This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

17. Juliveiling 2013

Auction on Friday, July 5, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Oorkonde
Result: 200 EUR

Perkamenten oorkonde uit het jaar 1513 opgesteld door Drost Johan van Jhersum van Salland over de overdracht van een perceel landbouwgrond te Olst (Overijssel) met zegel. Bijgaand transscriptie en aan...

Empire kraantjeskan
Result: 70 EUR

Mooie 19e eeuwse kraantjeskan ca. 1820. Empire van messing en koper, in goede originele staat 47x27x33cm. Cond.: G

5 Antieke boeken
Result: 20 EUR

Vijf antieke boeken; 1x Bijbel 1777 Dordrecht (Cond.: R), 1x restbijbel (Cond.: M), 1x Brieven stichtelijke overdenkingen (Cond.: R), 1x Theron en Aspasio 1759 , Pieter Meijer (Cond.: R), 1x de voorre...

Diverse miniaturen
Result: 70 EUR

Groot kavel diverse koperen miniaturen 19e eeuw en later o.a; ketels, stoofjes, spinnewiel, kandelaars, Jugendstil bureauset, vaasjes, vijzel, steelpan, doofpot, schenkkannetje, blakertjes, pijphouder...

Barometer, 19e eeuw
No reserve price

Barometer 19e eeuw met mahonie-fineer en band-intarsia. Tinnen wijzerplaat met Hollands opschrift (benen vaasje), stukje hout eraf Cond.: R-G

Groot koperhek, pors.
No reserve price

Decoratief 19e eeuws messing beddeel met porseleinen ballen 137x155cm. Cond.: G

IJzeren ketel met kroon
No reserve price

IJzeren 19e eeuwse ketel met messing kraan en opschrift "Hollcroft 24 pints" 40x48xø26cm. Cond.: G

Mini reis-altaar
Result: 20 EUR

Klein reisaltaar 19e eeuw met compositie metalen figuren en lederen foudraal 12x7x3cm. Cond.: G

Taart display
Result: 15 EUR

Oude vernikkelde taartschaal met achter-glas motief ca. 1930. in goede staat 11,5xø30cm.

2 Kleine fotolijstjes
Result: 40 EUR

Twee messing fotolijstjes ca. 1900 in barokstijl met 2 ikoontjes van Jezus en Maria. 12x10cm. Cond.: G

1 Scheepslamp
Result: 20 EUR

Oude scheepslamp begin 20e eeuw van messing 45xø25cm. Cond.: G

Doosje diversen
Result: 10 EUR

Groot kavel divers oud porselein, aardewerk en koperwerk o.a; Fürstenberg, Sitzendorf paarden, Chinees porselein etc. 6-36cm. Cond.: R-G

Fruitschaal
Result: 17 EUR

Decoratieve Italiaanse tinnen schaal, gesigneerd Lavorazione A.mano 20e eeuw, licht verbogen 17x41x30cm.

6 Botermesjes
Starting price 10 EUR

Zes antieke plated botermesjes 16cm. Cond.: M

Spaan, beddekruik en kookpot
Result: 15 EUR

IJzeren kookpot 19e eeuw, 1x grote zeef met lange steel 19e eeuw en koperen beddekruik in goede staat 25xø25cm. en 11x32x22cm.

Wafelijzer
Starting price 10 EUR

IJzeren 19e eeuws wafelijzer in goede originele staat 62cm.

Tinnen setje
Starting price 10 EUR

Drie-delig tinnen moccaservies, bewerkt 1e helft 20e eeuw 7-22cm. Cond.: R

9 Glashangertjes
Result: 10 EUR

Negen glashangertjes, o.a. een hart, muis, hoefijzer, zwaan, paddestoel en lieveheersbeestje.

5 Kinderboeken
Starting price 10 EUR

Vijf oude kinderboeken; 1x Pinocchio Walt Disney met plaatjes ingeplakt 50-er jaren. 1x Sneeuwwitje Walt Disney met plaatjes ingeplakt 50-er jaren, 1x Bambi Walt Disney 50-er jaren met plaatjes ingepl...

Gewichtenblok
Result: 10 EUR

Antiek 5-delig messing gewichtenblok (5 ons, 2 ons, 1 ons, 1 ons en 50 gram) 7x20x5cm. Cond.: G

2 Delen tin
Starting price 10 EUR

Twee delen oud/antiek tin; 1x empire kelk met leeuwen ca. 1810 (zonder deksel?) 21xø14cm. en 1x dekseldoos op drie pootjes, gesigneerd Fred Reyenga Amsterdam 10xø11,5cm. Cond.: G

3 Delen messing
Result: 10 EUR

Drie oude kopergeslagen sierborden met figurendecor 1e helft 20e eeuw 35x54cm. Cond.: G

Tinnen theepot 1880
Starting price 10 EUR

Kleine tinnen theepot 19e eeuw in redelijke originele staat 19x18xø13cm.

Kaarsenkroon
Starting price 10 EUR

Oude messing kaarsenkroonluchter 4-arms 2e helft 20e eeuw 28x40x40cm. Cond.: G