This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

17. Juliveiling 2013

Auction on Friday, July 5, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Engels kabinet, 19e eeuw
Result: 700 EUR

Prachtig 19e eeuws Engels kabinet van mahoniefineer met intarsia van vazen etc. ca. 1830. Origineel beslag. In zeer goede originele staat, minimale fineerschade 194x122x54cm.

4 Tegels
Starting price 40 EUR

Vier oude Hollandse tegels 17e/18e eeuw; 1x dikke tegel 17e eeuw, polychroom met vaas en bloem (beschadigd), 1x 17e eeuw met bloemen in vierkant (beschadigd), 1x 18e eeuw met vaasdecor (beschadigd) en...

Zilveren moccalepeltjes
Starting price 50 EUR

Zes zilveren moccalepeltjes, 835/000, met gedraaide steel en hanekamheften. Nederlands gekeurd, 1910, ca. 39gr.

Crucifix
Result: 25 EUR

Verguld heilig kruis met bisquit porseleinen corpus en lam Gods ca. 1880 in zeer goede staat 34cm.

Tinnen setje
Result: 20 EUR

Duits antiek jugendstil ca. 1900, Kaiserzinn (tin) 4-delig roomsetje bestaande uit een tablet met bloemen zweepslag motief, roompotje, suikerpotje en dekselpotje allen met het zelfde motief. In zeer g...

Tegel, kraanvogel
Starting price 250 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegel van een reiger (minimale randschade), glazuur goed ca. 13x13cm. Cond.: R-G

2 Lijstjes
Result: 40 EUR

Twee zilveren fotolijstjes, rond model 800/000, ø 5.5cm., rechthoekig model 925/000, 5.5x7.5cm., Cond.:U

Hanger princes
Starting price 165 EUR

Hanger, WG/GG, 585/000, met princes geslepen diamant. Hanger strak vierkant model, 7x7 mm, Rensini HH 50, met groot bol GG hangeroog. In het midden van de hanger zit een princes geslepen diamant, 0.07...

Lamp, vogel brons
Starting price 180 EUR

Jugendstil lamp ca. 1900 met kraanvogel, compositie metaal in goede originele staat 43x35x13cm.

Klok met beer
Starting price 650 EUR

Schwarzwalder beren-pendule ca. 1900 (of ouder) met stil uurwerk en korte slinger in goede staat 47x18x14cm.

Jugendstil tableau
Result: 375 EUR

Groot Jugendstil tegeltableau ca. 1920 in diverse vormen te leggen. Bestaande uit; bovenrand met uitloopstuk (11x heel en 1x kapot), bovenrand (8x heel, 1x kapot), eindstuk (3x), verbindtegels (16x he...

2 Ivoren figuren
Starting price 200 EUR

Twee oude Chinees ivoren geisha's met parasol 1e helft 20e eeuw in goede staat ca. 10cm. Cond.: G

Ivoren hamer
Result: 450 EUR

Antiek ivoren hamer in originele kist, rondom bewerkt. gemaakt voor een hoogwaardigheidsbekleder met opschrift; "3 januari 1888, 10-14 mei 1940, 27 januari 1941". Bewerkt met maritieme motieven. In ui...

Bronzen pendule
Starting price 650 EUR

Franse bronzen pendule ca. 1860 met putti en 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 37x26x14cm.

Vuurvergulde pendule
Starting price 3.500 EUR

Zeldzame Franse empire pendule ca. 1800 2-kleurig, brons vuurverguld en brons/groen gepatineerd. Voorstellend een putti die een vlinder in het vuur houdt. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger, wijzerpl...

Jan Voerman, stduie paardenhoofd
Starting price 300 EUR

Jan Voerman Sr. (Kampen 1857 - 1941 ), tekening op papier, studie paardenhoofd (uitnodiging Pulchri Studio) 14x10cm. Cond.: G

Zilveren loddereindoosje
Starting price 150 EUR

Achtkantig zilveren loddereindoosje, 835/000, met floraal bandendecor en hartvormig wapenschildje op voorziojde. Gedreven deksel floraal opgehoogd. MT.: Wed.van Halteren, Schoonhoven, 1875, 4x3x4cm., ...

Kristallen bloemenvaas
Starting price 60 EUR

Fraai geslepen kristallen bloemenvaas met geslepen ster op de bodem voorzien van een zilveren, 800/000, bovenrand. 12x16cm

Armband, 5-rij gran./parel
Starting price 300 EUR

Armband, 5 rijen, met granaat en parel. Om de 2 granaatjes is een zoetwater geplaatst. De kralen,ø 4, zijn bevestigd aan een ruitvormige GG 585/000 sluiting, 2x2 cm, met bewerking en in het midden een...

Schilderij, kinderen voor huis
Starting price 500 EUR

Felicien Bobeldijk (Koog aan de Zaan 1876 - 1964 Amsterdam), olieverf op linnen, twee boerenkinderen voor het huis 67x50cm. Cond.: R

Ingekleurde ets
Result: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, stijger Rotterdam 21x31cm. Cond.: G

Klok
Result: 30 EUR

Pendule ca. 1920 met bewerkte eikenhouten kast (ongemerkt) en geslepen glas, in goede originele staat 33x46x15cm. Cond.: G

Porseleinen tegel
Result: 100 EUR

Oude Furstenberg porseleinen handbeschilderde plaquette in lijst 20e eeuw. Met schilders-monogram en F met kroon, voorstellend een stilleven met fruit en bloemen op tafel. In goede originele staat 36x...

2 Kleine kopjes
Starting price 40 EUR

Twee oude Meissen Bötgher herdenkingsbordjes 1682-1719-1982 (met schotels) in goede staat 4,5xø6cm.