This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

20. Aprilveiling 2014

Auction on Friday, April 11, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Diverse tegels
Result: 35 EUR

Kavel van 8 oude/antieke tegels; 3x Engelse Jugendstil tegels met floraal decor (chips) en 5x diverse Hollandse tegels 13x13cm. Cond.: R

Delfts bont bord
Starting price 45 EUR

Delfts keramieken 18e eeuwse polychrome schotel met tuindecor (randschades) ø30cm. Cond.: R

Houtskool tekening
Result: 30 EUR

Ongesigneerd (Hollandse School), houtskool op papier, interieur 48x63cm. Cond.: G

Drents landschap met schapen
Result: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op paneel, Duitse fachwerk boerderij met schapen 30x23cm. Cond.: G

Houten ton
Result: 25 EUR

Antiek eikenhouten vat met metalen banden in goede staat 36xø24cm. Cond.: G

100+ Schaalmodellen
Result: 130 EUR

Kavel met meer dan 100 (plastic) schaalmodellen van auto's, vrachtwagens, etc. Verschillende merken en condities, o.a: Wiking, Siku (erg interessante modellen), etc.

4x Hummel
Starting price 75 EUR

Vier Hummel figuren: 1x Ich bring dir was, nr. 479, 9cm. (1979-1990) Cond.: U, 1x Herzlich wilkommen, nr. 793 (1990-1999), 10cm. Cond.: U, 1x ABC Stunde, nr. 2087 B (1999-2008) 9cm. Cond.: U en 1x mei...

Divers messing deurbeslag
Result: 60 EUR

Kavel oud en antiek messing deurbeslag en deurkrukken (diverse sets), Empire stijl etc. Cond.: G

Ikoon, 20e eeuw
Starting price 40 EUR

Oud ikoon 20e eeuw met vergulde oppervlak, Griekenland 22x19cm. Cond.: G

2 Poppen (onduidelijk)
Result: 70 EUR

Kavel van 2 poppen (onbekend); 1x Pop van een indiaantje, gemerkt 7/0. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, donkerbruine ogen en zwarte pruik. Lichaam van gespoten porselein (5...

Laarzenknecht
Result: 25 EUR

Gietijzeren 19e eeuwse laarzenknecht (om laarzen uit te trekken) 19x29x23cm. Cond.: G

Plateel rozensteker
Starting price 50 EUR

Originele Rozenburg bolle vaas ca. 1900 uit Den Haag, genummerd L135. met floraal decor (oude haarlijn) 7xø12,5cm. Cond.: R

Aardewerk beeld, J. Cock
Starting price 90 EUR

Erotisch keramieken kikker-sculptuur op houten sokkel. Gesigneerd J. Cock 20e eeuw in goede staat 12x18,5x7,5cm.

Camee schelp
Starting price 50 EUR

Zeldzame cameeschelp-tafellamp ca. 1900 met Jugendstil decor van vrouw met bloem (snoer is erbij). Afschroefbare houten voet voor de lamp. in goede originele staat 17xø10cm.

Schilderij
Result: 80 EUR

Fred Kocks (Duitse School 1905 -1989 Düsseldorf), olieverf op linnen, bosgezicht met Fachwerkhuis 98x61cm. Cond.: G

2x Kathe Kruse (Michel, Jesselia)
Result: 100 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Michel 1986 (26cm.) en 1x Jesselia 1981-1982 (26cm.) Cond.: G

Schilderij, Snijders
Result: 50 EUR

Chris Snijders, olieverf op linnen, gezicht op boerenhuis met venster luiken. ca. 30x40cm., Cond.:G

Theepotje
Starting price 40 EUR

Oude Chinese Yixing theepot ca. 1900, gesigneerd. Chip van deksel en tuit is gelijmd 7,5x15xø9,3cm. Cond.: M

Kris, Indonesië
Result: 50 EUR

Oude Indonesische kris met stenen in de heft en messing bewerkte schede 20e eeuw in zeer goede staat 48cm. Cond.: G

Blauw imari 1880
Result: 50 EUR

Groot Chinees porseleinen vaas met figurendecor en bamboe ca. 1880 in goede staat 46xø24cm.

Kathe Kruse, Dani
Result: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Hani 80-er jaren in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

Porseleinen aap
Result: 40 EUR

Duits porseleinen aap-dirigent met muziekstandaard. Gemerkt met een kroon en daaronder een Z 20e eeuw. In goede staat 10-20cm.

14 x Corgi modelauto's
Result: 30 EUR

Kavel van 14 modelauto's van Corgi 1:43, allen in originele verpakking. Modellen: "Classic Models": D980, 96891, D701, D981, D710. 2x "Collectors' Classics"; 1915 Ford T en 1927 Bentley. 4x "Corgi Cla...

5x John Deere ERTL
Result: 90 EUR

Kavel met 5 modeltracors van John Deere (ERTL) met originele doos. 4x schaal 1:16: 1x John Deere 1960, Model 3010, 1x John Deere 1953 Model "70 Row-Crop", 1x Model "A" en 1x John Deere 1915 Model "R" ...