Kavel van 8 oude/antieke tegels; 3x Engelse Jugendstil tegels met floraal decor (chips) en 5x diverse Hollandse tegels 13x13cm. Cond.: R
Delfts keramieken 18e eeuwse polychrome schotel met tuindecor (randschades) ø30cm. Cond.: R
Ongesigneerd (Hollandse School), houtskool op papier, interieur 48x63cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op paneel, Duitse fachwerk boerderij met schapen 30x23cm. Cond.: G
Antiek eikenhouten vat met metalen banden in goede staat 36xø24cm. Cond.: G
Kavel met meer dan 100 (plastic) schaalmodellen van auto's, vrachtwagens, etc. Verschillende merken en condities, o.a: Wiking, Siku (erg interessante modellen), etc.
Vier Hummel figuren: 1x Ich bring dir was, nr. 479, 9cm. (1979-1990) Cond.: U, 1x Herzlich wilkommen, nr. 793 (1990-1999), 10cm. Cond.: U, 1x ABC Stunde, nr. 2087 B (1999-2008) 9cm. Cond.: U en 1x mei...
Kavel oud en antiek messing deurbeslag en deurkrukken (diverse sets), Empire stijl etc. Cond.: G
Oud ikoon 20e eeuw met vergulde oppervlak, Griekenland 22x19cm. Cond.: G
Kavel van 2 poppen (onbekend); 1x Pop van een indiaantje, gemerkt 7/0. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, donkerbruine ogen en zwarte pruik. Lichaam van gespoten porselein (5...
Gietijzeren 19e eeuwse laarzenknecht (om laarzen uit te trekken) 19x29x23cm. Cond.: G
Originele Rozenburg bolle vaas ca. 1900 uit Den Haag, genummerd L135. met floraal decor (oude haarlijn) 7xø12,5cm. Cond.: R
Erotisch keramieken kikker-sculptuur op houten sokkel. Gesigneerd J. Cock 20e eeuw in goede staat 12x18,5x7,5cm.
Zeldzame cameeschelp-tafellamp ca. 1900 met Jugendstil decor van vrouw met bloem (snoer is erbij). Afschroefbare houten voet voor de lamp. in goede originele staat 17xø10cm.
Fred Kocks (Duitse School 1905 -1989 Düsseldorf), olieverf op linnen, bosgezicht met Fachwerkhuis 98x61cm. Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Michel 1986 (26cm.) en 1x Jesselia 1981-1982 (26cm.) Cond.: G
Chris Snijders, olieverf op linnen, gezicht op boerenhuis met venster luiken. ca. 30x40cm., Cond.:G
Oude Chinese Yixing theepot ca. 1900, gesigneerd. Chip van deksel en tuit is gelijmd 7,5x15xø9,3cm. Cond.: M
Oude Indonesische kris met stenen in de heft en messing bewerkte schede 20e eeuw in zeer goede staat 48cm. Cond.: G
Groot Chinees porseleinen vaas met figurendecor en bamboe ca. 1880 in goede staat 46xø24cm.
Duitse Kathe Kruse pop, Hani 80-er jaren in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G
Duits porseleinen aap-dirigent met muziekstandaard. Gemerkt met een kroon en daaronder een Z 20e eeuw. In goede staat 10-20cm.
Kavel van 14 modelauto's van Corgi 1:43, allen in originele verpakking. Modellen: "Classic Models": D980, 96891, D701, D981, D710. 2x "Collectors' Classics"; 1915 Ford T en 1927 Bentley. 4x "Corgi Cla...
Kavel met 5 modeltracors van John Deere (ERTL) met originele doos. 4x schaal 1:16: 1x John Deere 1960, Model 3010, 1x John Deere 1953 Model "70 Row-Crop", 1x Model "A" en 1x John Deere 1915 Model "R" ...