Acht oude blikken 20e eeuw, 7x Droste cacao en 1x Tabak Lieftinks Friesland 15-19cm. Cond.: R
2 Balustervormige vernikkelde kaarsenkandelaars eind 20e eeuw. 39,5xø13,5cm. Cond.: G
Antiek Engels mahoniehouten ingelegd lepeldoosje (parelmoer, zilver) met zilverkleurige koffielepeltjes 5x15,5x7cm. Cond.: G
Bronskleurig model van een gevechtsvliegtuig WO II, 21e eeuw 15x17cm. Cond.: U
Oude koperen mijnwerkerslamp (28xø10cm.) (geen kopie) en messing hengselpot (40xø22cm.)20e eeuw. Cond.: G
4-Delig tinnen tabaksset T.K.F. gemerkt "handmade Indonesia". 30-er jaren Cond.: G
Oude tinnen kraantjeskan 2e helft 20e eeuw Holland. In zeer goede staat 38xø12cm. Cond.: G
1 Grote getorste kaarsenkandelaar 45xø15,5cm. 1x Kaarsenkandelaar met bolvoet. 1x beeld van een dansende damespersoon. Allen eind 20e eeuw. Cond.: G