This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

09. Oktoberveiling 2011

Auction on Saturday, October 15, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Hollands zilv. roomlepel
Result: 45 EUR

Hollands zilveren 835/000 roomlepel, ca.1900, Schoonhoven. ca.16 ghr.Cond.:U

Teakhouten TV kastje
Result: 15 EUR

Modern teakhouten TV meubel 76x86x55cm. Cond.: G

Hollandse gegrav. suikerschep
Result: 45 EUR

Hollands zilveren suikerschep. Jaarletter W: 1881 van der Meulen Joure 835/000 ca. 13gr. Cond.: U

Eiken kist, 18e eeuw
Starting price 250 EUR

Twentse eiken dekenkist met snijwerk, voorkant met 2 deuren (waarachter een lade van latere datum). 90x173x67cm. Cond.: G

Diverse zakhorloges
Result: 55 EUR

Kavel diverse zakhorloges o.a; 1x zakhorloge (nikkel met ketting), cilindergang ca. 1920, 1x Junghans zakhorloge ankergang ca. 1940 en 3x Los uurwerk.

Geelkoperen blaasbalg
Starting price 10 EUR

Oude geelkoperen blaasbalg 20e eeuw met motief van eikebladeren 51x20x5cm. Cond.: G

Chinese schotel, 18e eeuw
Result: 45 EUR

Chinese blauw/witte schotel 18e eeuw met decor van bloemen en planten. Rand met chipje en lichte randschade 5xø26cm.

3 Porseleinen figuren
Starting price 10 EUR

3 Porseleinen figuren eind 20e eeuw in kledendracht. 1 Figuur is gelijmd 2x21cm. en 1x25cm. Cond.: G

Lampenstandaard
Result: 15 EUR

Grote 2-lichts lampenstandaard, brons gepatineerd 2e helft 20e eeuw 160xø20cm. Cond.: G

Imari bord ø17,5cm.
Result: 10 EUR

Imari bord 19e eeuw met licht geschulpte rand en landschapsdecor met bloemen ø17,5cm. Cond.: G

6-Persoons koffieservies
Starting price 15 EUR

Zes-persoons koffieservies (20-delig) Rosenthal Studio-Line ontworpen door Tapio Wirkkala 1963-1982. Gemodelleerd door Richard Scharrer. 6 Kop & schotels, 6 borden, koffiepot (21,5cm.), melkkan en sui...

10 Oude hoedenspelden
Result: 30 EUR

Verzameling van tien oude hoedenspelden ca. 1900 in goede staat 16-32cm. Cond.: G

Wedgwood, peper,zout,mosterd
Result: 80 EUR

3-Delig Wedgwood bisquit porseleinen tafelsetje (ongemerkt) met nikkelen houder. Zout, peper en mosterd 15x18,5x6cm. Onbeschadigd

2 Delen verzilverd
Starting price 15 EUR

Asbak en luciferhouder, silver-plated, zwaar bewerkte voorstelling:Nachtwacht en drinkgelag.Cond.U

Louis Seize commode ca. 1800
Result: 2.400 EUR

Originele vroeg Biedermeier notenhout gefineerde commode ca. 1820 Duitsland. Prachtig fineerbeeld en zwarte halve zuilen. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Originele sloten 84x122x62...

Pors. figuur, fluitspeler
Starting price 40 EUR

Oude porseleinen figuur van een jongentje met fluit en vogels. Gerold Porzellan Western germany 16x12x8cm. Cond.: G

Opengezaagde mand + schotel
Starting price 1.300 EUR

Mooie grote zilveren 925/000, ajourgezaagde ovale broodmand op voet en onderschotel. Onderschotel:36x29 cm., ca.600 gr., mand:29x19 cm. ca.649 gr. Cond.:U

Comtoise bloemslinger
Result: 220 EUR

Uniek mooie antieke comtoise bloemslinger, met originele beschildering en antieke gewichten. Gesigneerd Albert Langree 66 Rue du port Lorient Frankrijk ca. 1880.Loopt en slaat. 41x24cm. Cond.: U

Armband zilver w.topaas/zirk.
Starting price 65 EUR

Armband zilver 925/000 bezet met witte topaas. L.21 cm. ca. 27 gr.

Pendule met wandconsole
Result: 40 EUR

Oude pendule (2 bellen) met wandconsole, beschilderd met bloemen en goud, gemerkt Schmid (emaille wijzerplaat) 20e eeuw. Deurtje zit los 58x24x12cm. Cond.: G

Aardewerken sierschotel
Result: 50 EUR

Grote aardewerken sierschotel Makkum Holland met bloemmotief 20e eeuw ø36cm. Cond.: G

Bronzen altaarkandelaar
Result: 100 EUR

Bronzen altaarkandelaar 19e eeuw in zeer goede staat, rijkelijk bewerkt 48x21x21cm. Cond.: G

Sieradendoos, 1820-1840
Result: 80 EUR

Vroeg iepenhouten sieradendoos ca. 1830 in zeer goede staat met origineel slotje en 4 messing bolpootjes 5x13x20cm. Cond.: U

3 Delen plate + blad
Starting price 70 EUR

4-Delig plated theestel bestaand uit; 1 theepot, melkkan, suikerpot en tablet 20e eeuw ø30cm. Cond.: G