Schitterende 19e eeuwse eikenhouten Danziger barokkast met barok lijsten, putto en ranken. Prachtig snijwerk in de koplijst. Het meubel is in goede originele staat (geen scheuren en/of kromme deuren)....
Steiner Paris A17. Open gesloten mond, blauw-groene paper-weight ogen en gaatjes in de oren. Blonde haren en open vingers. Inclusief originele kleding en schoentjes. Cond.: G L.65 cm
Zeldzame Friese staartklok ca. 1800 in iepenhouten kast. Scheepjesmechaniek, molenmechaniek en wekkerfunctie. In goede originele staat (poppen mogelijk van latere datum) 135x37x23cm. Cond.: G
Petrus Gerardus Vertin (1819 Den Haag - 1893 Den Haag), olieverf op linnen, zomers stadsgezicht met figuren 45,5x36,5cm. Cond.: G
Kämmer & Reinhardt Nr. 101, Marie. Gesloten mond en geschilderde ogen. Alles origineel en in perfecte conditie
Evert Moll, 1878-1955 Den Haag. olieverf op linnen, Rotterdamse haven met figuren. 40x60 cm., Cond.: G
J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245. Open mond met 2 tanden boven, blauwe ogen en open vingers. Lichtblonde mohairpruik. Pop is in perfecte conditie. H.: 40cm.
Biedermeier cilinderburo,(rolluikburo) ca. 1820, kersen fineer,Onderkast bestaat uit 2 deuren, waarover 3 laden.Uitschuifbaar schrijfblad met leder. Achter de cilinder 2 open vakjes, 8 lades en afslui...
Schitterend monumentaal majolica Jugendstil tegeltableau met als voorstelling een vrouw met bloemen. "Lente"Geheel bestaand uit 104 tegels, 1 tegel gescheurd. Zeldzaam stuk 197x123cm. Cond.: G
Googly, Hertel & Schwab Nr. 165. Bruine ogen en open vingers. Originele kleertjes en oud pruikje L.: 30cm.
Zeldzame vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met 8-daags uurwerk, touwtjesslinger, globe, kijker, astroloog, passer etc. De pendule is compleet en in zeer goede originele staat 42x29x10cm. Co...
Bijzonder fraai zilveren tafelstuk voorstellend een oorlogsschip op wielen. Tweemaster met 2 ra's, bemanning met sabels en geweren. Zowel bovendek als schip zijn rijkelijk bewerkt met zee- en strijdmo...
Uurwerk van een 18e eeuws Amsterdams staand horloge, gesigneerd Laurens Duchesne. Uurwerk met kwartierslag op dubbele bronzen bel. Wijzerplaat met kalender en maanstand. gegoten bronzen hoekstukken ui...
Gouden sleutel zakhorloge London 1794 in dubbele gouden kast. Maker John Wortner. Wit emaille wijzerplaat met Romeinse index en brequet wijzers.(kleine barstjes). Hierbij een bijzondere horlogeketting...
Bruin album met ca. 280 bankbiljetten wereldwijd waaronder Ecuador, Tunesië, Egypte, Polen, Argentinië, Algerije, Joegoslavië, Indonesië, Zaïre, Afrika etc. Tevens diverse "Hell Bank Notes" (Chinees "...
Zeldzame smeedijzeren scheeps-geldkist ca. 1700 met originele beschildering, slot en sleutel. In zeer goede originele staat 37x63x36cm. Cond.: G
Adrianus Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op linnen, boerenhoeve bij avond met nat geregend pad 50x70cm. Cond.: G
Bijzonder 19e eeuws boekje vol met aquarellen, sepia's en tekeningen gedateerd 1840. Inhoud; 49 aquarellen, resttekeningen en studies. Het betreft een reisboekje, de werken bevatten de plaats, getitel...
Jan Knikker (Hillegom 1889 - Den Haag 1957), olieverf op linnen, poldergezicht met rietsnijders en zeilboten. Licht gecraceleerd 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen (bedoeking), stalinterieur met vee en vele figuren 77x60cm. Cond.: R-G
Gesigneerd N. v.d. Waay (ook verso etiket N. v.d. Waay No 2.), olieverf op paneel, vrouwelijk naakt 44x33cm. Cond.: G
Zeldzaam 3-delig Frans marmeren pendulestel ca. 1890. In scheepsvorm waarvan de pendule van verlichting voorzien is. Compositie metaal beschilderd en gesigneerd A. Sega. Met 8-daags uurwerk in zeer go...
Zeldzame Duitse notenhouten Grunderzeit piano. Bijzonder rijk uitgevoerd met losse kroon. gemerkt F. Adam Koefeld. Messing klankkast en bronzen originele kaarskandelaar in zeer goede originele staat 1...
Gesigneerd J. Bosboom fecit, 19e eeuws paneel met vergulde lijst. Vermoedelijk geen originele Johannes Bosboom maar een andere goede 19e eeuwse kerkinterieur schilder, olieverf op paneel, Hollands ker...
Gesigneerd Ch. Leickert ca. 1920, olieverf op paneel, Hollandse ijspret met vele figuren (eiken paneel) 30,5x23,5cm. Cond.: G
Gerrit Hendrik Göbell (Raalte 1786 - 1833 Deventer), vergeeld en beschadigd, landschap met figuren en boerenschuur 37x28cm. Cond.: M
Gegoten bronzen penning ter gelegenheid van de eerste postvlucht naar Ned. Indië in 1927. Ontwerp en gemonogrammeerd Chris van der Hoef (1875-1933). In zeer goede staat ø11,5cm. Cond.: U
18e Eeuwse kinder-rapier met metaaldraden grip in goede originele staat 85cm.
Unieke zilveren wandelstok met getorste florale motieven over de gehele lengte. Mooi uitgesneden ramskop als greep. 925/000 ca. 565gr. L.: 88cm. Cond.: U
Kleine 18e eeuwse metalen geldkist met prachtig slotenwerk en originele sleutel in zeer goede staat 25x38x25cm. Cond.: G
18eEeuwse Franse lantaarnklok met 1 wijzer en emaille cartouches (zonder ketting, gewichte en slinger) In goede originele staat. 41x21x18 cm., Cond.:G
Schotse staande klok 19e eeuw met prachtige mahoniehouten brede kast, beschilderde wijzerplaat, 8-daags uurwerk met secondenwijzer en datumaanduiding (vervaagd) 245x67x48cm. Cond.: G
Bijzonder fraai origineel antiek inktstel met Hollands zilveren monturen en brievenweger, waarin parelrandje. Het geheel staat op zwart houten basement waaronder 4 ivoren pootjes. Zilver 835/000. Eind...
Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, boerenhuis bij beekje met boer 20x28cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken beeldenkast ca. 1880 met prachtige handgestoken panelen met figuren en leeuwekop-voorstellingen. In zeer goede originele staat 192x147x62cm. Cond.: G
Bijzonder mooi Hollands zilveren tablet 835/000, jaarletter G: 1941, MT: Zilverfabriek Voorschoten ca. 1260gr. 42x32cm. Cond.: U
Guilliaume Corneille, olieverf op paneel, groot sculptuur van halfnaakte vrouw met kat 80x60cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - ), olieverf op linnen, aan de plassen bij Nieuwkoop 40x50cm. Cond.: G
Prachtige Hollandse onderscheiding "De Orde van de Hollandse Leeuw" uitgebracht door koning Willem I 1815 "Virtus Nobiti tat" in zeer goede staat 10x7,5cm.
Chinees A.M. 353, stoffen lijf. Gesloten mond en bruine ogen. Kromme armen en benen (handen van papier-mache). L.: 42cm.
Prachtig Dresden barok notenfineer dames-schrijfbureau met losse opstand ca. 1890 met massief brons vuurverguld beslag. In zeer goede originele staat 104x103x65cm. Cond.: G
Twee grote Kutani keramieken siervazen met daarbij twee houtgestoken Chinees gelakte tafeltjes met koppen. Zwart met gouddecor ca. 1900; 1x vaas gelijmd bij voet en 1x vaas in goede conditie 135cm. Co...
Hollands eikenhouten empire hekjeskabinet ca. 1810 in redelijk ongerestaureerde originele staat. Origineel beslag. Krimpnaden en stukjes missen 225x155x51cm. Cond.: R
Christus Pantokrator (Albeheerser) met evangelieboek en zegenend gebaar in zilveren rizza. Russisch icoon 2e helft 18e eeuw. 22,5x17,5cm.
Nieuwaardig Tropisch licht houten Werdicke systeem vitrine opbergkast met 5 opklapbare geslepen glazen vensters en bronzen handgrepen. In uitstekende staat. 205x97x50 cm., Cond.:U