Antiek porseleinen tafel petroleumlamp, 19e eeuw, met putti en opgewerkte bloemen, stijl gelijmd, beschadigingen aan bloemen en vingers. 33xø12cm.
Duitse KPM porseleinen kop&schotel met gouddecor en opschrift "Für den Hausherrn" ca. 1900 in goede staat 8xø14cm.
Vier schaalmodellen van tractors (ERTL) schaal 1:16 met originele doos; 1x Fordson Model F (872), 1x Case "800" (693), 1x McCormick Farmall (250) en 1x Massey-Harris 44 (1133)
Kavel met 12 schaalmodellen ERTL 1:43 van tractors. Modellen: 2555, 2513, 2527, 2512, 2554, 5598, 2526, 2511, 2529, 2528, 2566 en 5599. De dozen zijn geopend geweest, modellen zijn nog in goede staat.
Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen vazen ca. 1800 met decor van flora-, bloemen- en landschap (gesigneerd). 2 Oorgrepen zijn gerestaureerd H.:45cm. Cond.: R
Chinese zilveren boedha 19e eeuw (opgevuld) in zeer goede originele staat 14x9x6cm.
Oude Wilesco stoommachine, type D10. In originele doos 80-er jaren, compleet en licht bespeeld 16x27x21cm. Cond.: G
Grote oude gipsen buste van Donatello 1e helft 20e eeuw in goede staat 60x40x36cm.
Twee antieke messing houtbakken met handgrepen in goede originele staat ø32-ø40cm.
Henrica Maria Stork Damen 1966 (Voorhout 1900 - ), gouache op papier, stilleven 30x45cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuws haardscherm met gobelin en floraal decor in redelijke staat 114x63x30cm.
Fraaie ovaal gewelfde broodmand met ajourgezaagde parelrand 835/000, Keur: Buitenlandse werken van beging 1900, rand heeft een oude reparatie ca. 31x19.5cm., Ca. 217gr., Cond.:G
Antieke Hollands zilveren gedenklepel bekroond met driemaster, 8535/000, Jaarletter: K: 1819, MT.: onduidelijk, L. 18cm., ca. 43gr. Cond.:U
Aris Knikker (toegeschreven aan, Haarlem 1887 - 1962 Den Haag), olieverf op linnen, zandpad met moeder, kind en boerderij 45x25cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Jeanette 1981 in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G
Ring GG 750/000 met brilant. Fantasie ring met twee bredere kanten waartussen een wat grotere briljant gezet is. In de beide zijkanten zitten diverse briljanten pave gezet. totaal ca 0.38 crt ca 5.5 g...
Drie keramieken vazen uit Duitsland van Scheurich, decor kwastveeg. In goede staat 14xø14cm. en 22xø11cm.
Armand Marseille pop, gemerkt Made in Germany 390 A5/0M. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine ogen en donkerbruin haar. Geleed lichaam (11 geledingen) met losse polsjes H.: 29-30cm.
Lutheraanse 19e eeuwse bijbel anno 1898 "Alten und Neuen Testaments, Halle A.G." met plated messing bijbelbeslag en lederen band (band licht ingescheurd) 8x15x22cm. Cond.: R-G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Ottilie 1983 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Groot antiek ivoren Maria beeld ca. 1900 in goede staat H.: 36cm.
Antiek ivoren bewerkte slagtand met als voorstelling een Afrikaanse dames-buste. Erg mooie kwaliteit 35cm. Cond.: G
Drie keramieken vazen uit Duitsland van Schuerich met spikkeldecor in goede staat 15xø17cm., 22xø11cm. en 25xø20cm.
Prachtig 19e eeuw dubbelloops gegraveerd geweer met damast loop en dubbele haan in goede staat 110cm.