Grote bronzen wandplaquette, gemonogrammeerd L.Z. '34 (Lambertus Zijl) met gietstempels 33x26cm. Cond.: G
Oud Perzisch kleed, bont decor in zeer goede staat 160x104cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw met geschulpt blad en gebogen poten in goede staat 48x60x60cm. Cond.: G
Notenhouten Louis Philippe stoel met biezen vlechtwerk ca. 1870, biezen zitting is iets doorgezakt 94x47x46cm. Cond.: G
Twee Engelse mahoniehouten 19e eeuwse stoelen met mooi snijwerk en velours stoffering in originele goede staat 102x55x45cm. Cond.: G
Prachtige wortelfineer hangvitrine-kastje in barokstijl 2e helft 20e eeuw 65x65x17cm. Cond.: G
Oude klassiek mahoniefineer 4-deurs kabinetkast in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat met messing beslag 190x101x45cm. Cond.: G
Kleine ronde notenhouten Louis Philippe tafel ca. 1880 met bewerkte voet in zeer goede originele staat 53xø40cm. Cond.: G
Monogram en onduidelijk gesigneerd (......haus), vermoedelijk Duitsland, ets op papier, twee volbepakte vrouwen in kledendracht (vochtvlekjes) 17,5x16cm. Cond.: G
2 Werken van F. Küns, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht 12x12cm. Cond.: G
Adri Visser ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands havengezicht met kerk 35x45cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, elegante dame bij zuil 11,5x29,5cm. Cond.: G
Coster, olieverf op paneel, watergezicht met bruggetje 18x12,5cm. Cond.: G
Gesigneerd A.F. van Prooyen (naar), olieverf op paneel, vissersvrouw aan de kust 9,5x14cm. Cond.: G
Bert Lund 1987, aqaurel op papier, distelstruik met vlinder 25x16cm. Cond.: G