Porseleinen buste van een vrouw begin 19e eeuw. Duits gemerkt. kleine beschadiging. 12,5x7x6cm.
Vuurvergulde pendule Frankrijk 1860 met ridderfiguur. Frontdecor met schild en diverse steekwapens.
Chinees Lak-muntenkabinetje, gedecoreerd met bloemen en vogels, ca. 1900. 30x30x16cm.
Wortelnoten halve-maan tafel met 2 lades ca. 1970. Met bronzen delen en intarsia. 65x35x73cm.
Minitrix 12127 Zwitserse krokodil bruin/zilvergrijs. Geen originele verpakking.