Twee Chinees porseleinen gemberpotten; 1x 20e eeuw met krijgers (zonder deksel) 13xø13cm. en 1x ca. 1900 met bloemen- en figuren in landschap (deksel gelijmd) 16xø13cm. Cond.: R
Drie delen Makkums porselein 20e eeuw; 1x kannetje met bloemen- en molendecor, 2x kommetjes met schotel, bloemendecor 4-15cm. Cond.: G
Chinese familie Verte vaas 18e eeuw met bloemen- en vlinderdecor (2x barst en randschade) 23xø11cm. Cond.: M
Prachtige antieke Societe Ceramique Maastricht cake-dekselschaal ca. 1890 met bloemen en figurendecor. In zeer goede staat 23x29x14cm.