Mooie ronde notenhout fineer bijzettafel met floraal intarsia in blad met etage 2e helft 20e eeuw in goede staat 66xø61cm.
Moderne. met rode stof beklede, bank met houten poten in zeer goede staat 90x85x180cm.
Hoge goudkleurige piedestal met zwart marmeren blad 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl, in goede staat 105x32x32cm.
Grenenhouten vertico ca. 1880 Grunderzeit met opstand (geloogd), oude wormbeval 174x103x45cm. Cond.: R(zonder opstand 100 cm. hoog)
Drie antieke Hollandse notenhouten Willem 3 stoelen, in goede originele staat, ca. 1860, 100x60x48cm.
Zes oude aluminium Castelli design kantoorstoelen met 2 armleuningen. In goede originele staat. 78x56x57cm.
Oude eikenhouten hoekkast 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 186x102x57cm.
Grote 19e eeuwse spiegel, bronskleurig met stucwerk rococo vormgeving en facetgeslepen spiegel. Licht beschadigd 130x78cm. Cond.: R
Duits eikenhouten Grunderzeit nachtkastje ca. 1880 met zwart marmeren blad. In goede staat 80x42x38cm.
Engels bijzettafeltje met getorste poten, front met 1 lade 68x50x36cm. Cond.: G
Hollands mahoniehouten empire kastje ca. 1820 met uitschuifbare kamergemak, deurtje en lade. In redelijke ongerestaureerde staat 80x47x40cm.
Leuke kleine voltaire 20e eeuw in Louis Quinze stijl met originele stoffering. In goede originele staat. 72x46x40cm.
Iepenhouten 18e eeuwse Louis Seize armleunstoel ca. 1780 in goede originele staat 97x58x47cm.
Duitse eikenhouten bureaustoel ca. 1900 met originele bruin lederen bekleding in goede originele staat 94x63x57cm.
Mahoniehouten bijzettafeltje ca. 1880 Louis Philippe in goede staat 78x73x48cm.
Twee mahoniehouten nachtkastjes ca. 1910 met intarsia en origineel beslag in goede originele staat 72x39x41cm. Cond.: G
Duitse mahoniehouten Biedermeier armleunstoel ca. 1830 in goede originele staat 85x50x54cm.
Hollands wortelnoten fineer ladenkast 2e helft 20e eeuw in barokstijl in zeer goede staat 73x41x75cm.
Hollandse halve-maan tafel 19e eeuw met notenhout fineer. Geheel staand op hoge klauwpoten 70x45x22cm. Cond.: G
Prachtige oude notenhouten wijntafel met intarsia (floraal) en rocailles 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x49cm.
Zeer groot massief eikenhouten schrijfbureau met lade, deuren en ordnersysteem (handarbeid) 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x220x100cm.
Bordeaux rode lederen draaifauteuille met verstelbare rugleuning. In zeer goede staat. 107x80x78cm.
Bordeaux rode lederen draaifauteuille met verstelbare rugleuning. In zeer goede staat. 107x80x78cm.
Rond goudkleurig bijzettafeltje met marmeren blad 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl. In goede staat 71x38cm.
Klassiek eikenhouten flessenpoot bijzettafeltje ca. 1900 gemaakt van massief eiken 52,5x54,5x70cm.
Piano ca. 1930, gemerkt Geyer Schutzmarke met metalen klankkast (geen bovendemper). in redelijk tot goede staat, klank is goed 113x60x140cm.
Hollands barok hangvitrine kastje van eikenhout 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 67x67x17cm.
Grote antieke spiegel met zwarte lijst (lichte beschadiging) 100x84cm. Cond.: R
Oude eikenhouten naaibox ca. 1940 in goede originele staat 55x57x28cm.
Mahonie houten wandtafel, 2e helft 20e eeuw, met roldeuren. In Louis-Seize stijl. 68x68x35cm. Cond.:G
Notenhouten wijntafel ca. 1870 in zeer goede originele staat 72xø56cm.
Eikenhouten gesneden hang-garderobe ca. 1920 met spiegel, leeuwekoppen en 5 haken. In goede staat 86x23x10cm.
Oude mahoniehouten presenteerhouder (Butlertray) 2e helft 20e eeuw in goede staat 96x30x26cm.
22 Delen divers Hindeloopen 20e eeuw (handbeschilderd). Wandrekken, kraantjeskan, etc., etc. 8-46cm. Cond.: G
Oude Louis Quinze stijl stoel met petit point stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x58x60cm.
Oud eikenhouten bankje in klassieke stijl met deurtje 2e helft 20e eeuw in goede staat 77x102x47cm.
Engelse eikenhouten bijzettafel ca. 1910 met Queen Anne poten en etage. In goede originele staat 68xø50cm.
Notenhouten salontafel in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 54x113x57cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten bijzettafel ca. 1910 met Queen Anne poten en etage. In goede originele staat 66xø68cm.
Oude eikenhouten Franse 3-laden commode 1e helft 20e eeuw in goede staat 76x79x45cm.
Mooi gaaf wortlenoten fineer hang-vitrinekastje 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 73x68x20cm.
Eikenhouten halve-maan tafeltje met jalouzie-deurtjes in Louis Seize stijl 20e eeuw (krimpscheur) 68x67x33cm. Cond.: R-G
Oude eikenhouten wandgarderobe 1e helft 20e eeuw met snijwerk en koperen haken (1 beschadigd). In goede originele staat 30x96x21cm. Cond.: G
Oud mahoniehouten halve-maan tafeltje met lade 2e helft 20e eeuw in redelijk tot goede staat 67x63x35cm.
Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x58x18cm.
Kleine oude eikenhouten dressoir 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 77x104x44cm.
Oude grenenhouten armleunstoel in Biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw 98x53x60cm. Cond.: G