Zware Afrikaans bronzen kop van de Ohi stam (Nigeria) 45x19x16cm. Cond.: G
Groot houten heiligbeeld gesigneerd H. Bretting 59, prachtig gebeiteld 109x38x24cm. Cond.: G
Antieke bronzen plaquette voorstellend Mozart. gegoten door kopergiertij J.P. Kok Schans 112 Rotterdam 22x17cm. Cond.: G
Bronzen figuur, voorstellend een golfer gemonteerd op marmeren sokkel 21e eeuw 30x15x13cm. Cond.: U
Bronzen fontein in de vorm van een zeemeermin 2e helft 20e eeuw, water komt uit de schelp 30x27x19cm. Cond.: G
Staande bronzen figuur 1e helft 20e eeuw voorstellend een halfnaakte Oosterse danseres (India), geheel staand op opengewerkte bronzen voet 43x14x11cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1900 gesigneerd C. Anfrie. (Charles Anfrie 1833 - 1905 Franrkijk), voorstellend een jongen die zich achter het hoofd krabt, mooie patina in zeer goede staat 42cm. Cond.: G
Vroeg bronzen hondje met ijzeren voet 17e-18e eeuw, gebruik onbekend (origineel) 3x8,5x1cm. Cond.: G
Bronzen figuur, voorstellend een halfnaakte aangeketende dame, geheel gemonteerd op marmeren sokkel 21e eeuw Cond.: U
Twee bronzen figuren 20e eeuw voorstellend een liggende lezende jongen en een liggend lezend meisje met hond en kat 12x20x10cm. en 13x19x10cm. Cond.: G
Vijf Indonesische tropisch houten figuren 20e eeuw 7-16cm. Cond.: G
Grote bronzen buste ca. 1900, gesigneerd Houdon. Voorstellend een meisje met fijngevlochten haar en vogel op haar schouder 51x27x19cm. Cond.: G
Groot bronzen Shiva beeld 20e eeuw in zeer goede staat 52cm. Cond.: G
Groot keramieken beeld, gemerkt WE, voorstellend een ijsbeer vechtend met een eskimo 20e eeuw 31x23x15cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur 20e eeuw, voorstellend een engel met vleugels, gesigneerd Dacheisekke 57x38x25cm. Cond.: G
Oud gietijzeren geitje 1e helft 20e eeuw gemonteerd op houten sokkel 15x15x6cm. Cond.: G