Bijzonder museaal Chinees rood jade beeld staand op wortelstronk ca. 1900. Voorstellend man met baard en kruiken. Prachtig uitgewerkt 54x50x35cm. Cond.: G
Bijzonder museaal Chinees rood jade beeld staand op wortelstronk ca. 1900. Voorstellend man met baard, foo-hond en kruik in de handen. 53x60x33cm. Cond.: G
Bronzen Art Nouveau (Jugendstil) figuur op marmeren sokkel ca. 1900. Mist een stukje van de sokkel, mooie kwaliteit, ongesigneerd Cond.: G
H. 24-28 cm.
Grote bronzen, Art Deco stijl ,sculptuur van een zittende kat. Eind 20e eeuw, gesigneerd Francois Pompon gemaakt naar 19e eeuws voorbeeld 45x21x30cm. Cond.: G.
Bronzen figuur op marmeren sokkel, 1912, voorstellend "Der Alte Fritz" alias Frederik de Grote koning van Pruisen. Onduidelijk gesigneerd 28x6x6cm. Cond.: U
Antieke putto 18e-19e eeuw. Later voorzien van twee lampefittingen in de handen. vermoedelijk Frankrijk of Duitsland 47x37x12cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl beeld 21e eeuw van een zittende gier, gesigneerd Quellines op zwart marmeren voet 24x42x22cm. Cond.: G
Grote bronzen schenkkan in Jugendstil stijl. gesign. Marcel. Voorstelling van een manskop met baard en liggende naakte vrouw 35xø23cm. Cond.: G
Bronzen torso van een naakte vrouw geheel staand op zwart marmeren voet 20e eeuw 32x12x10cm.
Bronzen figuur gesigneerd Viribus Unitis eind 19e eeuw. Voorstellend handschuddende soldaten op marmeren sokkel. 1 Geweer of vaandel mist 18x13x6,5cm. Cond.:G
Bronzen figuur gesigneerd R. Röse eind 19e eeuw(vermoedelijk Oostenrijk). "Heldenmädchen von Karvaruska", gewonde soldaat met meisje 11x13,5x9,5cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco beeld 21e eeuw van een zittende valk, gesigneerd Wilhelm K(Krieger). Geheel staand op hoge zwart marmeren sokkel 43x17,5x12cm. Cond.: G
grote houten beschilderde Aziatische Quang Yin 20e eeuw mooi uitgewerkt 66x23x15cm. Cond.: G
Antieke bronzen buste van een vrouw met een strik in het haar (Presse-papier) ca. 1900 Frankrijk 5x7x2,5cm. Cond.: G
Bronzen beeld 21e eeuw, voorstellend een elegante dame staand op 1 been met de handen in de lucht. Geheel staand op zwart marmeren sokkel. Gemaakt naar voorbeeld van Botero 43xø18cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl sculpture 21e eeuw van een zeearend, gesigneerd Quellines 33x23x10cm. Cond.: U
Art Deco stijl beeld 21e eeuw voorstellend een zittende beer, gesigneerd Van Der Straeten. geheel op marmeren sokkel 29x27x29cm. Cond.: G
Art Deco stijl beeld 21e eeuw voorstellend een zittende beer, gesigneerd Van Der Straeten. geheel op marmeren sokkel 29x27x29cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend een Thaise boedha met tempelhond en figuur op schoot 21e eeuw. 27x19x11cm. Cond.: U
Bronzen beeld van Napoleon met een adelaar 21e eeuw, gesigneerd Reiffany. Geheel staand op een hoge zwarte marmeren sokkel 44x16,5x15,5cm. Cond.: G
Houten hangbeeld, naar 18e eeuws voorbeeld, met originele beschildering. Handgestoken vrouw met gekruisde armen 101x8x35cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G
Houten beschilderde Aziatische Quang Yin 20e eeuw. Mooi uitgewerkt 57x22x17cm. Cond.: G
Houten hangbeeld, naar 18e eeuws voorbeeld, met originele beschildering. Handgestoken vrouw met gekruisde armen 101x8x35cm. Cond.: G
Bronzen beeld op marmeren sokkel naar D.H. Chiparus, knielende man bij vrouw (aanzoek) 35x27x14cm. Cond.: G
Groot antiek Frans Art Nouveau beeld ca. 1900. Gesigneerd Cherot. Dansende vrouw met kleed, gemaakt van compositie metaal 59x20cm. Cond.: G
Grote vurenhouten heilige Petrus 1e helft 20e eeuw met monogram J.M.
Antieke vergulde wandfiguur 19e eeuw, vermoedelijk Frankrijk 34x10x15cm. Cond.: G
Grote bronzen uil 2e helft 20e eeuw, groen gepattineerd 38x17x16cm. Cond.: G
Massief bronzen figuur op marmeren sokkel, 20e eeuw met als voorstelling de godin Diana 28x20x13cm. Cond.: G
Beeld van "De Denker" A. Rodin van compositie. Gelimiteerde oplage 275/499. Geheel staand op zwart marmeren sokkel 20e eeuw 41x20x20cm. Cond.: U
Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G
Modern beeld van tin met marmeren voet, gemaakt door D.B. van Wijk. Portret Salvador Dali 35x13x20cm.
Antiek Frans beeld van een man met druiven op marmeren voet ca. 1890, gesigneerd Vendage par Ch. Levy. Gemaakt van compositie metaal 39x15x15cm. Cond.: G
Twee oude Art Deco boekensteunen in de vorm van een uil. Vernikkeld metaal, ongesigneerd 15x13x9,5cm. Cond.: G
Groep naar Guillaume Coustos, Cheval de Marly, ca. 1900 gebronsd compositie deels verguld, voorstellend een steigerend paard,staand op een ovale houten sokkel. H. 43.5 cm.
2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Twentse boer met zeis, 1x Twentse boer aan het zaaien 13-14,5cm. Cond.: U
Groot Egyptisch beeld van gezwart hout afgewerkt met goudkleur, 20e eeuw. Gelimiteerde replica van museum te Caïro. "Toetanchamon met visspeer" 95x77x29cm. Cond.: U
Bronzen sculpture op marmeren sokkel, voorstellend: golfende man, 31x15x12cm.
Antieke bronzen boedha (bodemvondst), vermoedelijk 18e eeuw (misschien ouder) 17x9x4cm. Cond.: G
Oud bronzen aapje die een boek leest, 1e helft 20e eeuw, ongesigneerd 12x8,5x7cm. Cond.: G
Groep naar Guillaume Coustos, Cheval de Marly, ca. 1900 gebronsd compositie deels verguld, voorstellend een steigerend paard staand op een ovale houten sokkel. H. 43 cm.
Antieke presse-papier ca. 1920 van marmer met voorstelling van een kiekendief op een nest met eieren, gemaakt van legering 6x7,5x12cm. Cond.: G
Bronzen beeld midden 20e eeuw, voorstellend een lopend paard die een wagen trekt 44x17x15cm. Cond.: G
Grote massief bronzen kemphaan eind 20e eeuw in zeer goede staat 27x26x17cm. Cond.: U
Drie bronzen windhonden eind 20e eeuw, mooie patina 10-14cm. Cond.: G
Oude Balinese buste van teakhout met hoofdtooi 20e eeuw 33x21x11cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd CE HAVE 20e eeuw. Voorstellend man met een soort wichelroede 18x9x7cm. Cond.: U
12 Afrikaanse beelden 20e eeuw van tropisch hout. Diverse voorstellingen. Grootste: 35cm. Cond.: G
Twee Aziatisch houten beelden, voorstellend twee heilige figuren ca. 1900. Beelden zijn ingelegd met heel dun ijzerdraad. 1 Beeld mist een stukje H.: 33,5cm. Cond.: G
La Guerre, compositie beeld van een man (smid) met een deel van een zwaard ca. 1900 Frankrijk 61x17x16cm. Cond.: G
Twee tropisch houten Indonesische beelden 20e eeuw. 1x Landarbeider (karikatuur) met hark en waterzakken. 1x Landarbeider met hoofdlast. 31x12x8cm. en 30x8x5cm. Cond.: G
Lindenhouten kerkelijk Mariabeeld 20e eeuw 33x11x8cm. Cond.: G