Prachtige Art Deco kopergeslagen pendule met 8-daags uurwerk Junghans Wurtemberg. Rood geëmailleerde originele becijfering (1 wijzer mist) 22x23x11cm. Cond.: G
Grote oude Zaanse wandklok met notenhouten kast, bronzen gietwerk en slagwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat 65x28x18cm. Cond.: G
Oude eikenhouten Warmink tafelklok met bronzen ornamentuur, 8-daags uurwerk in zeer goede staat 29x17x16cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse kolompendule van notenhout met bloemintarsia in de zuilen en rest van de kast. Vuurvergulde kapitellen en wijzerplaat-omranding. 8-Daags uurwerk. De pendule is in goede originele ...
Zeldzame antieke Franse pendule met Indische olifant en tijger. Gemaakt voor de Indische markt met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele patina 40x32...
Franse pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl met porseleinen wijzerplaat en plaquettes. Vergulde compositie metalen kast, gemerkt H.T. Brevet 8-daags uurwerk. 35x24x11cm. In zeer goede originele staa...
Grote mysterieuze pendule ca. 1890 voorstellend een engel met boog, gemaakt van compositie metaal in zeer goede staat. Gesigneerd Auguste Moreau 85cm. Cond.: G
Groot Frans uurwerk ca. 1880 van een bouille klok met emaille cartouches en vuurverguld. Villard a Paris in zeer goede staat 30x27x7cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse pendule-uurwerken 8-daags in redelijk tot goede staat.
Zeldzaam Frans Louis Quatorze uurwerk 1e helft 18e eeuw, gesigneerd Herbault Paris N zog in zeer goede originele staat. Wijzers missen 7xø14cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws pendule-uurwerk 8-daags zonder wijzerplaat. In goede staat 10xø15cm. Cond.: G
Oude koperen wekker in de vorm van een paraplu (Trademark) 20e eeuw in goede staat 15xø17cm. Cond.: G
Franse marmeren pendule ca. 1890 met bronzen jongen, gemerkt OH, EH!! L. moreau met 8 daags uurwerk in uitstekende staat 50x25x21cm. Cond.: U
Franse reiswekker ca. 1890 met porseleinen cijferplaat, gelakte houten kast en messing monturen in zeer goede orignele staat 13x7x7,5cm. Cond.: G
Kleine Franse roodmarmeren wekker ca. 1890 in pendulevorm met messing ornamentuur (marmer gebarsten) 16x12x5cm. Cond.: M
Franse wekker ca. 1910 met porselein en bronzen voet, kristallen wekkerkast hoekig geslepen in zeer goede originele staat 18xø11cm. Cond.: G
Schotse staande klok 19e eeuw met prachtige mahoniehouten brede kast, beschilderde wijzerplaat, 8-daags uurwerk met secondenwijzer en datumaanduiding (vervaagd) 245x67x48cm. Cond.: G
Franse bronzen pendule ca. 1890 met 8 daags uurwerk in Louis Quinze stijl. Putti, koppen, bloemen etc. in goede originele staat 48x26x16cm. Cond.: G
Friese comtoise ca. 1880 met dagaanduiding en latoen-koperen pronk- of prachtslinger in zeer goede originele staat 145x38x17cm. Cond.: G
Aparte Franse bronzen pendule met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger ca. 1800. Aparte vormgeving, bronzen zuil met comtoise-vormig klokje. Vuurverguld en vuurvergulde applicaties. Staand op marmeren ...
Antieke figuren wekker ca. 1900, voorstellende een jongen met accordeon voor een huis. Compositie-metaal. 20x11x8 cm., Cond.:G
Franse pendule met vrouwenfiguur Les Roses (compositie metaal) met 8 daags uurwerk en onyx kast (Japy Freres) in goede originele staat, 2 chips 60x32x19cm. Cond.: G
Oude eikenhouten BimBam wandklok ca. 1920, uurwerk ongemerkt in goede staat 76x31x19cm. Cond.: G