Kavel met 7 delen antiek ivoor China 1e helft 20e eeuw, waaronder 2 leeuwen, 1 olifant, 1 visser (hengel is gebroken), 2 kleine lepels en een vaas 1,5-11,5cm. Cond.: G
Porseleinen beeld van een bizon 1e helft 20e eeuw. Modelnr.: 7145. Polychroom beschilderd op ovale sokkel 24cm. (1 hoorn gelijmd)
3 Delen P.M.I. porselein Duitsland 20e eeuw. Gelimiteerde oplage. 1x Klok met goud en rozendecor 27cm. 1x Vrouw op canape 22cm. Cond.: G
Grote aardewerken Japanse Satsuma vaas 1e helft 20e eeuw met decor van bladgoud en Geisha's 25xø17cm. Cond.: G
Groot tableau in standaard. Chinees 20e eeuw. Prachtig tweedimensionaal uitgewerkt. 1 Hoek gelijmd 53x25x18cm. Cond.: G