4 Rekenpenningen, 1x 1587 Hongesnood in Spaanse Nederlanden, 1x 1578 met gaatje, 1x 1594 Dordrecht herstelde financiën, 1x 1595 Slag bij Selvolda en Bislick FR/ZF
5 Munten Hessen waaronder; 1x 2 Albus 1708 B/B PR en 1x 5 Kreuzer 1763 AK ZF+.
Verzameling postzegels. Nederland en buitenland, gestempeld en postfris 30x25cm. Cond.: G
Zilveren munt van 1/4 Gulden uit 1920, Nederlands Indië. De munt is in gebruikte staat.
Oude Bizantijnse munt in gebruikte tot redelijke staat voor de leeftijd.
Zilveren afslag van een duit Utrecht 1739, iets randschade Cond.: ZF+
Scheepjesschelling West Friesland (Enkhuizen) 1678, Cond.: ZF
Kavel van 6x 2 Stuiver; Holland 16??, 1790, 1725 West Friesland 1757, 1787, 1794. Cond.: F/ZF
Kavel van 7x duit West Friesland 1663, 1702, 1720, 1751, 1754, 1765, 1739, Cond.: F/ZF
Kavel van 4 munten; 1x Oord Holland 1677, 3x Duit Holland 1723, 1739(P), 17?? Cond.: F