Koffie- en eetservies met bloemdecor ca. 1910, Jugendstil motief met platte borden, diepe borden, saucieres, terrines etc. Vermoedelijk Duitsland, beschadigingen Cond.: R
Twee grote Chinees porseleinen dekselvazen 19e eeuw. Foohond op het deksel en blauw bloemendecor. 1x met barst en 1x met grote chip uit de rand. 49xø20cm. Cond.: M
Grote Chinese gemberpot 18e-19e eeuw met figuren en tekens (keramiek) 23xø22cm. Cond.: G
Groot Fam. verte sierbord met paradijsvogel en gouddecor 20e eeuw (Readers Digest) ø46cm. Cond.: G
Prachtige grote Chinees porseleinen sierschotel 18e-19e eeuw met afgebeeld 6 Chinese figuren in een landschap in zeer goede staat ø36,7cm. Cond.: G
Vier grote Chinees porseleinen kommen 18e-19e eeuw met motief van draken en hanen. 3 kommen met lichte randschade 8xø16cm. Cond.: R-G
Oude Chinese druksteen vol met Chinese tekens in originele doos 1e helft 20e eeuw 50x15x15cm.
Oude Chinese druksteen in de vorm van twee zwaarden vol met Chinese tekens in originele doos 1e helft 20e eeuw 49x15x4cm. Cond.: G
Vier Chinese porseleinen kopjes 18e-19e eeuw. 3x KangXi 1x Fam. rose ø10-ø13cm. (3x minimale chip)
Twee 19e eeuwse imari porseleinen blauwe kraagvazen met landschapsdecor 21xø10cm. Cond.: G
Prachtig Chinees porseleinen sierbord 18e eeuw met decor van kevers, vlinders, bloemen, vogels en gouddecor ø24,6cm. Cond.: U
Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met afgebeeld vijf oudere Oosterse heren en tekst in goede staat. Tipje dekselpunt beschadigd 32xø21cm. Cond.: G
Grote hoge Chinees porseleinen 18e eeuwse gemberpot met Chinese tekens en bloemenmotief 23xø21cm. Cond.: G
Imari porseleinen kraagvaas 19e eeuw met bloemvaasmotief 21xø12cm. Cond.: G