Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.
Mooi Louis Seize stijl dames-schrijfbureau met rondom intarsia, bronzen beslag en lijstwerk 21e eeuw. In goede staat 81x80x120cm.
Twee delen zilver; 1x Hollands zilveren pasteischep, model Haags Lofje 835/000, grootkeur, jaarletter A: 1910, MT: CLJ Begeer Utrecht ca. 79gr. L.: 20cm. (Cond.: G) en 1x Hollands zilveren zoutvaatje ...
Lot groen, blauw. Steekspeld met rozet met turkooiskralen, blauwe ronde manchetknopen, zilveren oorhanger met groene steen, hangertje met kronn en balletje met emaille, armband met 13 groene cabouchon...
Horloge, GG 585/000 met spangband. Horloge, merk Charisma "dau queen", elegant organisch model, gematteerrde band met rond uurwerk. De spangband van het hrologe beschikt over 2 scharnieren. ca 44,0 gr...
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, zittende boer 59x41cm. Cond.: G
Twee keer ongesigneerd Perzië (pendant), achterglas-schildering, 1x man met monster en 1x Perzische schone 35x45cm. Cond.: G
Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, tulpen 80x80cm. Cond.: G
Willem Hendrik Eickelberg ( 1845 Amsterdam 1920 Hilversum), olieverf op paneel, bospad met berkebomen en figuren 57,5x17cm. Cond.: G
Duitse School (Gerschringer of Gunslinger?), ets op papier, portret 11x14cm. Cond.: G
Varigotti van Merwijk 196, gouache op papier, saraceense huizen Cond.: G
Willem de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), ets op papier, landschap met koeien 18x11cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw (in de stijl van Andy Warhol), zeefdruk op papier, portret van Marilyn Monroe 100x90cm. Cond.: G
Dirk Harting epreuve d'artiste (Salataga Indië 1884 - ), dorpstraat 20x17cm. Cond.: R-G
Gesigneerd N. Roosenboom ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands landschap met figuren en boerderij 60x80cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen ovale schaaltjes; 1x geschulpt met figurendecor en 1x ovaal met bloemendecor 12-14,5cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met draken- en bloemendecor (gesigneerd op de bodem) 20e eeuw 22xø12cm. In zeer goede staat
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met koeien aan het water met boerderij 50x70cm. Cond.: G
Monogram J.W.H.?, gouache op papier, Christus geketend aan een zuil 27x14cm. Cond.: G
Chinees albasten figuur 19e eeuw voorstellend een Chinese man met gewaad, stukje voet gelijmd 25,5cm. Cond.: R
Ets, Roodenburf fecit (1895 - 1987), ets op papier, Rijn bij Rhenen 30x22cm. Cond.: G
Duits porseleinen koffieservies ca. 1910, gemerkt S.H.C. Handmalerei, bestaande uit; koffiekan, roomkan, suikerpot, 11 kop&schotels, 12 gebaksschotels (minimale chip of haarscheur mogelijk) 6-24cm. Co...