Groot bronzen figuur met marmeren voet,21e eeuw, gesigneerd Pierre Faguays, voorstellende een dansende dame, in Jugendstil vormgeving. 55x46x13cm., Cond.:G
Bronzen buste met marmeren voet ca. 1930 Mermoza, signatuur E. Diosi made in France Depose. In zeer goede staat 13x7x6cm.
Grote bronzen hazewindhond 2e helft 20e eeuw. Tweekleurig gepatineerd 58x80x23cm. Cond.: G
Grote bronzen Chinese krijger met lans 1e helft 20e eeuw met restbeschildering 58x36x18cm. Cond.: G
Grote bronzen figuur, 21e eeuw, voorstellende een Romeinse vrouw met zwaard en schild. Gesigneerd: Pierrele Faguays op marmeren voet. 53x49x8cm.
Antiek bronzen figuur gesigneerd:H.Fuchs, ca. 1900, op marmeren voet, vorstellende een kale man met gans en pot. In zeer goede staat. 34x15x16cm.
Groot bronzen figuur 2e helft 20e eeuw voorstellend een naakte man met druiven 55cm. Cond.: G
Drie kleine antieke bronzen figuren; 1x Romeins figuur, 1x liggende leeuw en 1x man met handen in de zakken 4-9,5cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel ca. 1900, voorstellend een Romeinse krijger met speer in goede staat 19x13x5,5cm.
Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer 21e eeuw, voorstellend Napoleon. gesigneerd Rutfany 27x17x11cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel, gesigneerd Milo 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een naakte jongen met katapult 34cm. Cond.: G
Bronzen non 19e eeuw, vuurverguld. Open te klappen met bergruimte 13xø6cm.
Bronzen figuur, voorstellend een Romeinse atleet, gesigneerd Sommer Napoli? 19x11,5x5,5cm. Cond.: G
Twee grote antieke eikenhouten handgestoken consoles met putti. Vroeg barok, renaissance ca. 1700. In goede originele staat
Groot Javaans houten figuur, mooi gestyleerde vrouw met oorbellen en palmbladen. Zeer gedetailleerd uitgewerkt ca. 1950, 57cm. Cond.: U
Grote bronzen krokodil, gesigneerd A. Berty ca. 1890. In goede originele staat, mooie patins 11x40x26cm.
Bronzen figuur ca. 1900, gesigneerd Bofill, originele groene patina. Voorstellend een arbeider met breekijzer 19x11x9cm. Cond.: G
Zeldzame 17e eeuwse houtgesneden Maria staand op vis in goede originele staat 23cm. Cond.: G
Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, karikatuur van een oude naakte dikke man, 37x14x13cm. Cond.: G
Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een oude naakte dikke man 36x14x9cm. Cond.: G
Vier oude beelden; 2x Indonedië, Bali (hout/been) en 2x Afrika (hout) 13-22cm.
Putti met vis, gesigneerd A. Soutin (wit kunststof) 2e helft 20e eeuw 28cm.
Bronzen figuur op marmeren sokkel van F. Iffland, voorstellend een jongen met big. In goede originele staat 16cm. Cond.: G
Bronzen mannelijke torso "gekneveld" op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd M.G. Riviere 36x16x11cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een liggende naakte vrouw met schelp. Monogram BK in goede staat 12x4x2,5cm.
Bronzen paard met marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Milo 26x25x13cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend twee jachthonden op voet 2e helft 20e eeuw 22x48x10cm. Cond.: G
Oud compositie metalen Art Deco figuur op marmeren voet ca. 1930. In goede originele staat 40x31x12cm.
Bronzen lezend meisje, gesigneerd M. Moreau 2e helft 20e eeuw. Geheel op zwart marmeren sokkel 29cm. Cond.: G
Bronzen figuur op zwart marmeren sokkel 21e eeuw met monogram WMSVH 50x14x15cm. Cond.: G
Oude bronzen Quang Yin 20e eeuw met Chinese zegel onder 22cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur gesigneerd Rancoulet, voorstellend een jongen met vis 2e helft 20e eeuw 40cm. Cond.: G+
Weense lamp 19e eeuw in de vorm van een Oosterse tempel met twee Arabische figuren van compositie metaal 36x16x12cm. Cond.: G
Bronzen hond op marmeren voet, gesigneerd C. Valton 2e helft 20e eeuw 26x20x13cm. Cond.: G
Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer 21e eeuw, voorstellend uilen op boeken. Gesigneerd Christian Marochotti 33x14x14cm. Cond.: G
Twee oude Oosterse bronzen vazen 20e eeuw; 1 met olifant en figuur met vaas erop 16-17cm. Cond.: G
Oude Chinese bronzen vaas met 2-dimensionaal goudkleurig decor van vogels ca. 1900. In goede originele staat 33xø16,3cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur voorstellend een jongen. gesigneerd Piucello Napoli 20e eeuw 34cm. Cond.: G
Vijf oude compositie metalen figuren (religieus etc.), brons gepatineerd 3-9cm. Cond.: R-G
Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd A.E. Carrier. Voorstellend een vrouw met lans en gejaagd wild 34cm. Cond.: G
Grote bronzen figuur 20e eeuw, voorstellend een Afrikaan met wandelstok, mand op het hoofd en diverse accesoires 65cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd Rancoulet. Voorstellend een jongen met iets in de hand 2e helft 20e eeuw 38cm. Cond.: G