Bijzondere Duitse Biedermeier mahoniehout fineer staande klok begin 19e eeuw. Gesigneerd Julius Kaufmann Carlsruhe. Secondewijzer en datumaanduiding. Uurwerk met grote geelkoperen slinger, emaille wij...
Grote antieke vuurvergulde bronzen Empire pendule ca. 1810 met emaille wijzerplaat. Gesigneerd Legueut a Paris. Prachtige ornamentuur, geheel compleet en uurwerk is getest 51x38x13cm. Cond.: G
Grote antieke marmeren Franse Louis Seize pendule met vuurvergulde armaturen en Wedgwood bisquit plaquettes ca. 1810. Uurwerk met touwtjesslinger 39x34x12cm. Cond.: U
Grote Duitse staande vrijslinger met getorste zuilen en mooi snijwerk ca. 1920 uit een zogenaamde "Herrenzimmer". Massief eiken en eiken fineer, uitgewerkte messing wijzerplaat, slinger en gewichten 2...
Zeldzame antieke wortelnoten tafelklok met bronzen ornamenten in de classisistische stijl ca. 1900. Rijk uitgevoerd op bronzen klauwpoten, westminsterslag 57x21x31cm. Cond.: U
Fraaie antieke Franse pendule met marmer en vuurvergulde bronzen ornamenten ca. 1880. Gesigneerd "Henry Robert Rue du Coq 8 a Paris". Louis Seize stijl, 2e periode in zeer goede staat 40x30x10cm. Cond...
Antieke kleine staande klok ca. 1890 in de vorm van een toren. Rijkelijk bewerkt met figuren en ornamenten van koper en compositie. Vermoedelijk Engeland 55x18x13cm. Cond.: U
Antieke eiken Friese staartklok met dubbele kap, maanstand, datumaanduiding. 19e eeuw. In zeer goede staat met originele beschildering (krimpnaden in de kast) 170x47x22cm. Cond.: G
Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule ca. 1860 met emaille wijzerplaat. Gesigneerd Pajot A. Monterezi. Voorstelling van een meisje bij bloemenvaas in Louis Quinze stijl 41x27x13cm. Cond.: U
Antieke Friese mahoniehouten staartklok met dubbele kap en emaille wijzerplaat. Groot model 19e eeuw, in ongerestaureerde staat 157x50x13cm. Cond.: G
Oude bronzen pendule ca. 1960 in de vorm van een olifant met een uurwerk en figuur op de rug (6,5kg.). Bronzen wijzerplaat met emaille cartouches 41x31x16cm. Cond.: U
Antieke Franse kolompendule ca. 1840 met cuba mahoniefineer en vuurvergulde capitellen en ornamenten. Fineerschade 39,5x20,5x12cm. Cond.: G
Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule ca. 1860. Uurwerk gesigneerd Japy Fils. Voorstelling van een zittende dame die een hond voert 37x26x13cm. Cond.: U
Vroege Normandische wandklok anno 1714 van metaal met messing. Slagwerk en 1 gewicht. Op eikenhouten stoel van latere datum 39x27x13cm. Cond.: G
Bijzonder 3-delig Art Nouveau (Jugendstil) pendulestel, gesigneerd Chabert met geëmailleerde wijzerplaat. Materiaal: compositie metaal, goud ingekleurd 37x22x24cm. en 28,5x17x15cm. Cond.: G
Grote Kienzle tafelklok met Westminster uurwerk ca. 1910, kwartierslag en silent functie. Eikenhouten kast met zuilen en geslepen glas, uurwerk is nagekeken 44x30,5x25cm. Cond.: G
Luikse meidenklok 19e eeuw met wekkerwerk. Klein formaat (zeldzaam). Geheel gereviseerd. Gesigneerd L. Yungbloed a petit prechain ø23cm. Cond.: U
Antieke 3-delige albasten Franse pendulestel met messing ornamenten ca. 1880. Uurwerk gestempeld "Raison + Thomas" in barok stijl. Krassen op albast 48x28x12cm. en 38x21x12cm. Cond.: G
Antiek 3-delig massief bronzen Frans pendulestel ca. 1890 met emaille cartouches. Uurwerk gestempeld Japy Freres in zeer goede staat 33x21x16cm. en 33x20x13cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil pendule ca. 1910 gemaakt van smeedijzer en brons. Geheel origineel in uitstekende staat 25,5x11,5x9,5cm. Cond.: U
Hollands 3-delig klokkenstel eind 19e eeuw. Koper met emaille, geheel compleet in uitstekende staat 60x25x18cm. en 2x 67x21x21cm. Cond.: U
Antieke Engelse staande klok van massief eiken, uurwerk is gesigneerd "Thomas and Son Strange High Wycombe" ca. 1830-1839. De klok heeft een eendaags uurwerk en een handbeschilderde wijzerplaat met d...
Hollandse Friese eiken staartklok 19e eeuw. Mooie patina en originele beschildering 147x38x23cm. Cond.: U
Bijzondere handgestoken wandklok ca. 1880 met uitgewerkte leeuw, eikebladeren en lint met wapen. Wijzerplaat met emaille cartouches. Frankrijk of Zwitserland 61x44x14cm. Cond.: G
Aparte 19e eeuwse Brevete pendule Brocot met thermometer. Houten kast met fineer en ebbenhouten inlegwerk(beschadiging). Pendel mist. 41x16x110cm. Cond.: R
Antieke Art Deco pendulestel ca. 1920 met kaarshouders van marmer. Gesigneerd Bodet-Pasquier, Angers. Voorstelling van een zittend lezend meisje van compositie 36x33x10cm. en (2x)17x14x8cm. Cond.: G
grote antieke walnoot fineer 8-kantige Jugendstil wandklok "Japy Freres" met zilverkleurige versiering. Uurwerk is recent gereviseerd 10x48x48cm.
Grote antieke Gustav Becker notenhout fineer 2-gewichten regelateur ca. 1880 113x42x13cm. Cond.: G
Antieke vuurvergulde bronzen pendule met compositie metalen beeld, voorstellend een dansende jongen met tamboerijn. (Enkele delen missen) Tevens een vuurvergulde sokkel 43x37x16cm. Cond.: M
Antieke Franse comtoise stationsklok met harpslinger ca. 1880. Emaille wijzerplaat gesigneerd "Osinski a Villemur", in zeer goede staat 150x16x27cm. Cond.: G
Antieke vuurvergulde bronzen pendule 19e eeuw met compositie metalen beeld, voorstellend een koning met zwaard. Enkele delen missen 38x46x13cm. Cond.: M
Antieke Franse reiswekker ca. 1900 met emaille wijzerplaat in goede staat 14x8x6,5cm. Cond.: G
Oude Engelse schoolklok 2e helft 20e eeuw met snek uurwerk, gesigneerd "Jones en Co. Makers London". Metalen wijzerplaat, 15xø33cm. Cond.: U
Bijzondere Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met messing uurwerk, maanstand, dagaanduideing, wekkerfunctie. Handbeschilderd en eiken kast 136x21x34cm. Cond.: U
Antieke Franse tafelklok ca. 1880 van zwart hout ingelegd met parelmoer en boulletechniek. Met comtoise uurwerk en emaille wijzerplaat 33x29x16cm. Cond.: G
Grote antieke Franse pendule ca. 1880 met emaille wijzerplaat (2 palmbladeren afgebroken), bronzen voet en figuren compositie 47x35x14cm. Cond.: G
Antieke Franse pendule ca. 1880 met figuur van compositie metaal en marmeren basis. Goed Brevete uurwerk, gestempeld Van der Kieft en Hertmann. beschadigd 35x44x16cm. Cond.: M
Antieke Franse kolompendule 19e eeuw. Zwarte lak met bouille techniek. ingelegd met koper en parelmoer. Moet worden gerestaureerd 52x30x17cm. Cond.: G
Oud mahoniehouten tafelklokje met maanstand, gemerkt Warmink (Wuba) 2e helft 20e eeuw. messing ornamenten in zeer goede staat 25x15,5x11cm.
Oude Friese staartklok 20e eeuw met maanstand, wekkerfunctie en datumaanduiding. Mooie handbeschildering 148x22x37cm. Cond.: G
Antieke notenhouten tafelklok (China of Japan) met messing zuilen en beslag ca. 1910. In zeer goede en functionerende staat 61x28x13cm. Cond.: G
Antieke Duitse notenfineer Grunderzeit vrijslinger met uurwerk met Jugendstil motief ca. 1900 98x42x20cm. Cond.: G
Oude Friese staartklok (kantoortje) met wekkerfunctie en handbeschilderde wijzerplaat in zeer goede staat 109x33x7cm. Cond.: G
Oude staande Westminster klok (3-gewichter), gemerkt "ECS Westminster Germany", 2e helft 20e eeuw. Notenkleurige kast, in zeer goede staat 215x42x27cm. Cond.: G
Antieke Gustav Becker Silesia notenhouten vrijslinger ca. 1900 met onderkast en slinger achter glas. (Tolletjes niet aanwezig) 88x43x20cm. Cond.: G
Antieke marmeren Franse pendule met compositie metalen beeld ca. 1900. Handgerestaureerd, zonder slinger en bel 52x2x9x15cm. Cond.: R
Oude mini comtoise 2e helft 20e eeuw van messing in zeer goede staat 46x14x10cm. Cond.: G