This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

13. Juliveiling 2012

Auction on Friday, July 20, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Divers goud
No reserve price

-

Antiek zilv. broche
Result: 5 EUR

Antieke filigrain zilveren broche, ook als hanger te dragen, bezet met een rhodochrosiet. ø 3 cm.ca.6.10 gr.

4 Delen plated
Result: 10 EUR

Vier delen plated 20e eeuw o.a; flesonderzetter, suikerstrooier, toasthouder en servetring 5-16cm. Cond.: G

6 Plated ijscoupes
Starting price 10 EUR

Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G

2 WMF schaaltjes
Result: 10 EUR

Twee WMF plated bonbonnieres met opengewerkte rand 20e eeuw (Duitsland) 5xø21cm. en 3,5xø12,5cm. Cond.: G

Plated tasje "German Silver"
Result: 10 EUR

Antiek plated beugeltasje gegraveerd met ketting in zeer goede staat. "German Silver Soldered Link" 11x15cm. Cond.: G

Plated schotel
Result: 15 EUR

Grote silverplated siertablet Wallace Silverplate made in USA. Bewerkt met monogram 20e eeuw ø39cm.

6 Plated messenleggers
Result: 15 EUR

Zes aparte Art Deco plated messenleggers ca. 1930 9x4x2,5cm. Cond.: G

5 Persoons plated visbestek
Result: 15 EUR

Plated visbestek 1e helft 20e eeuw. 5-Delig in Art Nouveau vormgeving 20cm. Cond.: G

3 Plated schalen
Starting price 15 EUR

Drie plated schalen 20e eeuw 20-30cm. Cond.: M

2 Zilv. vingerhoedjes
Result: 40 EUR

Twee antieke zilveren vingerhoedjes, 1x voorzien van belastingteken. samen ca. 9gr. Cond.: U

12 WMF vorkjes
Result: 30 EUR

Cassette met 12 WMF plated theelepeltjes ca. 1900 Duitsland 4x17x17cm. Cond.: G

Kaasschaaf, zilv. heft
Result: 25 EUR

Hollandse kaasschaaf met zilveren heft 835/000, jaarletter S: 1928, MT: Zilverfabriek Voorschoten 20cm. Cond.: G

4 Delen zilver
Result: 30 EUR

4 Delen zilver; 1x taartschep en natfruitschep met zilveren heft, 1x zilveren theelepeltje en 1x rijghaak met zilveren heft Cond.: G

Zilveren servethanger
Result: 20 EUR

Hollands zilveren servethouder ca. 10gr. L.: 40cm. Cond.: U

Djokja zilv. hanger
Result: 20 EUR

Grote Djokja zilveren hanger 10,2x6,8cm. Cond.: G

Zilveren horlogekast
Result: 35 EUR

Horloge kast ca. 29.40 gr.

Ronde schaal, zilv. overlay
Starting price 20 EUR

Oude glazen taartschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 7xø26cm. Cond.: G

Zilveren vesta
Result: 20 EUR

Antiek Hollands zilveren vesta rondom voorzien van handgravures. Bodem behoeft restauratie 5x2,5x1cm. ca. 16gr. Cond.: R

Zilv. suikerklontjes-tang
Starting price 20 EUR

Engels sterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U

Schaal, zilv. overlay
Starting price 20 EUR

Oude glazen presenteerschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 31x22cm. Cond.: G

Zilveren schep
Result: 20 EUR

Antieke zilveren taartschep met opengewerkte vergulde bak en zilveren heft met parelrand L.: 31cm. Cond.: G

2 Delen plated
Result: 25 EUR

Twee delen plated 20e eeuw; 1x dekseldoos in barok vormgeving met gravure 14x14x10cm. en 1x dekselschaal in rococo stijl met 2 handgrepen 10x18xø13cm. Cond.: G

7 Zilv. lepeltjes
Result: 40 EUR

Zes antieke Hollands zilveren lepeltjes met bijbehorende roomlepel 835/000, jaarletter L: 1921, MT: G.A. van Engelen Oostrom Schoonhoven ca. 63gr. L.: 10cm. Cond.: U