Zilveren rondom geëmailleerd Russisch sigarettenetui met kleurige florale motieven, rondom ijsberen afbeeldingen en strijders te paard aan voorzijde. 11x8x2cm., ca. 240gr., Cond.:U
Heel bijzondere 9-delige 585/000 gouden naaigarnituur bestaande uit 2 zeldzame garenklosjes, naaldenkoker, priem, vingerhoed, naaischaartje met schede, potlood en mesje. Nederlands gekeurd. Het geheel...
Oude Joodse zilveren wandkandelaar voor 9 kaarsen met bewerkte achterwand waarop o.a 9 turkoois stenen, ca. 770gr. 25x21x6,5cm. Cond.: U
Zeer compleet en gaaf Hollands zilveren eet- en dienbestek 835/000; 12x tafellepels, 12x tafelvorken, 12x dessertlepels, 12x dessertvorken, 2x sauslepels, 2x groentelepels, 1x aardappellepel en 1x soe...
Twee Duitse zilveren empire kannen begin 1800 met houten handgreep en ovaal deksel. Rondom voorzien van handgravure. Grote kan 20x22cm., kleine kan 15x15cm. Cond.: U
Zilveren koektrommel (7x16x12cm.) op onderblad (26,5x22cm.) met geschulpte rand. 925/000, ca.834gr. Cond: G
Kavel Hollands zilveren bestek: 2 groentelepels, 13 tafellepels, 14 tafelvorken, 6 dessertlepels, 8 dessertvorken en 1 kindercouvert, 835/000, Diverse MT.: en diverse jaarletters, ca. 2370 gr., Cond....
Zeer fraai bewerkt zilveren 4-delig servies met acanthusbladeren, bloemmotieven en ramskoppen als schenktuit. Deksel bekroond met staande leeuw en kleine cherubijntjes op de handgrepen. Het geheel rus...
Schitterende Hollands zilveren ajourgezaagde broodmand op 4 pootjes met parelrand. 925/000, grootkeur, jaarletter P: 1975, MT: Aubert Den Haag ca. 383gr. 31x20x12cm. Cond.: U
Mooi Engels sterling zilveren theeservies 925/000 op plated gegraveerd en gecontourneerd tablet. Het servies rust op 4 bolpootjes. Zilvergewicht servies inclusief houten greep ca. 1800gr.
Verguld zilveren dekseldoos waarvan de binnen- en buitenzijde van het deksel versierd zijn met bijbelse voorstellingen. Binnen- en onderkant van de doos zijn vuurverguld, 835/000, 3xø7,5cm. Kleine haa...
Hollands zilveren 6-persoons visbestek met filetrand in etui met bijbehorende visschep 835/000, grootkeur, jaarletter bestek G: 1941, jaarletter X: 1932, MT: van Kempen, ca. 714gr. Cond.: U
Prachtige puntgave trapeziumvormige getrapte tafelkandelaar met gegraveerde guirlande-bewerking. Op alle etages van de kandelaar een kabelrandmotief 835/000, MT: van Kempen en Begeer Leiden 12x12x29cm...
Verguld zilveren kannetje met 19e eeuws emaille, Frankrijk. Greep versierd met acanthusblad. 950/000 ca. 1840 13xø6cm. Cond.: U
Stel geslepen kristallen dekselcoupes op onderschotel met amandelslijpsel en ster op de bodem, kleine beschadiging, met fraaie zilveren knoppen, 835/000 welke bekroond worden met liggende koeien, MT.:...
Grote fraaie antieke geslepen kristallen coupe voorzien van zgn. Russisch slijpsel, staand op 835/000 zilveren voet ø11cm., MT.: C.J.Begeer, Utrecht, ca. 1882, 23xø19cm.
Mooi antiek zilveren kistje op basement, Frans barok, 19e eeuw, 835/000. Het drijfwerk is rondom voorzien van florale motieven, 8x5x5cm., ca. 126gr., Cond.:U
Zeldzaam Haarlems 18e eeuw zilveren miniatuur treefje ca. 17gr. Toegeschreven aan Mr. Pieter Snijder ca. 1730 2x6x2,5cm.
Antiek Hollands zilveren dienblad met opengewerkte rand waarop parelmotief. 1e Gehalte grootkeur 925/000, MT: J. Vos & Co Haarlem, jaarletter J: 1919, ca. 455gr. 29x20,5cm. Cond.: U
Ebbenhouten olifant met zilveren omhulsel, bezet met diverse halfedelsteentjes, L. 12 cm.,H 15 cm., Cond.:G
Antieke ovale opengewerkte plated jardiniere versierd met guirlandes en zuilen op vier leeuwenkoppootjes en twee fraaie handgrepen, voorzien van originele blauwglazen binnenbak, gemerkt WMF, 14x42x18c...
Vulpotloden, GG 585/000. Vijf GG vulpotloden, diverse modellen, rond en vierkant. Lengte tussen de 9 en 11 cm.
Geslepenj kristallen theebus met amandelslijhpsel, op zilveren voet (deukje) en zilveren montuur met dop voorzien van graveerwerk, 835/000, toegeschreven aan C.E.Held, Amsterdam ca. 1870, 17xø8cm.
Antiek kristallen parfumflesje, liggend model, met gouden dop en kraag, en glazen stopje. L. 8cm., Cond.:U
Antiek kristallen parfumflesje met gouden dop en kraag. Inclusief stopje. H.: 8,5cm. Cond.: U
Antieke kristallen parfumfles met gouden kraag en dop, filigrain bewerkt met kliksluiting H.: 9,5cm. Cond.: U
Schitterende antieke Hollands zilveren miniatuur voorstelling: Gracht met zeilboot, ophaalbrug en op de kades molen, paard en wagen en wandelaar. Met dunne kade afrasteringen. Het geheel staat op vier...
Hollands zilveren zwaar bewerkte doos (rococostijl) op vier pootjes met scharnierend deksel met afbeeldingen van spelende muzikanten. Twee scharnierende handgreepjes, grootkeur 835/000 14x8,5x6,5cm. c...
Twee zilveren 2-armige getorste kandelaars op ovale voet 835/000, ca. 468gr. (samen) 17x17cm. Cond.: U
Zeldzaam fraai geslepen kristallen zoutvaatjes als bloem met amandelslijpsel, op gedre3ven en gegraveerd 835/000 zilveren blad met steel op ronde ebbenhouten voeten. MT.: E.J.Jansen, Amsterdam, ca. ...
Ronde zilveren 800/000 hengselmand met blauw glazen inzet. Rijkelijk bewerkt gegoten frame met figuren decor.. ø 9.5 cm., Gewicht zilver ca. 195 gr., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren papegaaibeugel met velours tasje aan jasseronketting. gekroonde V (vreemde werken), Beugelbreedte 15cm. Cond.: U
Antieke Hollandse zilveren miniatuurset: Bank met zeven stoelen met romantische voorstelling in de rugleuning en de eettafel met fraai bewerkte geschulpte rand en engelen voorstelling op blad, 835/000...
Mooi gaaf Engels zilveren miniatuurservies, 5-delig compleet met bijbehorend blaadje. 925/000, ca. 69gr. 15x4cm. Cond.: U
Fraai groot kristallen geslepen zwaan- tafelstuk als zoutvat met geslepen ster op de bodem voorzien van zilveren montuur 835/000 met opengewerkte beweegbare vleugels, H.15cm.
Antieke geslepen kristallen gember coupe compleet met deksel, voorzien van diamantslijpsel, staand op 835/000 zilveren voet met dubbele parelrand. Toegeschreven aan W.Husselman, Deventer ca. 1850, 32x...
Zilveren 4-delig miniatuurserviesje op rechthoekig tablet met 2 handgreepjes (Z2 gekeurd) 835/000, ca. 191gr. 12,5x10,5cm. (excl. grepen) Cond.: U
Ovale 835/000 zilveren tabaksdoos, rondom voorzien van diverse gedreven romantische afbeeldingen, Nederlands gekeurd, ca. 1904, ca. 2.5x11x4.5cm.,
Blauwglazen (bloem)pot in zilveren 835/000 opengewerkte en gegraveerde florale houder met rand op zes pootjesMT.: B.W.van Eldik, Zutphen ca. 1929, 8xø10cm, zilvergewicht ca. 147gr.
Beschilderde(zalm kleurig) porseleinen theebus met 835/000 zilveren montuur en fraai gegraveerde dop.MT.: W.Baksteen en C.J.Middendorp, Rotterdam, ca. 1870, 17xø8cm.
Zilveren hengselschaaltje op voet met opengewerkte gedreven bloemenrand, strak ajourgezaagd hengsel (vermoedelijk Frankrijk) 835/000 ca. 146gr. 7xø10,5cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur haardtang met gedraaide poten, Amsterdamse keur van voor 1733 (toegeschreven aan Mr. Jan Breda 1688-1725, mogelijk 17e eeuws) L.: 11,5cm. ca. 10gr.
Bijbel uit 1762 met antiek zilveren bijbelsloten H.: 16,5cm. Cond.: R
Geslepen kristallen bonbonniere met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem met zilveren greep op zilveren voet met vier bolpootfjes, 835/000, toegeschreven aan Mr. D.de Water, Leiden, ca. 1827,...
Zilveren miniatuur pijpenstandaard op 3 pootjes, bekroond met wapenschild en heel bijzonder met bijbehorende miniatuur Goudse pijpjes, MT: W. Brehm - Schoonhoven anno 1931. H.: 10cm. 835/000, ca. 15gr...
Uitgebreid 8-delig zilveren toiletset bestaande uit 3 kristallen flacons (2x 18xø8cm. en 1x 16xø7cm.) met zilveren hals en dop, handspiegel, handborstel, doos met zilveren deksel (12x8x7cm.) en 2 kle...
Drie-delige kristallen tafelset met am,andelslijpsel, bestaande uit peperstrooier met 835/000 zilveren dop, mostyerdpotje met 835/000 zilveren montuur met deksel en afwijkend zoutvaatje, het geheel op...
Hollands zilveren tasbeugel aan jasseronketting 835/000 met diverse leeuw-wapen motieven, jaarletter C: 1912, 15cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur, de Gouden Koets met zesspan, 835/000 Grootkeur, Amsterdam Jaarletter: B 1986, L. 16.5cm., ca, 79gr., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren herinneringslepel: "Aankomst van Prins Willem te Scheveningen 1813" 835/000, MT.: G.Schutte, Purmerend, L.21cm., ca. 51gr., Cond.:U
Sterling zilveren ajourgezaagde hangselschaal op voet 925/000 ca. 270gr. 9xø19cm. Cond.: U
Zilveren Hollands gekeurd schaartje met gegoten grepen en met acanthusblad versierd foudraal. L. 13.5cm., ca. 87gr., Cond.:U
Antiek mooi zilveren tafelstuk met glazen inzetbakjes en bijbehorende lepeltjes. Het geheel is rondom voorzien van pointilleerwerk en staat op vier acanthus pootjes, 700/000, zilvergewicht ca. 77gr. 1...
Kristallen kaasstolp van waaierslijpsel met zilveren dop 835/000, MT: onduidelijk 18xø16cm. Cond.: U
Geslepen kristallen fruitschaal met geschulpte rand en geslepen ster op de bode, voorzien van gecontourneerd 835/000 zilveren hengsel met floraal graveerwerk. MT.: J.M.van Kempen en Zn.,Voorschoten, c...
Kristallen etagere met zilveren voet en tussenstuk op houten basement. Het geheel is uitneembaar in 5 delen, begin 1900. 835/000, MT: H. Blom Den Bosch. Rechthoekige kristallen schaal: 19x14cm., ronde...
Twee antieke Hollands zilveren (bij elkaar horende) flessen-onderzetters met opengewerkte rand (waarop parelmotief) 835/000, grootkeur jaarletter T: 1929, MT: C.P. 't Hout Den Haag, ca. 188gr. samen 2...
Hardhouten wandelstok met zilveren greep en stootdop, 800/000, Stempelmerk voor ongewaarborgd Binnenlands zilver ("V"), L. 87.5cm., Cond.:U
Antieke zilveren bowl- of boerenjongenslepel, ronde bak met grote schenktuit en gedraaide steel met spatelheft. Voorzien van fraai gegraveerde bloem, MT: J. Schijfsma Woudsend/Sneek anno 1899, 835/000...
Zes Engelse fruitmesjes met zilveren bewerkte pistoolheften in etui eind 1800, 925/000 L.: 16,5cm. Cond.: U
Draadglas loddereinflesje met 835/000 zilveren gegraveerd montuur en dop, voorzien van Zeeuws knopje, Nederlands gekeurd ca. 1870, compleet met binnenstopje. H. 9.5cm.
Engelse sterling zilveren kandelaar met gecontourneerd voetstuk, 925/000, voet: 8.5x8.5cm., H.6.5cm., Cond.:U
Zilveren miniatuur van 2 kinderen op de wip met vogel in het midden, MT: J. Zwanenburg Sneek ca. 1900, 835/000, ca.21gr. 3x7cm.
Verguld zilveren Hostiehouder in origineel leren etui, ca. 79gr., ø 9cm., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren beker op voet (Leverancier P. de Meyer Den Haag, 835/000 grootkeur, jaarletter P; 1849 en 21 Hollands zilveren lepeltjes met parelrand 835/000 eind 1800, MT: J.M. v. Kepmen en...
Kristallen karaf, met bewerking en zilveren 800/000 hals. Lange smalle karaf met ruit- en diamantslijpsel in het kristal. Aan de hals van de karaf zit een lang zilveren montuur, 8.5 cm. Hoogte 39 cm
Paar Hollands zilveren vaasjes met geschulpte parelrand 835/000, MT: J.A. Gerritsen Amsterdam eind 1800 14xø5cm. Cond.: U
Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren applicques aan voorzijde, kraag en dop H.: 8cm. Cond.: U
Antiek kristallen parfumflacon met Hollands gouden hals en dop in bijbehorende foudraal, H.: 10cm. Cond.: U
Zilveren geboortelepel met gegoten aangesoldeerde steel, bekroond met Bijbels figuur, inscrptie 1744, L.18cm., ca. 54gr., Cond.:U
Antiek kristallen dubbele parfumfles met zilveren dopjes en 1x stopje. Totale lengte 11,5cm. Cond.: U
Twee Hollands zilveren miniaturen 1x Koets, MT: J. Verhoogt Hoorn ca. 1900 en 1x Huisje, MT: Onduidelijk ca. 1900. Beiden 835/000 ca. 66gr.(samen) Cond.: U
Geslepen kristallen koekschaal met fraai slijpwerk, o.a. geslepen ster op de bodem, kleine chip aan de rand, met 835/000 zilveren hengsel met parelrand. Nederlands gekeurd, onduidelijk MT., ca. 1917, ...
Stel geslepen kristallen zoutvaatjes met amandelslijpsel en geschulpte rand, op 835/000 zilveren voet met stippelgravering in ruitvorm./ MT.: J.Hoffen, Breda, ca. 1840, 7xø7cm.
Drie zilveren miniaturen: theepotje met comfoor, stoof en ketel met blad. Totaal gewicht ca. 65gr., Cond.:U
Acht Djokja zilveren onderzetters met gehamerde bodem en uitgestoken florale randmotieven, 800/000, ø9cm., samen ca. 303gr., Cond.:U
Antieke geëtste en gegraveerde kristallen jubileum kaasstolp compleet met onderschotel en met 835/000 zilveren knop voorzien van teks: 3 januari 1861-1886, 20xø25cm.
Antieke kristallen buikvormig parfumflesje met gouden hals en dop, en glazen stopje. H. 10cm., Cond.:U
Ovale zilveren schuitvormige bonbonschaal, ajourgezaagd en gegraveerd met roofvogels en florale motieven. Met inscriptie op de bodem, MT: B.W. van Eldik Zutphen anno 1926, 835/000, 17,5x9,5x4cm.
Bijzondere sterling zilveren miniatuur met floraal gegraveerd decor, tafelstuk met hengsel voorzien van zilveren peperstrooier en een glazen zoutvaatje met lepeltje 925/000, 4,5x5x3cm.
Geslepen kristallen bonbonschotel ca. 12xø16cm., met geslepen gecontourneerde rand, Russisch slijpsel en gelepen ster op de bodem., voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand. MT.: H.Höhle ...
Geslepen kristallen opaline coupe met bloem-en goudbeschildering op ronde 835/000 zilveren voet met dubbele parelrand. 14xø14cm.
Fraai geslepen kristallen bon-bon kom met Russisch slijpsel voorzien van zilveren hengsel met p0arelrand, 835/000, MT.: D.C.Fontani, Amsterdam ca. 1897, 14xø13cm.
Zilveren bowl- of boerenjongenslepel , ronde bak met schenktuit en steel met Haags lof, MT: J.M. van Kempen Voorschoten anno 1906, 835/000, ca. 81gr.
Antieke Hollands zilveren druivenschaar met ranken-bladeren en trossenmotief, 835/000, MT.: Onduidelijk, L.15.5cm., ca.. 66gr., Cond.:U
Drie zilveren miniaturen, waarvan twee Hollandse, Potje en kannetje 835/000 begin 1900, MT.: J.H.P. Vroemen, Sittard, Buitenlands kannetje met turkoois. Samen 34gr., Cond.:U
Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren voet, kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 10cm. Cond.: U
Biedermeier sigaren presenteerset bestaande uit geëtst kristal op zilveren voeten met zilveren apllique op greep. Hollands gekeurd 835/000. Het geheel staat op zwart houten basement en vier pootjes 20...
Drie Hollands zilveren miniaturen, 835/000: Filigrain mandje, pijpenstandaard met 1 goudse pijp en een lantaarn, ca.1930, MT.: B.Verhoogt, Hoorn Samen ca. 30gr., Conbd.:U
Zilveren miniatuur vogelkooi in standaard met 4 poten, Nederlands gekeurd 835/000, ca. 20gr. H.: 8,5cm.
Twee sterling zilveren tafelkandelaars versierd met knorren 925/000, Fa. Corhman 8,5xø9,5cm. Cond.: G
Theezeef 835/000 zilver in houder met opengewerkte bovenrand en lekbakje, tevens te gebruiken als theemaatje. MT.: H.Hooykaas, Schoonhoven, ca. 1929 en 1930, H. 5.5cm.
Antiek Hollands zilveren vesta, rondom met de hand uitgestoken florale motieven, 835/000, Jaarletter: O, 1843, 5.5x2.5x1cm., ca. 17gr., Cond.:U
Zilveren olijflepel, opengewerkte bak met kruisje en gecontourneerde steel met graveerwerk, MT: Wed. A. Kuylenburg Schoonhoven anno 1884, 835/000, ca. 16gr,
Engels sterling zilveren mosterdpotje 925/000, met blauw glazen inzetbakje, en een Hollands zilveren theeduimpje 835/000, Jaarletter: Y, 1833, MT.:onduyidelijk, Zilvergeicht ca. 31gr., Cond.:U
Drie delen zilver: Hollands zilveren bakje op vier pootjes rondom gedreven en uitgewerkte rand en twee ronde bakjes op ronde voet 835/000,samen ca. 127gr. H.7.5xø7cm., en 2x2.5xø6cm., Cond.:U