Kopergeslagen plated roomstel ca. 1900, gesigneerd H. Stroeve in goede staat 7,5x21x17cm.
Oud wand-pijpenrek van beschilderd gips met 6 tabakspijpen 20e eeuw 53x17x9cm. Cond.: G
Diverse 19e eeuws tin o.a; lepels, theebus, beker, kannetjes, peperstrooier 3-11cm. Cond.: R-G
IJzeren vaas met deksel 19e eeuw met putti en druiveranken. In goede originele staat (staat iets scheef) 23x20xø13cm.
Russisch beschilderd houten ei, gesigneerd met voorstelling van een kerk in de sneeuw 8xø6cm. Cond.: G
Grotere fijngestoken Oosterse houten kist 20e eeuw in zeer goede staat 14x24x36cm.
Messing jardiniere ca. 1880 staand op klauwpoten en rondom gedreven met floraal decor en leeuwekoppen (ringen missen) 22x40x21cm. Cond.: G
Drie grote roestvrijstalen design kaarskandelaren, waarschijnlijk delen van een nokkenas 10-15cm. ø12cm. Cond.: G
Empire stijl hanglamp ca. 1900 met albast. Electrisch, vernikkeld messing. In originele staat 60xø55cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse dubbele vogelkooi in goede originele staat 44x67x32cm.
Antieke Chinees bronzen kaarskandelaar, ca. 1900, met olifanten verwerkt in de poten en bloemendecor. 22xø7cm., Cond.:G
Antieke koperen haal, gedateerd 1832, waarschijnlijk gebruikt om iets in te laten verwarmen en smelten. Bevestiging is los. ca. 40x11x17cm., Cond.:R/G
Notenhouten Jugendstil wand-barometer met Nederlandse barometer. Gemerkt B. Pollmann Arnhem-Nijmegen. In zeer goede originele staat 49x20x5cm.
Hangpetroleumlamp (schippertje) met witte kap in hoogte verstelbaar. 20e eeuws zonder brandglas 90xø36cm. Cond.: G