Antieke mahoniehouten commode laat Biedermeier met 2 deuren en 1 lade. Mooie rocailles op de deuren en getorste zuilen op de hoeken. 74x101x48cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten dekenkist staand op bolpoten 1e helft 18e eeuw. Rijk gestoken aan de voorzijde met figuren. Origineel beslag,sleutel en slot. 76x122x54cm. Cond.: G
Hollands mahoniehouten klapbuffet ca. 1870 met schuine hoeken en redelijke ongerestaureerde staat 91x57x103cm. Cond.: G
Kleine mahoniehout gefineerde Engelse commode ca. 1870 in goede, ongerestaureerde staat 89x97x48cm. Cond.: G