Oorhangers zilver 925/000 verguld bezet met een robijn.
Parelketting met sluiting WG 585/000 waarop een parel. L. 45 cm.
Sieraden set "Vliegende parels"bestaande uit oorstekers zilver 925/000, ring en ketting L. 45 cm. sluiting zilver 925/000.
Cilinderhorloge ca. 1900 met lederen/stoffen band 21cm. Klokje: ø2,3cm.
Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een rutielkwarts,ø 58, ca. 7.25 gr.
Ring zilver 925/000 verguld, bezet met een rookkwarts en zirkonia. ø 54
Zilveren ketting (925/000) L.80 cm. met hanger (925/000) gesigneerd Vassilov. Voorstellend een gezicht van een Indiase man met gesloten ogen. 6/7x4x1,5cm ca. 41.85 gr.
Armband van bergkristal en toermalijn,16 mm. op elastiek
Twee defecte oude zakhorloges ca. 1900, 1x nikkel/verchroomd, balansgang, penanker ca. 1930 1x zilveren horloge met sleutelopwinding , cilindergang ca. 1890 Cond.: G
Agaat cocktail collier vierkante staafjes met verguld zilveren sluiting en bolletjes. L 46cm.