G.F. van Schagen, olieverf op paneel, boerenhuis 24x30cm. Cond.: G
Denarius van Gordianus III (zie omschrift vz.: "IMP GORDIANVS PIVS FEL AVG" met op kz. "DIANA LVCIFERA"). Het betreft Seaby RSC IV, nummer 69 Cond.: FR. Het gaat hier om een vervalsing.
Groot kavel diverse Bizantijnse bodemvondsten omgeving Zwolle.
Zilveren reverspeld, stipeltekenZilveren crucifix,plat model met tekst aan achterzijdeZilveren crucifix lang, bol, smal modelZilveren ring met zirconia's, 1 grote en diverse kleine stenenZilveren ring...
Zilveren horlogeketting met musketonhaak en kapittelstokje ca. 24gr. L.: 28cm.,
2 Antieke metalen horlogekettingen en 11 zilveren cijfers in doosje,
Antiek Hollands zilveren beugelbeursje, ca.1870, MT:Johannes Leonardus van der Pauw, Schoonhoven. Beugelbreedte 6 cm., Cond.:U
4-Delig zilver servet en vingerdoekringen en een suikerschepje. Totaal gewicht ca. 71 gr. Cond. U.
Antieke Hollands zilveren 835/000 eivormige pillendoos met rondom graveerwerk. Eind 1800. MT onleesbaar, ø3 cm,groot 4.5 cm., ca.24 gr., Cond.:G
Engels sterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U
Prachtige 1e gehalte zilveren Cibori met vergulde binnenzijde. Geheel bewerkt met cartouches en acanthusranken in Renaissance stijl. Eind 1800 voet ø11cm., deksel ø13cm., Totale hoogte 36 cm., Cond.:U
Sigaren-mondstuk ca. 1900 met roodbruin transparant mondstuk en gouden sierrand in origineel foudraal 3x7,5x2,5cm. Cond.: G
Zilveren setje; filigrain broche met bijbehorende oorhangers (met schroefmechaniek). øbroche 3cm. ca. 15gr. totaal Cond.: U
Twee oude bonte tegels ca. 1930, voorstelling van een jongen en meisje, behoefte aan het doen 27,5x13,5cm. Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom openlucht tulptegel 17e eeuw 1,2x13,3x13,2cm. (Lichte randschade)
Oosters benen figuur 1e helft 20e eeuw voorstellend een naakte vrouw met slang 15cm. Cond.: G
Bronzen Chinese figuur op draak 19e/20e eeuw 23x18x9cm. Cond.: G
Grote Engels keramieken presenteerschaal gemerkt Johnson Bros England Old Britain Castles 20e eeuw 34x29cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpot met bronzen armaturen (later), bloemdecor en bamboe. Door opbouw bronzen armaturen beschadigd en aangepast 15x19x13cm. Cond.: M
Grote oude Gouda plateel Holland presenteertablet ca. 1930. Genummerd en monogram 44x32x3cm. Cond.: G
Twee Villeroy en Boch Bonn, keramieken vazen, 1e helft 20e eeuw, met landschappen decor. 20xØ11cm., Cond.:G
Twee Delftsblauwe knobbelvazen 20e eeuw met zeegezichten en bloemendecor 8-zijdig 26xø13cm. Cond.: G
15 Delen Wedgwood of Eturia, keramieken restservies. In goede staat.