This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

12. Aprilveiling 2012

Auction on Friday, April 27, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

2 Grote schotels
Starting price 25 EUR

Twee Chinees porseleinen sierborden 19e eeuw; 1x met rondom bomendecor met centraal een vliegende vogel (beschadigd), 1x landschap met rotsen, boom en een gebouw (goed) ø31cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars
Starting price 60 EUR

Twee 19e eeuwse koperen penkandelaars in barok vormgeving 44x11x11cm. Cond.: G

2x Delfts aardewerk, 19e eeuw
Starting price 100 EUR

Twee delen Makkums aardewerk 19e - begin 20e eeuw; 1x apekannetje gesigneerd J.R. Steensma (beschadigd), 1x poes met halsband, gesigneerd Fz. Licht beschadigd 19-25cm. Cond.: R

Plateel bord
Starting price 25 EUR

Oud platelen herdenkingsbord Goud Zuid Holland 1915 - 1940 D.G.S. in zeer goede staat ø26cm. Cond.: G

Chinese druksteen met tekens
Starting price 50 EUR

Oude Chinese druksteen vol met Chinese tekens in originele doos 1e helft 20e eeuw 50x15x15cm.

16 Delen Chin. pors, 19e eeuw
Result: 180 EUR

16 Chinees porseleinen kommen 19e eeuws met blauw decor, 9 delen gaaf, 1 deel met haarscheur en 6 delen met minimale randschade ø7-ø10cm. Cond.: R-G

3 Capucijner kop&schotels
Starting price 60 EUR

Drie Chinees porseleinen capucijner kop&schotels; 2x met afbeelding van vissende figuren te boot en man op ezel (chips) en 1x met figuren in landschap 4,5xø11cm. en 5xø10,5cm. Cond.: R-G

2 Schotels, vis
Result: 65 EUR

Twee Chinees porseleinen visschotels 2e helft 20e eeuw, 1 beschadigd 23,5x16cm. Cond.: R-G

10 Porseleinen plaquettes
Result: 35 EUR

Tien bisquit porseleinen Meissen gedenkmedailles o.a; 1x Johann Friedrich Böttger 1935 met hakenkruis ø4-ø6,5cm. Cond.: G

3-Delig serviesje
Starting price 25 EUR

3-Delig Chinees theeservies ca. 1900 met Chinees landschapsdecor en geisha (fijne beschildering). Minime chip van de melkkan 14-21cm. Cond.: G

Familie Rose bordje
Result: 45 EUR

Chinees porseleinen 8-kantig familie rose bordje 17e-18e eeuw in zeer goede staat (tekening iets vervaagd) 22x22cm. Cond.: G

2 Porseleinen doosjes
Starting price 30 EUR

Twee porseleinen doosje met bloemdecor 7,5x3cm. en 4,5x4,5cm. Cond.: U

Keramiek schenkkan
Result: 160 EUR

Art Deco schenkkan, gemonogrammeerd Wally Wieselthier, aardewerk geglazuurd in goede staat 12x19,5xø13cm. Cond.: G

Delfts bord
Result: 50 EUR

Delfts aardewerken sierbord 17e-18e eeuw met Chinees decor (gelijmd en beschadigd) ø34,3cm. Cond.: M

Chin. pors. trekpotje ca. 1900
Result: 25 EUR

Chinees porseleinen trekpotje ca. 1900 in 18e eeuwse stijl. Voorstelling van 2 Chinese vrouwen bij een boom 11,5x11,5xø8,4cm. Cond.: G

Vogelkooitje
Result: 30 EUR

Decoratief houten vogelkooitje met lade (beschilderd) 2e helft 20e eeuw 49x20x32cm.Cond.: G

2 Jugendstil inktpotjes
Starting price 30 EUR

Twee aparte inkthouders 1e helft 20e eeuw; 1x roodkoper langwerpig met pennenbak en origineel glazen inktpotje (Art Nouveau) 25x7x7cm. en 1x Messing met twee flamingo's als pennenhouder 17xø14cm. Cond...

Oude karaf met tin
Result: 15 EUR

Oude snavelkan 2e helft 20e eeuw met glazen reservoir en tinnen montuur 30x16xø12cm. Cond.: G

Messing petroleumlamp
Result: 20 EUR

Oude messing petroleumlamp 20e eeuw, omgebouwd naar electrisch 47xø27cm. Cond.: G

Staande design lamp
Result: 60 EUR

Moderne design staande leeslamp van metaal in zeer goede staat .H181cm. Cond.: G