Kapitaal Hongaars zilveren eetcassette, rijkelijk bewerkt met rocailles, voor 24 personen, bestaande uit:: 24 tafellepels, 24 tafelvorken, 24 tafelmessen, 23 dessertlepels, 24 dessertvorken, 24 desser...
Fraai vier delig Hollands zilveren theeservies bestaande uit theepot, melkkan, suikerpot en lepelvaasje: op ovale voet, afgewerkt met dubbele filetranden en pijnappel op deksel van theepot, 1e gehalte...
Drie in elkaar passende geëtste karaffen in silver plated rijkelijk bewerkte inzetbak. Bak ø 14cm, H.6.5cm., Karaffen H.,21 cm., 1 stop is gelijmd.
Bijzonder groot zilveren pronktafelstuk, geheel staand op vier opengewerkte leeuwenkoppootjes. De schaal heeft drie ovaal geschulpte opengewerkte en met florale motieven versierde opzet-schalen. Gehal...
Drie delig zilveren 800/000 835/000 koffieservies, ca.1900, MT: Lutz&Weiss, Pforzheim koffiekan heeft beenisolatoren. H.12.5-24.5 cm., totaal ca.1100gr.
Hollands zilveren bonbonschaaltje, ovaal vormig, met opengewerkte rand, voorzien van florale motieven 835/000 ca. 127 gr. 15.5x11x2.5cm., Cond.:U
Zilveren samovaartje, Rusland,met florale emaille bewerking, 84 zolotniks 8758/000 zilver, H.10cm., ca. 155gr.
Geslepen kristallen drie-delige zout- en mosterdgarnituur met olijfslijpsel en hoornen lepeltjes in zilveren houder met gedraaide greep. MT:. J.M. van Kempen Voorschoten ca. 1870. 835/000 14x14cm. Enk...
Zilveren theeservies: Theepot model Kardinaal, MT.: D.J.Aubert, 's-Gravenhage en roomstel op blad MT.: van Kempen Utrecht, Jaarletter: P: 1950, 935/000. Totaal gewicht zilver ca. 950 gr. Cond.:U
Geslepen twee delige kristallen toiletset, bestaande uit karaf (11xø7cm.) en pot (7.5xø8.5cm.) met ruit-en waaier slijpsel en ster op de bodem, voorzien van gedreven zilveren deksels met bladmotieven....
4-Armige kaarskandelaar zilver 835/000, 1e helft 20e eeuw, MT:Gebrüder Kühn, Schwäbisch Gmünd. 21xø32cm., ca.528gr.
Zilveren ei op drie pootjes, Rusland, met florale emaille bewerking en halfedelstenen, 84 zolotniks, 875/000 zilver, 9.5xø5cm., ca. 138gr.
Geslepen kristallen suikerpot en melkkan met ster op de bodem, voorzien van zilveren randen en beugel met parelrand. 835/000, MT: J.M.van Kempen Voorschoten ca. 1870.Suikerpot: 6xø10cm., melkkan: 5.5x...
Zilveren ajourgezaagde mand met geschulpte parelrand 835/000, MT.: D.J.Aubert, 's-Gravenhage, ca. 420 gr., 27.5x22.5x8cm./, Cond.:U
Zilveren gebakschep naar antiek voorbeeld. Driemaster zeilschipaan de steel, de bak is versierd met een typisch Hollandse voorstelling: windmolen en melkmeisje, ca. 96gr., L.25cm., Cond.:U
Antieke geslepen kristallen karaf voorzien van gedreven opengewerkt zilveren montuur met fraaie gedreven holle zilveren dop, ca. 1900, 8x12cm.
Kavel zilver waaronder: vingerhoed, zeilboot, zoutvat houder en spinnewiel. Cond.:R
Twee zilveren twee-armige kandelaars voor drie kaarsen met gedraaid reliëf op ovale voet 835/000, begin 1900, Duitsland, ca. 780 gr. (zeer klein gedeelte gevuld), H.23cm., armafstand 30 cm., Cond.:U
Koffiekan, sterlingzilver 925/000, Engeland 1935,stadmerk Scheffield, MT: George-Hape, in het midden en aan de rand rondom een reliëfrand, kan heeft een houten handvat. bovensteknop beschadigd. H.19cm...
Stel, peper-en zoutstrooier, 800/000 zilver, voorstellende boer en boerin met bajonet sluitende vulopening in de voet, ca.96gr., L.7cm., Cond.:U
Pracht stuk: Antieke Hollands zilveren koektrommel met gravure op de scharnierende deksel. 835/000, midden 19e eeuw, MT: Harmannus Ellens Oving , Groningen, Jaarletter: Z 1859, 11x8x6cm.ca. 179gr.
Geslepen kristallen theebus met diamantslijpsel en ster op de bodem, voorzien van 1e gehalte zilveren rand met gedreven en opgehoogd deksel Nederlands gekeurds ca. 1888, 10x8x9cm.
Vier delen zilveren schrijfmateriaal: Sterling zilveren kroontjespen en kroontjespen houder, zilveren niëllo bewerkt vulpotlood en een 2e gehalte zilveren ballpoint. Cond.:R
Zilveren lepeldoos met opgehoogd gecontoureerd deksel met gegraveer werk en handgreep , staand op vier klauwpootjes en bekleed met blauw velours. 12.5x8x4cm., ca. 230gr.
Twee zilveren malienkolder knipbeursjes met hangeroog en kleine bolletjes, samen ca. 38gr.Beide beugelbreedte ca. 5 cm., Cond.:U
Zilveren mosterdpot, bokaalvorm, Empire stijl, Frans, met blauw glazen inzetbakje. Een pootje los erbij en het scharnier van de deksel zit los. 14x8cm
Sterling zilveren strooier op vier pootjes in de vorm van een windmolen. 925/000, Engels, H.10cm., ca. 86gr. Cond.:U
Jugendstil decoratieve keramische vaas met Z1 gekeurde zilveren hals met handgreep en scharnierende deksel. H.40 cm., voet ø11cm., Cond.:U
6 zilveren theelepels,nieuw, 925, bewerkte steel met aan de bovenzijde een soort pijnappel. totaal ca 42 gr.
Zilveren bowl- of boerenjongenslepel met fraaie schelpvormige bak en gedraaide palissander houten steel. Onduidelijk Nederlands meesterteken, gekeurd anno 1873, 835/000 28,5x8cm.
Getorste houten thora met zilveren monturen waarin halfedelstenen, aanwijspunnt Lapis-Lazuli. L.28.5 cm., Cond.:U
Drie deel plated, 20e eeuw. Een broodman en twee servetringen. 28x20x10cm. en 3-6 cm. Cond.:G
Zilveren 800/000 tafelkandelaar, 4-armig, ca.1900, ronde voet met bladreliëf, H.29.5 cm., ca.634gr.
Antieke Duits zilveren koffiekan op vier poten uitlopend in bladdecor. Handgreep en schenktuit zijn eveneens met blad-en bloemdecor versierd. Bovenop het scharnierende deksel is een pijnappel gemontee...
Fraaie ajourgezaagde zilveren visschep met florale graveringen en ivoren steel. MT:. J.H. Schouten Amsterdam anno 1854, 835/000 ca. 90gr.
Kavel zilver, Engelse borstel en compote lepel, Duits vismes, Hollandse theelepel en vorkje en een Frans lepeltje.
Houten dienblad met zwaar Hollands zilveren montuur, ajourgezaagd en gegraveerd, met twee handgrepen. 835/000, 47x30cm.
Mahoniehouten marquetterie lepeldoos met spiegels onder en boven. Hierin 12 zilveren theelepels met gecontourneerde steel en een bijbehorende zilveren suikerschep. MT:. H.M. Baandt Amsterdam anno 1852...
Fraaie grote zilveren tafelstrooier op vierkante voet versierd met guirlandes op corpus en met ajour gezaagde afneembare dop. MT.:JAS, ca. 254 gr., H.21 cm., øcorpus 8cm., Cond.:U
Mooie grote peervormige zilveren koffiekan met zilveren handgreep en scharnierende deksel, begin 1900, Duitsland, ca. 750 gr., H.27 cm., Cond.:U
Zilveren broodvork met fraai Art Deco heft 835/000 L.: 17,5cm.
Antieke sterling zilveren tondeldoos, Jugendstil 925/000, begin 1900 ca. 21gr., 6.5x4.5cm., Cond.:G
Zilveren krekel, Rusland, 84 Zolotniks, 875/000, L.ca. 9.5cm., ca. 59gr.
Ronde warmhoudschaal, zilver 800/000, Duits,1e helft 20e eeuw, MT.:M.H.Wilkens &Söhne, Bremen-Hemelingen. Handvat van deksel is afschroefbaar kan dan dienst doen als schotel. ø2535 cm., ca.1037gr.
Zilveren kraantjeskan op drie poten, met houten handgreep, dop op deksel en voetjes. H.35cm., Cond.:U (twee kleine deukjes in deksel)
Zilveren lepel met Jugendstil graveerwerk en carneoolsteen op de steel. MT:. Robbe en Berking Flensburg ca. 1890, 800/000 ca. 48gr. L.: 22cm.
Antiek Hollands zilveren ajourgezaagde bonbonniere met parelrand, zilver grootkeur 2e gehalte 835/000, jaarletter: I : 1943, meesterteken onleesbaar, ca. 98 gr., 16x10.5x5cm., Cond.: op twee plaatsen ...