This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

12. Aprilveiling 2012

Auction on Friday, April 27, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Bronzen plaquette
Result: 250 EUR

Grote bronzen wandplaquette, gemonogrammeerd L.Z. '34 (Lambertus Zijl) met gietstempels 33x26cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Result: 15 EUR

Oud Perzisch kleed, bont decor in zeer goede staat 160x104cm. Cond.: G

Spiegel, mahonie lijst
Result: 50 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe spiegel ca. 1880 in zeer goede staat (zonder kroon) 145x65cm. Cond.: G

Noten tafel
Starting price 30 EUR

Notenhouten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw met geschulpt blad en gebogen poten in goede staat 48x60x60cm. Cond.: G

Mahonie stoel
Starting price 30 EUR

Notenhouten Louis Philippe stoel met biezen vlechtwerk ca. 1870, biezen zitting is iets doorgezakt 94x47x46cm. Cond.: G

2 Stoelen
Result: 60 EUR

Twee Engelse mahoniehouten 19e eeuwse stoelen met mooi snijwerk en velours stoffering in originele goede staat 102x55x45cm. Cond.: G

Noten hangvitrine
Starting price 40 EUR

Prachtige wortelfineer hangvitrine-kastje in barokstijl 2e helft 20e eeuw 65x65x17cm. Cond.: G

Kabinetkastje
Result: 130 EUR

Oude klassiek mahoniefineer 4-deurs kabinetkast in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat met messing beslag 190x101x45cm. Cond.: G

Kleine ronde tafel
Starting price 40 EUR

Kleine ronde notenhouten Louis Philippe tafel ca. 1880 met bewerkte voet in zeer goede originele staat 53xø40cm. Cond.: G

Buikcommode, 2-lades
Starting price 375 EUR

Mahoniehout fineer Hollandse 19e eeuwse gebogen commode (ook de zijkanten zijn gebogen). Origineel beslag en sloten, geheel staand op losse voet. Meubel is in originele ongerestaureerde staat 91x47x10...

Ets, Monogram 1921
Result: 45 EUR

Monogram en onduidelijk gesigneerd (......haus), vermoedelijk Duitsland, ets op papier, twee volbepakte vrouwen in kledendracht (vochtvlekjes) 17,5x16cm. Cond.: G

2 Schilderijen
Result: 25 EUR

2 Werken van F. Küns, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht 12x12cm. Cond.: G

Adrie Visser
Starting price 300 EUR

Adri Visser ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands havengezicht met kerk 35x45cm. Cond.: G

Zilveren munten Wereldwijd
Result: 135 EUR

Diverse zilveren munten wereldwijd ca. 560gr. (500/000)

Leeuwendaalder West Friesland 1636
Result: 45 EUR

Leeuwendaalder West Friesland 1636, Cond.: ZF+

Ets, dame bij zuil
Starting price 35 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, elegante dame bij zuil 11,5x29,5cm. Cond.: G

3 Munten Byzantijnse Rijk
Starting price 30 EUR

3 Munten Byzantijnse Rijk Andronicus I Gidon 1222-1235. 1x brons AE en 2x brons Trachy FR/ZF

Coster, schilderij bruggetje
Starting price 40 EUR

Coster, olieverf op paneel, watergezicht met bruggetje 18x12,5cm. Cond.: G

Naar van Prooyen
Starting price 100 EUR

Gesigneerd A.F. van Prooyen (naar), olieverf op paneel, vissersvrouw aan de kust 9,5x14cm. Cond.: G

10 en 20 Franc 2008 Proof, Zwitserland
Starting price 20 EUR

10 en 20 Franc 2008 Proof, Zwitserland

Broche diamanten
Starting price 320 EUR

Broche GG585/000 bezet met 9 diamanten. ø 2 cm.

Ring granaat
Starting price 175 EUR

Ring GG585/000 bezet met granaat. ø 50, ca.4.50 gr.

Aquarel, Bertlund
Starting price 15 EUR

Bert Lund 1987, aqaurel op papier, distelstruik met vlinder 25x16cm. Cond.: G

Blaasbalg, zilver
Result: 80 EUR

Antieke zilveren miniatuur blaasbalg met opengewerkt hartmotief aan achterkant en gecisselleerde voorzijde MT.:VS, Johannes van Straten,Hoorn, eind 1800, L.8.5 cm., ca.22gr.