Oud Perzisch handgeknoopt tapijt, gereinigd, camelkleur 372-274cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt Beloutch tapijt met blauw/zwart/bruin als basiskleuren in zeer goede staat 157x90cm. Cond.: G
Prachtig groot handgeknoopt tapijt met diverse florale motieven, 260x210cm., Cond.:R/G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt. Hoofdzakelijk bruin/zwart/blauw tinten. Iets rafelig aan de uiteinden 204x123cm. Cond.: G
Handgeknoopt Iraans tapijt met rood/blauw patroon, regst. nr. 11944, 315x216cm. Cond.: R-G
Groot handgeknoopt Perzisch tapijt Heriz, mooi van kleur 356x260cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijtje roodblauw van kleur 160x116cm. Cond.: G
Perzisch tapijt Shirvan Azarbaidjian, handgeknoopt 165x96cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt (fijn), gereinigd, pastelkleuren met blauw 142x236cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt rond tapijt, geschikt voor eethoek ø203cm.
2 Handgeknoopte Perzische tapijten. Beide zijn rood van kleur en hebben lange franjes. 185x115en 150x89cm., Cond.:G
Wollen handgeknoopt tapijt, afkomstig uit Iran. Geheel licht van kleur. 100x74cm., Cond.:G
Handgeknoopt tapijt afkomstig uit Iran, rood van kleur, 160x108cm., Cond.:G
Groot handgeknoopt Perzisch tapijt, licht van kleur met ruitmotief, 290x202cm., Cond.:R/G