Duitse notenhout gefineerde laat biedermeier vitrinekast met 3-zijdig glas en prachtig inlegwerk. Tevens bandinleg aan de zijkanten. In prachtige originele ongerestaureerde staat 160x90x47cm. Cond.: G
Franse vitrine opzetkast, noten onderkast en eikenhouten opzet. De kast bevindt zich in goede ongerestaureerde staat met koperen scharnieren en beslag 245x50x146cm. Cond.: G
Bijzondere oude gebombeerde gefineerde commode in Louis Quinze stijl met marmeren blad. Imposante massief bronzen ornamenten in de vorm van bronzen poten, hofdames, leeuwekoppen en guirlandes.2e Helft...
Commode in Franse stijl, rondom beslagen met vergulde bronzen ornamentuur, bronzen zuilen etc. Voorzijde met 1 deur en 1 lade. beide zijkanten met vitrine etage-gedeeeltes met spiegels. Voorzien van g...
Kleine mahoniefineer op eiken Empire trumeau met vuurverguld beslag ca. 1820. Bruin marmeren blad, met lade, geheel staand op leeuwepoten. In nette ongerestaureerde staat 66x29x50cm.
Hollandse 19e eeuwse linnen/boekenpers. De mahoniehouten pers is dubbelgebogen, heeft 3 lades en staat op klauwpoten. Bovenstuk met 6 drukplaten en heeft een gecontourneerde kop met snijwerk 178x93x42...
Antiek 19e eeuwse eikenhouten linnenpers (Holland) met 4 lades en origineel beslag, in zeer goede staat 160x54x84cm. Cond.: U
Zes antieke eiken Grunder stoelen ca. 1880 met mooi snijwerk en onderling verbonden poten. Velours bekleding in goede staat afgewerkt met koperen nagels 103x42x53cm. Cond.: G
Halfronde hoekkast 19e eeuw van geloogd vurenhout in redelijke staat met 4 deuren en 2 lades 205x71x63cm. Cond.: R
Elegant eiken Mechels buffet, ca.1890, met prachtig beeldhouwwerk in de deuren en zuilen. Etages aan de zijkanten van het bovendeel.225x120x58 cm., Cond.:G
Antieke eiken rookstoel 19e eeuw met rijk bewerkte rugleuning met twee lades in de rugleuning. Museumstuk. Stoffering is matig 91x47x56cm. Cond.: G
Vier antieke laat Biedermeier stoelen ca. 1860 wortel/essen fineer. Mooi uitgewerkt in de rugleuning en voorzijde van de poten. Ongerestaureerd 90x36x54cm. Cond.: G
Vroege Engelse eikenhouten hangoortafel met lade ca. 1780 met onderling verbonden poten in nette staat 67xø130cm. Cond.: G
Vier antieke mahoniehouten stoelen met webbing (pitriet) in zitting en rugleuning. Mooie vormgeving, waarschijnlijk Hollands in zeer goede staat 108x50x48cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten dekenkist staand op bolpoten 1e helft 18e eeuw. Rijk gestoken aan de voorzijde met figuren. Origineel beslag,sleutel en slot. 76x122x54cm. Cond.: G
Grote notenhouten Grunderzeit kast met zuilen. Mooi uitgewerkt met snijwerk, brede koplijst en lade. Origineel beslag en slot, Duitsland 1880 in zeer goede staat 210x130x72cm. Cond.: U
Oude Hollandse kussenkast van eikenhout met pallisander. Versierd met ranken en leeuwekoppen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 190x180x67cm. Cond.: U
Mahoniehout met notenhout gefineerde secretaire 21e eeuw in de Louis Quinze stijl. Rijkelijk bronzen ornamenten en handbeschilderde klep. Binnenwerk met 2 lades en bronzen ornamenten. 158x68x45cm. 1 B...
Duitse eikenhouten vitrinekast ca. 1910 met driezijdig glas met rijk gestoken snijwerk. Staand op hoge poten 185x92x46cm. Cond.: G
19e Eeuwse Franse notenhouten vitrine kast, drie zijden glas, rococo stijl, ca.1880, mooie uitgesneden kroon, origineel beslag en sleutel. 188x94x40 cm., Cond.:G
Groot eikenhouten schrijfbureau met 3 lades en 2 deuren ca. 1890 Grunderzeit. Origineel beslag 76x151x80cm. Cond.: G
Twee Engelse messing bedden ca. 1900 met stijlen en hoge hoofdeindes in zeer goede staat, breedte 107cm. Cond.: G
Prachtige notenhouten William en Mary stijl tweezitsbank ca. 1880. Cognackleurige lederen bekleding in zeer goede staat. Mooie onderling verbonden poten met bollen 120x117x67cm. Cond.: G
Chinees lakwerk staand kaastje (kabinet vormgeving) ca. 1910 met goudbeschildering. Waarschijnlijk gefungeerd als likeurkabinet 110x35x32cm. Cond.: G