Grote Boheems kristallen 5-armige kroonluchter ca. 1910 in zeer goede originele staat met bloem- en gouddecor. 1 Chip ingelijmd 65xø55cm. Cond.: G
Grote glazen vaas Frankrijk ca. 1900, ongesigneerd 84xø20cm. Cond.: G
Prachtige oker-bruin kleurige vaas ca. 1940, ongemerkt (Copier?), in zeer goede staat 30xø19cm. Cond.: G
Stel gegraveerde glazen karaffen ca. 19800 in goede originele staat 33xø13cm.
Plated karaffenset ca. 1880 met gegraveerde karaffen met bladmotief. In zeer goede staat 31x22x10cm.
Empire stijl kristallen karaf met plated voet, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 38xø14cm.
Drie grote Franse glazen borden met bloemmotief in Lalique-stijl, gemerkt VDA France ø27,5cm. Cond.: G
Drie antieke glazen flacons; 1x groen Josef Karl X, 1x blauw met adelaar en jager, 1x gegraveerd A. Jungwirt (neutraal) ca. 9x6x3cm. Cond.: G
Zes Biedermeier kristallen schaaltjes met geschulpte rand ca. 1860, minimale chips 15x11x2cm. Cond.: R-G
Gegraveerde glazen dekselcoupe met onderschotel met bloemendecor ca. 1900, 20xø15cm. Cond.: G
Zeven oude Franse Lalique glazen borden met bladmotief ca. 1930 in goede staat ø19,5cm.
Groot antiek slingerglas met gouddecor en geribde neutrale delen 19e eeuw. Venetië of Bohemen?, H.26cm.kleine chips en onderin glas een barst.
Twee Hollands kristallen vazen van Kristalunie Maastricht, gesigneerd Max Verboeket in zeer goede staat 20-22cm.
Prachtige Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen armatuur (Historisme), voorstelling rondom met vliegende zwaluwen. In goede originele staat. 25x13xø9cm.
Kristallen biedermeier 19e eeuwse coupe met amandelslijpsel (2 chips bij rand) 18xø21cm. Cond.: R
Hollands gegraveerd glas ca. 1800 met tekst "Gewijd aan de vriendschap", chips van de voet af 17xø9cm. Cond.: M
Drie delen antiek glas; 1x karaf met beschildering, 1x gegraveerd slingerglas en 1x groen glas met geschulpte rand 11-34cm. Cond.: G
Vier delen antiek gegraveerd glas; 1x glas gegraveerd met kroon, bloemen en kasteel (mooie kwaliteit), 1x bokaal met brede voet, gegraveerd met wapen (vermoedelijk Duits), 1x karaf met bloemengravure ...
Drie oude Franse lalique glazen schaaltjes ca. 1930 2-kleurig (groen/neutraal) 4xø13cm.
Handbeschilderde glazen vaas met vuurtoren, kustplaatsen en figuur ca. 1900. minimale chip bovenrand 33x10cm. Cond.: R
Twee kristallen gegraveerde glazen ca. 1900; 1x monogram A.H. met bloemen en 1x rondom met floraal decor 14-16cm. Cond.: G
Twee kristallen dekselpotten met hengsel, facetgeslepen in goede staat 1e helft 20e eeuw 15xø12cm. Cond.: G
Grote mondgeblazen langwerpige glazen schaal 60-er jaren bruin/geel 11x36x18cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse roze opaline glazen karaf met fijngeschilderd bloemen- en vlinderdecor 30xø13cm. Cond.: G
Twee delen oud glaswerk, mondgeblazen kruik naar oud voorbeeld uit de 17e eeuw, en antiek ? glas in lood gebrandschilderd venster met afgebeeld een wapen van Henbeck. 22-30cm., Cond.:G
Grote kristallen facetgeslepen schenkkaraf ca. 1900 35x13xø10cm. Cond.: G
Grote rode glazen design vaas DutZ 2e helft 20e eeuw 25x29x21cm. Cond.: G
Mondgeblazen glas met onderschotel, beide met geribbelde rand. Het glas heeft beschildering. In goede originele staat 33xø13cm.
Plated karaffenset ca. 1880 met 2 amandelgeslepen karaffen, 2 glaasjes amandelgeslepen en glazen nap 30x18x18cm.
Drie delen oud kristal 1e helft 20e eeuw; 1x bonbonschaal op hoge voet, amandelslijpsel en bewerkt gouddecor, 1x facetgeslepen suikerstrooier en 1x Jugendstil gegraveerde schankkan 15-20cm. Cond.: G
Vijf delen kristal 20e eeuw; 1x roomstelletje, 1x dekselcoupe, 2x dekselschalen en 1x karaf 12-35cm. Cond.: G
Drie delen kunstenaarsglas 2e helft 20e eeuw; 1x grote bloem (mondgeblazen, 1x slak (chip) en 1x vaasje (Murano?) 9-51cm. Cond.: R-G
Twee kristallen karaffen ca. 1900, punten van de stoppen zijn beschadigd 36xø10cm. Cond.: M
Drie prachtige glazen ca. 1900 met handbeschilderd bloemen- en gouddecor 15xø6,6cm. Cond.: G
Drie grote glas-in-lood vensters ca. 1900, 1 glas gescheurd. In goede staat 101x60cm.
Prachtige heldere Copier leerdam anna groen glazen vaas in zeer goede staat 20xø18cm. Cond.: G
Acht delen miniatuur kristal; 1x kannetje met twee kopjes, 1x vogeltje (chip), 4x kristallen facetgeslepen bollen (chip) 1-4cm. Cond.: R-G
Drie oude geslepen kristallen karaffen 20e eeuw in goede staat 8-35cm. Cond.: G
4-Delig kristallen setje 20e eeuw; 1x tablet, 1x schenkkannetje, 1x karafe en 1x houder met plated omranding 16xø17cm. Cond.: G
Drie glazen kunstenaars-vazen 2e helft 20e eeuw; 1x Fiorio Glass vaas, 1x grote ongesigneerde vaas en 1x Glasfusing Murano 21-30cm. Cond.: G
Vijf Limited Edition Orrefors glazen met zilveren ring (ontworpen door EFVA Attling 1952) in chique koffer (Champagneglazen) 12-23cm. Cond.: U
Twee glazen vazen ca. 1900; 1x molendecor en 1x waterput en handbeschilderd bloemendecor. 31xø8cm. Cond.: G
Prachtige roze opaline schenkkan ca. 1890, mondgeblazen met handbeschilderd bloemdecor in zeer goede staat 33x14xø11cm. Cond.: G
Kristallen schaal op voet ca. 1900 met goud-overlay en bloemdecor. Nr. 327/138 en schaarteken, vermoedelijk Wenen. Chip bij bovenrand 13x21x11cm. Cond.: R
Zes delen kunstenaarsglas, gesigneerd Berendsohn, in doos 2e helft 20e eeuw.( Op de foto ontbreekt een ronde schaal.) 19-29cm. Cond.: G
Drie delen kunstenaarsglas 2e helft 20e eeuw; 2 Delen Berendsohn glasfusing en 1x platte schaal ongesigneerd 12-19cm. Cond.: G
Grote ruitkristallen karaf ca. 1880, lichte randschade 33x13xø11cm.
3-Delige Royal Leerdam drinkset in zeer goede staat 7,5x21cm. Cond.: G