Oude Duitse porseleinen vaas, ca.1930 gemerkt Thomas Ivory Bavaria, met handbeschilderd roze bloemendecor. 35xø19 cm., Cond.:G
Grote imari porseleinen sierschotel 2e helft 20e eeuw met goud-, vogel- en bloemendecor in zeer goede staat.
Zeldzame Hollandse polychroom openlucht tulptegel 17e eeuw 1,2x13,3x13,2cm. (Lichte randschade)
Oude koektrommel A.J. ter Waarbeek met keramieken bodemvondsten Twente 17e-18e eeuw Cond.: G
Oude koektrommel A.J. ter Waarbeek met keramieken bodemvondsten Twente 17e-18e-19e eeuw. Cond.: G
Oude koektrommel A.J. ter Waarbeek met oude bodemvondsten Twente, keramiek 17e-18e eeuw Cond.: G
Oude koektrommel A.J. ter Waarbeek met oude bodemvondsten Twente, keramiek 17e eeuw Cond.: G
Kavel diverse oude bodemvondsten Twente, keramiek 17e eeuw Cond.: G
Porseleinen Maria met kind ca. 1900 Nr. 685 met gouddecor 22cm. Cond.: G
Twee imari porseleinen 19e eeuwse sierborden; 1x hond met vlinders bij bloemen ø22cm., 1x bloemdecor met vogel ø21cm. Cond.: G
Drie Japanse goudimari porseleinen sierborden met bloemen en drakendecor 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat ø21cm, ø31cm. en ø32cm. Cond.: G
KPM porseleinen langwerpige schaal 20e eeuw met bloem- en gouddecor 29x16cm. Cond.: G
Twee oude porseleinen Staffordshire honden met korf in de bek, ongemerkt 20e eeuw ( 1 staart gelijmd) 14x14x6cm. Cond.: R-G
Twee bisquit porseleinen figuren 20e eeuw, Nr. 3018. Voorstellend een jongen en meisje met ei 10x9x5cm. Cond.: G
Keramieken fazant gemerkt Jean de la Fontinelle 1900-19+74 (gemaakt ca. 1932) witte gecraceleerde glazuur (chip aan staarteinde) 40x7x20 cm.,
Porseleinen Jugendstil suikerpot en melkkan met zweepslag bloemenmotief, gemerkt S. Hohnenberg Wien II Taborstrasse 10. Greep van de deksel van suikerpot is gelijmd. 14-16cm. Cond.: R-G
Vijf onderzetters ca. 1910; 4x keramiek (Jugendstil en 1x landschap) en 1x nikkel ø7, ø9 en ø18cm. Cond.: G
Japans porseleinen vaas 20e eeuw met vogel- en bloemdecor 24,5xø10,5cm. Cond.: G
Twee grote keramieken Makkumse borden (gemonogrammeerd) 20e eeuw met bloemdecor (handbeschilderd) ø33-ø34cm. Cond.: G
Antieke Satsuma keramieken dekseldoos, ca.1900, met Chinese kinderen decor, in goede staat. 7xø13.5 cm.
16-Delig Duits porseleinen restservies, Seltmann Weiden Bavaria, Germany. 1x juskom,melkkan, suikerpot 13 kop en schotels (+losse schotels extra) Cond.:G
Twee keramieken kutani vaasjes met blauw vogel- en bloemdecor ca. 1900 in zeer goede staat 15xø6cm. Cond.: G
Drie Japanse keramieken Satsuma vazen ca. 1920 met figurendecor. Handbeschilderd in zeer goede staat 32xø13cm. en 22x20xø13cm. Cond.: G
Oud Gouda keramieken herdenkingsbord 5 Mei 1945, "Holland groeit weer, Holland bloeit weer......" ø24,5cm. Cond.,: G
Twee oude keramieken Hummelfiguren; 1x "Ich bringe Glück' Nr. 12 schoorsteenveger 1950-1955 en 1x Kamerzanger Nr. 131 1950-1955. Trapje van schoorsteenveger is beschadigd 11-13cm. Cond.: R-G
KPM porseleinen bord met bloemen-, vlinders- en gouddecor ø19,3cm. Cond.: G
KPM porseleinen bord met bloemen, vlinders en gouddecor 20e eeuw ø20cm. Cond.: G
Zes delen porselein 20e eeuw; 1x Rosenthal vaas met bloemdecor 14xø9,5cm. 1x schaaltje met Napoleon afgebeeld 3x12,5x15cm. en 4x bordje met Napoleon afgebeeld (ongemerkt) ø13cm. Cond>: G
Oud porseleinen kinderservies in originele doos met 4 kop&schotels, 1 kan, 1 melkkan en 1 suikerschep 10x22x31cm. Cond.: G
Grote keramieken blauw met groen geglazuurde dekselvaas 1e helft 20e eeuw, ongemerkt. 36 x ø19 cm., Cond.:G
Drie goudimari porseleinen Japanse diepe borden 20e eeuw in goede staat 4xø15,5cm. Cond.: G
Bijzonder groot Japans goudimari porseleinen sierbord met tuindecor 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat ø46cm. Cond.: U
Plateel wijwaterkan met inscriptie, plateel Zuid Holland, ontwerp Hans Mengelberg 16xø14cm. Cond.: G
Twee Gouda platelen miniatuurvaasjes (1 chip), decor Prinzess Ivora ca. 1920 7,5-8,5cm. Cond.: R-G
Zeven Makkumse keramieken wandtegels 20e eeuw met diverse voorstellingen (1 chip) 10x10cm. tot 18x18cm. Cond.: G
Twee keramieken geglazuurde jugendstil vazen ca. 1900. Gedraaide vaas nr. 1317 met loopglazuur, flesvormige vaas met loopglazuur gemerkt met een engel (2 minimale chips )
3 Delen Hollands plateel, 1e helft 20e eeuw, 1x blaker origineel elektrisch Koninklijke plateelbakkerij (oortje gelijmd), 1x bord Souvenir Nieuwersluis Huize Rupelmonde, Zenith Gouda en 1xbord Uw ge...
Twee Japanse kutani porseleinen siervaasjes ca. 1900 met landschap, bloemen en vogeldecor 12xø6cm. Cond.: G
Twee majolica Historisme siervazen ca. 1900 met groen rocaille decor. beschadigde bovenrand en 1 chip aan voet 27x12xø11cm. Cond.: M
Franse Fayence blaker met bloememotief 20e eeuw in waaiervorm. In zeer goede staat 8x18x16cm.
Twee porseleinen figuren ca. 1900; 1x Jezus op gobelin (gelijmd) en 1x heilige Petrus met kind (Nr. 12692 Germany), gelijmd 19-60cm. Cond.: R
Drie oude Hollandse keramieken borden; 1x Petrus Regout ca. 1900 (Wilhelmina 1813-1913 Oranje Boven) ø23cm., 1x Regina Gouda Plateel (Wilhelmina 1898 - 1938 Hou en Trouw) ø21cm. en 1x Onduidelijk Nr. ...
Aardewerken stoofje 17e-18e eeuw, keramiek groen geglazuurd (gelijmd) 14xø26cm. Cond.: R
Oude keramieken dekselpot staand op drie pootjes, gemerkt Denert en Balichoni ca. 1920 in zeer goede staat 14xø11cm. Cond.: G
Vijf oude geëmailleerde kop&schotels in diverse kleuren ca. 1930, vermoedelijk Rusland met bloemdecor (1 chip) 5xø13cm. Cond.: G
5-Persoons Duits Bavaria moccaservies (Kronesten) met gouddecor 2e helft 20e eeuw 12-18cm. Cond.: G
Zes KPM porseleinen gebaksbordjes 1e helft 20e eeuw met bloem- en gouddecor en geschulpte rand ø17cm. Cond.: G
2 Lladro poseleinen figuren, ganzen, en 1 wedgwood bisquit poseleinen dekseldoos, 20e eeuw (bij 1 gans chipje v.d. staarrt af) 6-12 cm., Cond.:R/G
Moderne keramieken design koe, handbeschilderd (spaarpot) 18x27x8 cm., Cond.:G
Oude porseleinen vaas 20e eeuw met bloemendecor (modern of Chinees?) 22xø19cm. Cond.: G
Doos divers porselein ( kop&schotels) hoofdzakelijk Engels; Royal Albert etc. kop&schotels, soepkom met lepel en bonbonschaal Cond.: G
Porseleinen figuur in de vorm van een koets met figuren ca. 1980 vermoedelijk Duitsland 15x20x11cm. Cond.: G
Restservies 10 deel, Felda porzellan en Turing Czechoslovakia, 3 dekselterrines, sauskom,6 schalen. 23-35 cm., Cond.: G
3-Delig porseleinen koffieservies ca. 1900 met parelmoer en gouddecor in zeer goede staat (ongemerkt) 13-28cm. Cond.: G
Glazen fruitschaal met plated rand en 1 grote cappucino kop met schotel 20e eeuw. Gemerkt Adams England 9xø22cm. en 11xø20cm. Cond.: G
Drie delen Chinees aardewerk 1930; 1x porseleinen schaaltje met blauwe draak en vlechtwerk 16x18x9cm. , 1x trekpot met bont bloemendecor 12x18x13cm. en 1x keramieken bonbonschaal met vlechtwerk hengse...
Drie delen porselein 1e helft 20e eeuw; 1x grote porseleinen schaal, onduidelijk gemerkt met een roofvogel en letters ca. 1910 (gouddecor en bloemmotief) 6x35x23cm. 1x koekjesschaalø25cm. en 1x KPM sc...
Oud beschilderd limoges porseleinen ei ø4,5cm. en een Steinbock-emaille beschilderd schaaltje (Austria) 20e eeuw 2xø5,5cm. Cond.: G
Grote Engels keramieken presenteerschaal gemerkt Johnson Bros England Old Britain Castles 20e eeuw 34x29cm. Cond.: G
Spaans porseleinen figuur van een meisje, gemerkt Miguel Requena Valencia 20e eeuw in goede staat 16x11x10cm. Cond.: G
Vier delen Duits Hutschenreuther porselein 2e helft 20e eeuw; 1x tafelbel met bloemdecor, 1x bloemvaasje met vogel, 1x kaarskandelaar met hoge rand en bloemdecor en 1x bloemenvaas Ole Winkler met bloe...