This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

20. Aprilveiling 2014

Auction on Friday, April 11, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

P. Bouter
Result: 185 EUR

Piet Bouter (Gouda 1887 - 1968 Den Haag), olieverf op linnen, koeien in zonnige wei met melkende boer 30x40cm. Cond.: G

Schilderij Diepeveen, bloemen
Result: 60 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische vaas met bloemen 40x30cm. Cond.: G

Van Trirum
Starting price 300 EUR

J.W. van Trirum, olieverf op paneel, spelende poezen 18x24cm. Cond.: G

Houtsnede
Result: 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1910 (originele lithosnede), lithosnede op papier, zeilboten voor de kust 46x31cm. Cond.: G

Schilderij, F. Post
Starting price 50 EUR

Folkert Post (Herlingen 1880 -1954), olieverf op linnen, landschap bij de duinen 60x90cm. Cond.: G

H.v.H., houtsnede Leeuwinnen
Starting price 30 EUR

Monogram H.v.H. ca. 1930, houtsnede op papier, twee liggende leeuwinnen 27x18cm. Cond.: G

Schilderij, Jennings
Starting price 100 EUR

Geo Jennings ca. 1930 (Engelse School), olieverf op linnen, Engels landschap met watermolen Cond.: R-G

Ongesigneerd, watermolen
Starting price 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op paneel, landschap met watermolen 40x50cm. Cond.: G

Renard
Starting price 40 EUR

Renard (Franse School), olieverf op papier, marktgezicht met vele figuren en ballonnen 55x45cm. Cond.: R-G

Schilderij, H. Oberhauser
Starting price 40 EUR

H. Oberhäuser ca. 1950, olieverf op linnen, portret Elizabeth Taylor 30x40cm. Cond.: G

Holl. gravure, 2 blokhuizen
Result: 50 EUR

Hollandse 18e eeuwse gravure met afbeelding van de twee blokhuizen, gebouwd in den jaare 1650 etc. 15x21,5cm. Cond.: G

2 Modeprenten
Starting price 30 EUR

Twee gravures op papier 19e eeuw, handgekleurd. 1826 Costumes Parisiens, 1826 Costumes Allemand et Francois. 12x18 cm., Cond.:G

Schilderij, keuken met open deur
Starting price 125 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, boeren-interieur met open haard 66x45cm. Cond.: G

Ring WG 2 diamanten
Starting price 500 EUR

Ring WG, 750/000, met twee diamanten. Fijn ring art deco stijl met 2 grote diamanten, ca 0.50 crt per stuk, met strakke WG gladomzetting. ca 3,2 gr. ø 59. Een steen is iets beschadigd

Collier WG briljant
Starting price 950 EUR

Choker WG 585/000 met briljant. Venetiaans collier met in het midden een maantje pave bezet met briljanten. aan de rand van de maan zitten 7 briljanten verlopend in grootte, ø 2,5-3,5mm, van een mooie...

Mes met hond
Starting price 380 EUR

Antiek broodmes met Hollands zilveren heft, bewerkt met buiten taferelen en bekroond met jachthond, 835/000, Groot keur L. ca.35cm.

Creolen WG/GG briljant
Starting price 475 EUR

Creolen WG/GG 750/000,bezet met 6 briljanten. De creolen, 18 mm, zijn gemaakt met een strakke dikke WG buitenzijde en een GG randje aan de binnenzijde. Aan de voorzijde van de creool zitten 3 briljant...

Ring WG briljant jade
Starting price 520 EUR

Ring WG 750/000, met briljant en jade. Opengewerkte ring met aan de bovenzijde een bewerking met 18 briljanten en 5 jadestenen. ca 6,2 gr ø 57

Armband WG gourmet
Starting price 700 EUR

Armband WG 585/000 gourmetschakel. Zware armband met gourmetschakel, breedte 5,8 mm, dikte 3 mm, voorzien van bakslot met veiligheden. ca 31,7 gr lengte 18,5 cm. Nieuw

4-Rij bloedk. armband
Starting price 200 EUR

Bloedkoralen armband met GG 585/000 sluiting. Bloedkoralen armband 4 rijen, tonnetjes kralen ø 4 mm, bevestigd aan fijn ronde GG 585/000 bloemsluiting met in het midden een bloedkoraal. Aan de sluitin...

2 Kandelaars, dames
Starting price 825 EUR

Twee zilveren art-deco kandelaars in de vorm van een vrouwenfiguur, 900/000, Samen ca. 950gr., H. 28cm., Cond.:U

Zilveren bokaal
Starting price 750 EUR

Antieke zilveren bokaal met vuurvergulde binnenzijde. Rijkelijk bewerkt met eikenbladeren waartussen eikeltjes. Voorzien van een gravure "Die Handwerkerbank URACH Ihrem Vorstand 1869", 835/000, ca. 39...

Ring GG Toermalijn
Starting price 400 EUR

Ring GG 585/000 met Toermalijn. Brede ring, 10 mm, met 3 toermalijn carrees omlijnd met briljanten, totaal ca 0.33ct W/VS, ca 10.6gr ø 54

Oorhangers,GG parel briljant
Starting price 800 EUR

Oorhangers, GG 750/000 met Briljant en Parel. Oorstekers in de vorm van een slag met daarin 21 Baquette geslepen diamanten ca. 0.16 crt. Onderaan de oorstekers hangen 2 mooie Zuidzee parels ø 10/11 mm...