Paar 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met 8-kantige voet in goede originele staat 20cm.
Oude Engelse infanterie kijker 1918, gemerkt Rangefinder infantry no2 Barr + Stroud (Mk III), Nr. 11209 A 1918, patent 1903, RangeFinder 91xø11cm. Cond.: R-G
Franse papieren wereldbol met gietijzeren bewerkte voet ca. 1880, gemaakt door Girard Barrere Paris. Beschadiging bol 59xø30cm. Cond.: R
Twee oude bronzen 3-lichts kaarskandelaars 1e helft 20e eeuw in rococo stijl. In goede staat 29x26x9cm.
Aansteker Dunhill. Verguld Slank model met blauw/goudkleurig geemailleerd oppervlak. 65x24 mm.