Mahoniehouten chaise-longue/divan 19e eeuw staand op koperen wieltjes met goede velours stoffering en snijwerk in de rugleuning. In zeer goede originele staat 177x61x80cm.
Veir 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering in goede originele staat 93x44x54cm.
Bijzettafel 19e eeuw met intarsia en floraal decor in het blad. taps toelopende poten en geschulpt blad. Geheel van palissander en notenhout, in goede originele staat 62x94x65cm.
Omgebouwde 18e eeuwse Twentse handgestoken dekenkist (1790). Deksel zit dicht en deuren kunnen open. In goede staat 85x155x73cm.
Drie mooie stijlvolle armleunstoelen in klassieke stijl met mooie stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat 99x47x65cm.
Prachtige Louis Philippe notenhouten bijzettafel met wortelnoten-fineer blad ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In zeer goede staat 63x51cm.
Wortelnoten -fineer bijzettafel ca. 1860 in uitstekende gerestaureerde staat 66xø50cm.
Duitse eikenhouten biedermeier klepbank ca. 1830, klep is vurenhout, verder in goede originele staat
Prachtige lederen armleunstoel met mahoniehout, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl 84x72x66cm. Cond.: G
Prachtige lederen armleunstoel met mahoniehout, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl 84x72x66cm. Cond.: G
Prachtige Engelse mahoniehout-fineer vitrinekast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 185x102x35cm.
Engelse mahoniehouten kaptafel, 19e eeuw in goede originele staat met 5 lades en snijwerk 150x90x41cm.
Duitse eikenhouten vroeg Biedermeier tafel ca. 1820 met lade en sterintarsia in het blad in goede originele staat 73x118x82cm. Cond.: G
Grote antieke Thonet-stijl kapstok (bugholz) ca. 1900 in goede originele staat (paar houtstoppen missen, verder in goede staat) 198xø60cm.
Oude notenhout-fineer Art Deco kast met ronde hoeken ca. 1940. Bandintarsia, gebogen deuren, schuifdeuren en origineel beslag. In zeer goede staat 77x140x46cm.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten spinde op sleevoeten in goede staat 74x32x44cm.
Twee notenhouten armleunstoelen ca. 1900 in Louis Quinze stijl met gobelin stoffering. In goede originele staat 100x66x75cm.
Grenenhouten 19e eeuwse Staphorster hoekkast. Bovenspits stukjes weg, verder in goede originele staat 121x48x30cm.
Grote zware massief eikenhouten kloostertafel 20e eeuw in goede originele staat 78x71x170cm.
Mahoniehouten breistoel ca. 1860 met goede velours stoffering in goede originele staat 96x56x57cm.
Engelse mahoniehouten vitrine-opzetkast. Onderstuk is met 4 laden, geheel staand op klauwpoten. Bovenstuk met mooi gesneden kroontje (rechtsonder barstje in ruif) 193x124x35cm.
Twee antieke stoelen met vergulding (beschadigd); 1x met gedraaide poten en stijlen in de leuning ca. 1880, Petit Point stoffering in redelijke staat 83x40x46cm. en 1x houtgepinde Louis Quinze stoel c...
Antieke mahonie fineer vroeg Biedermeier uittrektafel met twee tussenbladen.Ca. 1830, in redelijke staat.80x110x228 cm.
Duitse notenhout-fineer Grunderzeit vertico met origineel beslag ca. 1880 in goede staat. Zijkant blad mist een paar stukjes, 139x96x48cm. Cond.: R-G
Mahoniehout fineer naaitafel ca. 1850 met ingelegd binnenwerk en vakverdeling. Compleet met sleutel, lichte fineerschade 77x49x40cm. Cond.: R-G
Mahoniehouten fineer uittrektafel ca. 1900 met 2 tussenbladen, bewerkt blad en bewerkte taps toelopende poten in redelijk tot goede staat 79x108x140cm.
Biedermeier stijl kersenhouten voetenbank met biedermeier bekleding, 21e eeuw, mooie kwaliteit, in goede nieuwstaat 49x46x35cm.,
Mooie 19e eeuwse ovale mahoniehouten eettafel met 4-spant poot. In goede originele staat met tiltop suysteem 74x104x134cm.
Louis Philippe 19e eeuwse uitschuifbare speeltafel van notenhout en wortelnoten. Blad bekleed met vilt en met floraal snijwerk 70x87x88cm. Cond.: R-G
Eikenhouten theekastje ca. 1910 met geslepen glas, staand op Queen Anne poten ca. 1910. In goede originele staat 99x44x75cm.
Mahoniehouten oude bijzettafel in Engelse Sheraton stijl 2e helft 20e eeuw. Met lade en koperen leeuwenpoten op wieltjes 53x38x74cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten Art Deco buffetkast ca. 1920 met facetgeslepen glazen decor in zeer goede originele staat met origineel beslag etc. 200x130x52cm.
Louis Philippe armleunstoel ca. 1870 van mahoniehout (gerestaureerd) met goede velours stoffering 100x67x76cm. Cond.: R
Grote Italiaanse barok fauteuil met snijwerk op de rugleuning en poten. Goede creme-kleurige velours stoffering 2e helft 20e eeuw 106x97x83cm. Cond.: G
Mahoniehouten theetafel met rondom glas, lijsten en parelrand. gebogen onderling verbonden poten en koperen wieltjes. In goede originele staat 80x63x46cm.
Oude mahoniehouten eethoek (stijlmeubels) 2e helft 20e eeuw, tafel met messing klauwpoten en stoelen met velours stoffering 77xø111cm. en 99x45x40cm.
Duitse speeltafel ca. 1820 met dik fineer (waarschijnlijk iepenhout). Oude wormbeval 81x80x80cm. Cond.: R
Twee Louis Quinze stijl stoelen 2e helft 20e eeuw met velours stoffering (creme-kleurig) In goede staat 82x57x59cm.
Oude armleunstoel (Ohrensessel) 1e helft 20e eeuw met velours stoffering in zeer goede staat 120x70x83cm.
Antiek eikenhouten theekastje met gebogen glas, parelrand en gebogen poten ca. 1900 in zeer goede staat 76x71x50cm.
Antiek Hollands Willem III voetenbankje met pallisander fineer en rondom intarsia (lichte fineerschade) 36x35x35cm. Cond.: R-G
Mahoniehout-fineer halve-maantafel 1e helft 19e eeuw, lichte fineerschade en bovenhekje mist 74x76x36cm. Cond.: R-G
Franse piedestal, geëboniseerd met bronzen beslag. 1 Duifje mist, verder in goede originele staat 93x33x33cm.
Hollands eikenhouten modelkastje, 19e eeuw, met achter de deuren 2 lades. In goede originele staat. 43x37x15cm.
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten gestoken armleunstoel (dik fineer) ca. 1840 (of ouder). Lichte fineerschade 102x67x62cm. Cond.: R-G
Mahoniehout-fineer eettafel ca. 1870 in redelijk tot goede staat. Lichte fineerschade 78x110x86cm.
Antiek Frans metalen spijlenbed met koperen bollen in goede originele staat 128x140x185cm.
Oude lederen salonstoel-stijlmeubel met armleuningen in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw 102x68x80cm. Cond.: G