This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

12. Aprilveiling 2012

Auction on Friday, April 27, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Houtsnede, onduidelijk gesigneerd
Starting price 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd nr. 33/60, houtsnede op vloeipapier, winters landschap 33x14cm.

2 Grote gedraaide kandelaars
Starting price 95 EUR

Twee 19e eeuwse messing kaarskandelaars met gedraaide steel in goede staat

Porseleinen olielamp
Starting price 110 EUR

Tegeltableau paard 18e eeuw
Starting price 325 EUR

18e Eeuws Hollands 6-pas tegeltableau met blauw decor, voorstellend een stijgerend paard in landschap met dorp op de achtergrond. Randschades en scheuren 39x26cm. Cond.: R

Ets, Em Boiluim pinx et sculp
Result: 25 EUR

Em Boiluim pinx et sculp 19e eeuw, ets op papier, lachen aan het hof 21x14,5cm. Cond.: G

Speelgoed gasfornuisje
Result: 20 EUR

Oud blikken gasfornuisje compleet met pannen en schoorsteen, vermoedelijk Duitsland ca. 1930 23x17x11cm Cond.: G

Pistool
Starting price 30 EUR

Decoratief 18e eeuws model zwartkruit pistool in goede staat, replica 29cm. Cond.: G

Leren sigarenkoker, zilv. app.
Starting price 60 EUR

Lederen sigarenetui met zilveren sluiting en applique, ongekeurd 835/000 14x8cm. Cond.: G

2 Avondmaal bekers
Result: 275 EUR

Twee exclusieve geheel zilveren kelken, Z1 gekeurd 925/000 ca. 286gr.(samen) 16xø7cm. Cond.: U

Broche diamanten
Starting price 320 EUR

Broche GG585/000 bezet met 9 diamanten. ø 2 cm.

Ring granaat
Starting price 175 EUR

Ring GG585/000 bezet met granaat. ø 50, ca.4.50 gr.

Blaasbalg, zilver
Result: 80 EUR

Antieke zilveren miniatuur blaasbalg met opengewerkt hartmotief aan achterkant en gecisselleerde voorzijde MT.:VS, Johannes van Straten,Hoorn, eind 1800, L.8.5 cm., ca.22gr.

Dienblaadje Joodse afb.
Starting price 740 EUR

Zilveren rechthoekig dienblad op pootjes met 2 handgrepen met Joodse ingegraveerde voorstelling 800/000 ca. 687gr. 30x18cm. Cond.: U

Ronde Engelse salontafel
Starting price 300 EUR

Lage ronde Engelse 19e eeuwse salontafel ca. 1820 met inlegwerk op het blad en aan de zijkanten van het blad. In goede originele staat 51x76cm. Cond.: G

Schilderij, Putra Lombok
Starting price 150 EUR

Putra Lombok 1997, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met figuren 150x150cm. Cond.: G

Eikenhouten Art Deco commode
Starting price 30 EUR

Eikenhouten Art Deco commode ca. 1930 met rood marmeren blad. Rugwand moet worden vervangen, verder in goede originele staat 91x103x49cm. Cond.: G

Hollandse notenhouten secretaire
Starting price 200 EUR

Hollandse wortelnoten fineer schrijfsecretaire in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag en mooi binnenwerk met intasria 105x80x51cm. Cond.: U

Mahoniehouten Davenport bureau
Starting price 180 EUR

Mahoniehouten Engelse Davenport schrijfbureau met schuine schrijfkleppen en 4 lades aan de zijkant. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 86x62x54cm. Cond.: G

4 Villeroy & Boch koffiesets
Starting price 45 EUR

4 Villeroy & Boch koffiesets Marc Mann 4.05 met zwart/wit gezichtendecor 9x14x14cm. Cond.: G

Queen Anne bijzettafeltje
Starting price 120 EUR

Queen-Anne stijl bijzettafeltje ca. 1930 met lade, licht kersenhout fineer met mahonie poten in zeer goede staat 51x31x48cm. Cond.: U

Bronzen kroonluchter
Starting price 30 EUR

Bronzen barok 5-lichts kroonluchter 20e eeuw in zeer goede staat 30xø24cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Starting price 30 EUR

Kabinet orgelgebogen
Starting price 600 EUR

Prachtige antieke massief eikenhouten bureaustoel met goede lederen bekleding. Kopergenageld en onderling verbonden poten Cond.: G