This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

12. Aprilveiling 2012

Auction on Friday, April 27, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Houten dekseldoos
Result: 15 EUR

Langwerpige houten dekseldoos van vruchtbomenhout, deksel met inleg 18,5x13x5cm. 20e eeuw.

Wandrekje met Engelse koppen
Starting price 20 EUR

Apart gefiguurzaagd wandrekje met 4 Engels porseleinen Royal Albert koffiekopjes met schotels 20e eeuw 42x61x10cm. Cond.: G

Bureaulamp
Result: 40 EUR

Messing bureaulamp met groen glazen kappen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 37cm. Cond.: G

Aardewerken design lamp
Result: 15 EUR

Staande lampenvoet gemaakt van geglazuurd keramiek 60-er jaren 49xø14cm. Cond.: G

Tinnen bord
Starting price 20 EUR

Duits Kayserzinn Jugendstil sierbord ca. 1910, bewerkt ø24,5cm. Cond.: G

2 Boeken
Starting price 50 EUR

Kulturgeschichte des Deutschen Volkes, Dr. Otto am Rhyn Berlijn 1886, 2 delen. Conditie van de kaft is redelijk 29x21x6cm.

2 Jugendstil blikken
Result: 30 EUR

Twee prachtige Jugendstil messing stofblikken ca. 1900 met 1 stoffer. De kleinere is gemerkt WMF Duitsland 17x16cm. en 23x25cm. Cond.: G

3 Delen Jugendstil metaal
Starting price 50 EUR

Drie delen Jugendstil ca. 1900; 1x asbak met luciferdooshouder, 1x blaker met luciferdooshouder en 1x koperen bloempot bewerkt met bloemen 12-13cm. Cond.: G

Vijzel zonder
Result: 40 EUR

Bronzen vijzel, stamper ontbreekt, 18e-19e eeuw, ø13-ø16cm. Cond.: G

Ivoren Empire bestek
Starting price 150 EUR

12-Delig ivoren empire Louis Seize bestek ca. 1800 met zilver(gemerkt) tussen heft en lemmet. Geheel bestaand uit 11 messen en 1 vork. 27cm. Cond.: G

Sieradenkistje
Starting price 150 EUR

Prachtig houtgesneden sieradenkistje ca. 1900 omgeving Schwarzwald of Beieren. Mooi rondom gebogen en bewerkt met hanenvoorstelling bovenop. Binnenin 2 etages met vakverdeling. 1 stukje afgebroken (we...

Karl Wagner, Hollandse haven
Starting price 1.100 EUR

Karl Wagner (Georg Fischhof 1859 - 1914), olieverf op linnen, Hollands havengezicht met vele figuren op de kade 55x71cm. Cond.: G

Constant Artz, winter
Starting price 800 EUR

Constant Artz (Parijs 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, wintergezicht bij avond met molen 24x18cm. Cond.: G

Italiaans stratengezicht
Result: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op papier, Italiaans dorpsgezicht 34x24cm. Cond.: G

Schilderij, naar J. Israels
Result: 250 EUR

Gesigneerd Josef Israels, olieverf op linnen, kinderen aan het schlpenvissen 45x65cm. Cond.: G

G. Krol
Starting price 350 EUR

Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Ensched), olieverf op linnen, stenderkast van Usselo, voor verplaatsing 40x50cm. Cond.: G

Winterlandschap molen
Result: 40 EUR

J. van Dijk, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met ophaalbrug en molen 40x60cm. Cond.: R

Bootjes
Result: 25 EUR

Zeegezicht met driemasters 21e eeuw, olieverf op paneel 13x18cm. Cond.: U

Ikoon, Maria kind + 2 heiligen
Starting price 150 EUR

Maria met drie handen en Christuskind met twee heiligen. Bijzondere en zeldzame afbeelding geschilderd op zilver. Russische icoon omstreeks 1900

Lorje, aquarel
Starting price 50 EUR

Joha Lorje, aquarel op papier, Algarve '83 landschap 28x41cm. Cond.: F

Ovale schaal Meissen
Starting price 40 EUR

Meissen porseleinen presenteerschaal met gelobte rand 20e eeuw, 1e keus decor Streublumchen. In zeer goede staat 30x21,5cm. Cond.: G

Chinees imari bord
Starting price 200 EUR

Prachtig 19e eeuws Chinees imari porseleinen sierbord met bloemen-, vogels- en tuindecor. In zeer goede staat ø31cm.

Chinese kom ca. 1600
Starting price 200 EUR

Vroege Chinees porseleinen kom, waarschijnlijk 17e eeuw met blauw decor, bladmotief. Lichte randschade 9xø18cm. Cond.: G

KPM figuur, haan
Starting price 200 EUR

Duitse KPM porseleinen balsende Auerhaan 20e eeuw 13x13x11cm. Cond.: G