This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

20. Aprilveiling 2014

Auction on Friday, April 11, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Pors. olielampje
Starting price 100 EUR

Antiek porseleinen tafel petroleumlamp, 19e eeuw, met putti en opgewerkte bloemen, stijl gelijmd, beschadigingen aan bloemen en vingers. 33xø12cm.

KPM kop & schotel
Result: 30 EUR

Duitse KPM porseleinen kop&schotel met gouddecor en opschrift "Für den Hausherrn" ca. 1900 in goede staat 8xø14cm.

4x Tractor ERTL
Result: 50 EUR

Vier schaalmodellen van tractors (ERTL) schaal 1:16 met originele doos; 1x Fordson Model F (872), 1x Case "800" (693), 1x McCormick Farmall (250) en 1x Massey-Harris 44 (1133)

12x Tractors (ERTL)
Result: 90 EUR

Kavel met 12 schaalmodellen ERTL 1:43 van tractors. Modellen: 2555, 2513, 2527, 2512, 2554, 5598, 2526, 2511, 2529, 2528, 2566 en 5599. De dozen zijn geopend geweest, modellen zijn nog in goede staat.

2 Imari vazen
Result: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen vazen ca. 1800 met decor van flora-, bloemen- en landschap (gesigneerd). 2 Oorgrepen zijn gerestaureerd H.:45cm. Cond.: R

Zilveren boedha
Starting price 250 EUR

Chinese zilveren boedha 19e eeuw (opgevuld) in zeer goede originele staat 14x9x6cm.

Stoommachine in doos
Result: 70 EUR

Oude Wilesco stoommachine, type D10. In originele doos 80-er jaren, compleet en licht bespeeld 16x27x21cm. Cond.: G

Porseleinen buste
Starting price 190 EUR

Grote oude gipsen buste van Donatello 1e helft 20e eeuw in goede staat 60x40x36cm.

2 Messing houtbakken
Starting price 30 EUR

Twee antieke messing houtbakken met handgrepen in goede originele staat ø32-ø40cm.

Stork-Damen, stilleven
Starting price 500 EUR

Henrica Maria Stork Damen 1966 (Voorhout 1900 - ), gouache op papier, stilleven 30x45cm. Cond.: G

Haardscherm
Starting price 35 EUR

Eikenhouten 19e eeuws haardscherm met gobelin en floraal decor in redelijke staat 114x63x30cm.

Zilveren schaal
Starting price 75 EUR

Fraaie ovaal gewelfde broodmand met ajourgezaagde parelrand 835/000, Keur: Buitenlandse werken van beging 1900, rand heeft een oude reparatie ca. 31x19.5cm., Ca. 217gr., Cond.:G

Gelegenheidslepel
Result: 50 EUR

Antieke Hollands zilveren gedenklepel bekroond met driemaster, 8535/000, Jaarletter: K: 1819, MT.: onduidelijk, L. 18cm., ca. 43gr. Cond.:U

Schilderij, Knikker
Result: 425 EUR

Aris Knikker (toegeschreven aan, Haarlem 1887 - 1962 Den Haag), olieverf op linnen, zandpad met moeder, kind en boerderij 45x25cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Jeanette
Starting price 75 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Jeanette 1981 in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G

Ring GG met briljant
Starting price 350 EUR

Ring GG 750/000 met brilant. Fantasie ring met twee bredere kanten waartussen een wat grotere briljant gezet is. In de beide zijkanten zitten diverse briljanten pave gezet. totaal ca 0.38 crt ca 5.5 g...

3 Vazen, Scheurich
Starting price 30 EUR

Drie keramieken vazen uit Duitsland van Scheurich, decor kwastveeg. In goede staat 14xø14cm. en 22xø11cm.

Armand Marseille 390 A5/0M
Starting price 150 EUR

Armand Marseille pop, gemerkt Made in Germany 390 A5/0M. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine ogen en donkerbruin haar. Geleed lichaam (11 geledingen) met losse polsjes H.: 29-30cm.

Bijbel met beslag
Starting price 200 EUR

Lutheraanse 19e eeuwse bijbel anno 1898 "Alten und Neuen Testaments, Halle A.G." met plated messing bijbelbeslag en lederen band (band licht ingescheurd) 8x15x22cm. Cond.: R-G

Kathe Kruse, Ottilie
Result: 120 EUR

Grote Duitse Kathe Kruse pop, Ottilie 1983 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G

Ivoren beeld, Maria
Result: 250 EUR

Groot antiek ivoren Maria beeld ca. 1900 in goede staat H.: 36cm.

Ivoren beeld
Result: 290 EUR

Antiek ivoren bewerkte slagtand met als voorstelling een Afrikaanse dames-buste. Erg mooie kwaliteit 35cm. Cond.: G

3 Vazen Scheurich
Starting price 40 EUR

Drie keramieken vazen uit Duitsland van Schuerich met spikkeldecor in goede staat 15xø17cm., 22xø11cm. en 25xø20cm.

Dubbelloops geweer
Result: 275 EUR

Prachtig 19e eeuw dubbelloops gegraveerd geweer met damast loop en dubbele haan in goede staat 110cm.