This website uses cookies

18. Oktoberveiling 2013

Auction on Friday, October 18, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Sold
Bronzen beeld, Jan te Wierik 5002
Bronzen beeld, Jan te Wierik

Result:

1.880 EUR

Sold
Bronzen beeld, Joris Verdonkschot 5006
Bronzen beeld, Joris Verdonkschot

Result:

900 EUR

Sold
Beeld met ivoor, dame 5005
Beeld met ivoor, dame

Result:

600 EUR

Sold
2 Bronzen vazen 5035
2 Bronzen vazen

Result:

400 EUR

Sold
Bronzen saxofonist 5103
Bronzen saxofonist

Result:

300 EUR

Sold
Bronzen paard op zandsteen 5017
Bronzen paard op zandsteen

Result:

275 EUR

Sold
Bronzen papegaai op tak 5112
Bronzen papegaai op tak

Result:

265 EUR

Sold
Chin. houtsnijwerk 5022
Chin. houtsnijwerk

Result:

260 EUR

Sold
Houten trompetist 5053
Houten trompetist

Result:

180 EUR

Sold
Bronzen skelet 5062
Bronzen skelet

Result:

180 EUR

Sold
Bronzen papegaai 5111
Bronzen papegaai

Result:

170 EUR

Sold
Indonesisch beeld 5070
Indonesisch beeld

Result:

160 EUR

Sold
Bronzen dame op bank 5084
Bronzen dame op bank

Result:

160 EUR

Sold
Bronzen vogeltjes 5029
Bronzen vogeltjes

Result:

150 EUR

Sold
Bronzen adelaar 5097
Bronzen adelaar

Result:

150 EUR

Sold
Bronzen masker 5045
Bronzen masker

Result:

140 EUR

Sold
Handgestoken Maria 5069
Handgestoken Maria

Result:

130 EUR

Sold
Bronzen beeld, 19e eeuw 5049
Bronzen beeld, 19e eeuw

Result:

120 EUR

Sold
Weens bronsje 5007
Weens bronsje

Result:

110 EUR

Sold
Bronzen haas 5091
Bronzen haas

Result:

110 EUR

Sold
Chinees bronzen boedha 5040
Chinees bronzen boedha

Result:

100 EUR

Sold
Kris beschermer 5066
Kris beschermer

Result:

100 EUR

Sold
Boedha met spiegel 5021
Boedha met spiegel

Result:

95 EUR

Sold
Bronzen kraai 5086
Bronzen kraai

Result:

95 EUR