This website uses cookies

19. Januariveiling 2014

Auction on Friday, January 3, 2014 from 01:00

Completed | Default auction

Ets, Wilhelm Heinfahn 1519
Ets, Wilhelm Heinfahn
Starting price 40 EUR
Gravure, Helmut Ackermann 1521
Gravure, Helmut Ackermann
Starting price 40 EUR
Sold
5x Troggen 2275
5x Troggen

Result:

50 EUR

Bronzen beeld, olifant met tijger 5000
Bronzen beeld, olifant met tijger
Starting price 575 EUR
Bronzen houtklover 5001
Bronzen houtklover
Starting price 1.500 EUR
Sold
2 Bronzen beelden 5002
2 Bronzen beelden

Result:

1.200 EUR

Bronzen beeld, geliefden 5003
Bronzen beeld, geliefden
Starting price 2.250 EUR
Terracotta figuur, 18e eeuw 5004
Terracotta figuur, 18e eeuw
Starting price 1.200 EUR
Beeld met ivoor, mijnwerker 5005
Beeld met ivoor, mijnwerker
Starting price 850 EUR
Sold
5 Aziatische bronzen 5006
5 Aziatische bronzen

Result:

200 EUR

Beeld, soldaat 5007
Beeld, soldaat
Starting price 225 EUR
Bronzen beeld 5008
Bronzen beeld
Starting price 1.100 EUR
Weens brons, 2 honden 5009
Weens brons, 2 honden
Starting price 90 EUR
Antiek figuur, Arabier 5010
Antiek figuur, Arabier
Starting price 150 EUR
Weens bronsje, 3 vogeltjes 5011
Weens bronsje, 3 vogeltjes
Starting price 150 EUR
Beeld, Moreau 5012
Beeld, Moreau
Starting price 1.400 EUR
Sold
Groot beeld 5013
Groot beeld

Result:

450 EUR

Plated beeld 5014
Plated beeld
Starting price 200 EUR
Groot bronzen beeld 5015
Groot bronzen beeld
Starting price 1.980 EUR
Bronzen boedha op leeuw 5016
Bronzen boedha op leeuw
Starting price 300 EUR
Beeld, vissen 5017
Beeld, vissen
Starting price 80 EUR
Bronzen vogel 5018
Bronzen vogel
Starting price 90 EUR
Sold
Bronzen beeld, Philipp 5019
Bronzen beeld, Philipp

Result:

725 EUR

Bronzen naakte dame 5020
Bronzen naakte dame
Starting price 60 EUR