Oud Indiaas zwaard en 2 Indonesische dolken, 20e eeuw. In goede staat. 39-91 cm.
Grote Historisme tafel-petroleumlamp ca. 1880, geëlectrificeerd 55x25cm. Cond.: R
Chinees houten wandobject met 2 porseleinen plaquettes (gesigneerd); 1x apen in een boom en 1x herten in een landschap 20e eeuw in goede staat 89x37cm.
Hoge 19e eeuwse compositie metalen petroleumlamp met glazen reservoir in goede originele staat 75xø18cm.
Armband en hanger , zilver 925/000 met roosjes. En fijne hanger, langwerpig met een roos, 2 cm en daarbij passend een armband gemaakt van schakels met rozen en ovale ogen. De armband is voorzien van e...
Armband zilver, 835/000, gemaakt van bijbelslot. Antieke armband bestaande uit 3 platen bevestigd met jasseronschakels. Lengte 19,5 cm. ca 20 gr
Oude porseleinen schelp gemerkt: B.G., 20e eeuw met handgeschilderd decor. 13x7x4.5cm. Cond.:G
Zeldzame Art Deco keramieken dekselvaas van J. Uffrecht en Co met creme-bruin glazuur en gouddecor ca. 1930 38xø20cm. Cond.: G
Antiek Societe Ceramique Maastricht serviesgoed (9 delen) met handbeschilderd bloemendecor; 1x grote theepot, 1x koffiepot, 1x suikerpot, 6x kop&schotel (1x chip binnenrand theepot, 1x chip kopje) 7-2...
Parelarmband, 2 rijen, merk Majorca. ø parel 7 mm. De armband is voorzien van een zilveren sluiting en veiligheid. De armband behoeft reparatie. Lengte 19,5 cm.
Vierkante oude Chinese keramieken vaas, gesigneerd, 20e eeuw, in goede staat 28x12x12cm.
Prachtige grote eikenhouten gestoken jachtkast ca. 1880 met volle zuilen, wildvoorstellingen en drakenconsoles. In zeer goede staat 250x137x60cm.
Twaalf- delig 19e eeuwse bronzen passerset in originele cassette (cassette mist inleg op deksel), verder in goede originele staat 5x14x24cm.
Vier barokstoelen met klauwpoten en intarsia in de rugleuningen met wortelnoten ca. 1900 met velours stoffering. In zeer goede originele staat 108x55x52cm.
Jugendstil bisquit porseleinen barometer met figuur ca. 1900 en bisquit porseleinen figuur extra. Chips af bij het groene blad bij barometer 22x42cm. Cond.: R-G
Drie oude Duitse porseleinen Rosenthal vazen; 2x Bjorn Wiinblad, 1x hoog, Martin Frojer Studio Line, allen in goede staat 5xø10,5cm., 12xø7cm. en 34x14x10cm.
Oude vooroorlogse fiets van het Duitse merk Bauer (anheim Main). In redelijke ongerestaureerde staat en helemaal origineel. Plaatwerk en lakwerk is goed 112x185x50cm. Cond.: R
Bronzen kaarsen kroonluchter 3-armig, 18e/19e eeuw in goede originele staat 48xø60cm.
Lot met diverse sieraden, bestaande uit 4 slavenbanden/klembanden, tasje met beugel, armband met rode kralen en broche.
Oude Duits porseleinen dekseldoos met damesportret, gemerkt Bavaria Z.S. en Co 20e eeuw in goede staat 7xø13cm.
Grote Chinees porseleinen sierschotel 20e eeuw met veelkleurig landschapsdecor. gesigneerd in zeer goede staat ø43,7cm. Cond.: G
Set GG, met parels. Een paar oorstekers, GG, 585/000 met halve parels en bewerkte rand, ø 9mm, een armband, 585/000, met staafjes en daartussen 4 parels en een bijpassende ketting, 333/000, met staafj...
Brede ring WG 585/000 met briljant. Strakke brede ring, 6 mm, met in het midden in een briljant, ca 0.20 crt in een vierkant gezet. ca 6.5 gr ø 57
Grote oude empire-stijl houtgesneden lamp, voorstellend een Moor met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw in zeer goede onbeschadigde staat 203x45x43cm.