Twee Chinees porseleinen sierborden 19e eeuw; 1x met rondom bomendecor met centraal een vliegende vogel (beschadigd), 1x landschap met rotsen, boom en een gebouw (goed) ø31cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse koperen penkandelaars in barok vormgeving 44x11x11cm. Cond.: G
Twee delen Makkums aardewerk 19e - begin 20e eeuw; 1x apekannetje gesigneerd J.R. Steensma (beschadigd), 1x poes met halsband, gesigneerd Fz. Licht beschadigd 19-25cm. Cond.: R
Oud platelen herdenkingsbord Goud Zuid Holland 1915 - 1940 D.G.S. in zeer goede staat ø26cm. Cond.: G
Oude Chinese druksteen vol met Chinese tekens in originele doos 1e helft 20e eeuw 50x15x15cm.
16 Chinees porseleinen kommen 19e eeuws met blauw decor, 9 delen gaaf, 1 deel met haarscheur en 6 delen met minimale randschade ø7-ø10cm. Cond.: R-G
Twee Chinees porseleinen visschotels 2e helft 20e eeuw, 1 beschadigd 23,5x16cm. Cond.: R-G
3-Delig Chinees theeservies ca. 1900 met Chinees landschapsdecor en geisha (fijne beschildering). Minime chip van de melkkan 14-21cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 8-kantig familie rose bordje 17e-18e eeuw in zeer goede staat (tekening iets vervaagd) 22x22cm. Cond.: G
Twee porseleinen doosje met bloemdecor 7,5x3cm. en 4,5x4,5cm. Cond.: U
Art Deco schenkkan, gemonogrammeerd Wally Wieselthier, aardewerk geglazuurd in goede staat 12x19,5xø13cm. Cond.: G
Delfts aardewerken sierbord 17e-18e eeuw met Chinees decor (gelijmd en beschadigd) ø34,3cm. Cond.: M
Chinees porseleinen trekpotje ca. 1900 in 18e eeuwse stijl. Voorstelling van 2 Chinese vrouwen bij een boom 11,5x11,5xø8,4cm. Cond.: G
Decoratief houten vogelkooitje met lade (beschilderd) 2e helft 20e eeuw 49x20x32cm.Cond.: G
Oude snavelkan 2e helft 20e eeuw met glazen reservoir en tinnen montuur 30x16xø12cm. Cond.: G
Oude messing petroleumlamp 20e eeuw, omgebouwd naar electrisch 47xø27cm. Cond.: G