This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

19. Januariveiling 2014

Auction on Friday, January 3, 2014 from 01:00

Completed | Default auction

Gesigneerd Lassche
Result: 650 EUR

Henk Lassche ( 1948 - ), olieverf op linnen, abstracte compositie 65x45cm. Cond.: G

Gouden choker, filigrain
Result: 290 EUR

Choker GG 585,000, met filigrain. Choker bestaande uit een fijn biesmarkcollier waaraan filigrain bewerkingen bevestigd zijn, over de gehele choker. lengte 45 cm, breedte 10 mm. ca 20,6 gr

Kapstok
Result: 140 EUR

Grote antieke Thonet-stijl kapstok (bugholz) ca. 1900 in goede originele staat (paar houtstoppen missen, verder in goede staat) 198xø60cm.

4 Antieke boeken
Result: 135 EUR

Vier antieke boeken; 1x Officia Nova in Brevario Romano Antverpi 17e-18e eeuw, 1x Grond-Beginzelen van alle de mathematische weetenschappen door Christiaan Wolff te AMsterdam, Janssoons van Waeesberge...

Set trouwringen
Result: 70 EUR

Set trouwringen GG 585/000. Breedte 2,8 mm. De ringen zijn zonder gravure. ca 5,3 gr.ø 54 en 60

Ring GG fantasie diamant
Result: 40 EUR

Ring GG 585/000, met kleine diamantjes. Bolmodel met een zijde mat en een zijde glimmend met in het midden een balkje WG met daarin 3 kleine diamantjes. ca 3,15 gr. ø 57

Gouden collier, jasseron
Result: 390 EUR

Collier, 585/000 jasseronschakels, ø 3,2, massief uitgevoerd.ca 31 gr. Lengte 68 cm

6 Zilveren drinkbekers
Result: 240 EUR

Zes zilveren bekers, 835/000 op voet met steden afbeeldingen. 13xø 5.5cm., Totaalgewicht ca. 828gr., Cond.:U

Chinese vaas
Result: 825 EUR

Hoge 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in landschapsdecor in goede staat 26,5xø7,8cm.

Presenteertablet
Result: 45 EUR

Oude Delfts keramieken presenteerblad met vernikkelde omranding 2e helft 20e eeuw in goede staat 5x47x27cm.

Art Deco kastje
Result: 140 EUR

Oude notenhout-fineer Art Deco kast met ronde hoeken ca. 1940. Bandintarsia, gebogen deuren, schuifdeuren en origineel beslag. In zeer goede staat 77x140x46cm.

Divers klein zilver
Result: 85 EUR

Lot zilver: miniatuur tablet met poppengoed bestek, waarvan 1 lepeltje en 1 vorkje uit 1818, een klein strooiertje, servetring en vingerdoekring. 835/000 en 9008/000. totaalgewicht ca. 84 gr. Cond.:U

3 Zakhorloges
Result: 120 EUR

Drie antieke Rosskopf patent zakhorloges (mechaniek werkt); 1x spoorweghorloge plated, 1x antimagnetique met decentral secondenwijzer (deukje) en 1x antimagnetique met decentral secondenwijzer en opsc...

Zilveren schaartje
Result: 80 EUR

Zilveren luierschaartje in de vorm van een ooievaar, aan beide kanten geciseleerd. 8308/000 Belastingstempel: J ( inlands oud zilver) L. 16cm., ca. 69 gr., Cond.:U

Zilveren schaal
Result: 180 EUR

Oud zilveren handgesmeed bord/schaal met gecontourneerde rand, 835/00, ø28cm., ca. 630gr., Cond.:U

Neccesaire met ivoor
Result: 250 EUR

Antiek ivoren reisnecessaire in originele foudraal met roggehuid bekleed. 18e-begin 19e eeuw. Vier delen ivoor (mesje, vorkje, priem en potloodhouder_ 13,5xø3cm.

Glazen dessert-servies
Result: 80 EUR

Antiek glazen (kristal) 8-delig dessert-servies (met onderschotels), gesigneerd Lalique France in goede staat 7xø16cm.

Bronzen stier, "Picasso"
Result: 75 EUR

Bronzen stier 21e eeuw in de stijl van Picasso in goede staat 14x25x5cm. Cond.: G

Kleed
Result: 390 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed in de tinten bruin/creme/rood/blauw in redelijk tot goede staat 176x134cm.

Groot tapijt
Result: 325 EUR

Groot oud Perzisch kleed (Keshan) met lichtblauwe tinten (plaatselijk iets versleten) 250x370cm., nieuwprijs was € 4.690,- Cond.: R

Klokkenstolp, 19e eeuw
Result: 60 EUR

Grote 19e eeuwse glazen stolp (niet compatibel) in goede staat 55x33x17cm.

Eiken schooltas 1816
Result: 135 EUR

Eikenhouten schooltas met beschildering anno 1816 in goede originele staat 6,5x32x19cm.

Ring en vulling
Result: 80 EUR

Ring, GG 585/000 en Vulling, GG. Ring waar steen van is verwijderd en een kiesvulling. ca 6.8 gr.

Ring ovaal monogram
Result: 30 EUR

Ring GG 585/000 met ovaal schild met monogram. Fijne ring met de letters GtN. ca 2,5 gr. ø 57