This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

17. Juliveiling 2013

Auction on Friday, July 5, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Indonesische kris
Result: 450 EUR

Prachtige oude Indonesische kris met messing bewerkte schede, in zeer goede staat 46cm.

Schildpad doosje
Result: 90 EUR

Schildpad doos 19e eeuw in uitstekende staat 14x4x9,5cm. Cond.: U

2 Antieke houders
Result: 70 EUR

Twee houders ca. 1900; 1x kaartendoosje belijmd met schildpad en parelmoer 5,5x3x1cm. en 1x naaldenhouder met parelmoer belijmd, opschrift "Oostende" 6x4,5x1cm.

10 Delen divers
Result: 20 EUR

Kavel van 10 delen divers oud/antiek; 1x centimeter in houder, 1x brievenclip chemische werke Cerer Jugendstil, 1x lakstempel antiek, 1x kleine loep, 1x zakmes (C. Schlieper Batavia), 2x potloden, 2x ...

7x Schilderij lampen
Result: 50 EUR

Kavel van 7 oude koperen schilderij-lampen 20e eeuw, 20-46cm. Cond.: G

Div. meet-apparatuur
Result: 65 EUR

Diverse oude/vooroorlogse meet-apparatuur o.a; stereoscoop, planimeter, blokschrift set, Ahrend Klino, Aw. Faber's calcaulating rule etc. etc.

Diverse miniaturen
Result: 70 EUR

Groot kavel diverse koperen miniaturen 19e eeuw en later o.a; ketels, stoofjes, spinnewiel, kandelaars, Jugendstil bureauset, vaasjes, vijzel, steelpan, doofpot, schenkkannetje, blakertjes, pijphouder...

Bijbel
Result: 110 EUR

Reproductie van een 18e eeuwse bekende bijbel. met 261 platen, door Hoet, Houbraken en Picart. Nieuwprijs was FL. 700,-. In zeer goede staat 10x30x44cm.

Schildpad bijbel
Result: 200 EUR

Hollandse bijbel met schildpad en zilveren sloten. Lessen en evangeliën door M.A. van Steenwijk 17x11x4cm. Cond.: G

Engelse bijbel 1855
Result: 110 EUR

Grote Engelse antieke "Holy Bible with illustrations, The Self interpreting family bible, illustrated cointaining the olds en New testaments, Rev. John Brown. J.G. Murdoch 41. Castle Street Holborn Lo...

2 Wand kandelaren
Result: 85 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 3-lichts kandelaren met putti in goede staat 18x36x14cm.

Weegschaal 3KG
Result: 20 EUR

Weegschaal 3KG ca. 1890 in goede originele staat 21x45x17cm.

Houten kistje
Result: 45 EUR

Grotere fijngestoken Oosterse houten kist 20e eeuw in zeer goede staat 14x24x36cm.

4 Koperen vijzels
Result: 40 EUR

Vier oude koperen miniatuurvijzels 19e eeuw 3-5,5cm. Cond.: G

2 Tabakspotten
Result: 20 EUR

Twee tabakspotten ca. 1900; 1x in de vorm van een eikenhouten vat 21xø13cm. en 1x messing bewerkt en opschrift "Tabak" 16xø12,5cm. Cond.: G

2 Antieke boeken
Result: 20 EUR

Twee antieke boeken; 1x "De vader des vaderlands door dr. W.A. Terwagt 1886" en 1x "De Reuzenstrijd 1870-1871" door M.C.U. Huber. Bevat diverse militaire lithografiën Cond.: R-G

2 Kandelaren
Result: 110 EUR

Twee kerkelijke messing Art Deco kaarskandelaars in goede originele staat 26xø10cm.

Mini reis-altaar
Result: 20 EUR

Klein reisaltaar 19e eeuw met compositie metalen figuren en lederen foudraal 12x7x3cm. Cond.: G

Galle stijl lamp
Result: 85 EUR

Grote glazen tafellamp in Galle stijl met bergen-, flamingo- en palmenmotief 21e eeuw 50xø32cm. Cond.: G

Bronzen wierookbrander
Result: 30 EUR

Zware oude/antieke bronzen wierookbrander, Oosters 19e-20e eeuw 24xø20cm. Cond.: G

Benen schoenlepel
Result: 50 EUR

Antieke benen Jugendstil schoenlepel met bloemdecor uit 1918 met opschrift "Beorgraaf" 17cm. Cond.: G

Tinnen koffieset
Result: 50 EUR

Prachtig 4-delige antieke tinnen koffie/chocoladeset ca. 1870 bestaande uit; 1 chcocolade comfoor, koffiekan, melkkan en suikerpot 12-38cm. Cond.: G

3 Tabaksvoorwerpen
Result: 75 EUR

Twee tinnen tabakspijpen in foudraal en 1 losse foudraal 19e eeuw in goede originele staat 22-28cm.

Jugendstil inktpot
Result: 50 EUR

Franse compositie metalen inktpot met medaillon en adelaar ca. 1870, in goede originele staat 9x17x12cm.