Kavel met 12 schaalmodellen ERTL 1:43 van tractors. Modellen: 2555, 2513, 2527, 2512, 2554, 5598, 2526, 2511, 2529, 2528, 2566 en 5599. De dozen zijn geopend geweest, modellen zijn nog in goede staat.
Oude Wilesco stoommachine, type D10. In originele doos 80-er jaren, compleet en licht bespeeld 16x27x21cm. Cond.: G
Kleine oude (antieke?) baardmankruik ca. 1900 (mogelijk ouder) 16,5xø12cm. (chip bij voet) Cond.: R
Monogram G.H.B. olieverf op linnen, Amsterdams stadsgezicht met postkoets en figuren op straat 60x90cm. Cond.: G
Oude langwerpige Delftse tegel in brede Hollandse eiken lijst met voorstelling naar Rossum du Chattel. Tegel: 10x30cm. Lijst 46x26,5cm.
Fraaie ovaal gewelfde broodmand met ajourgezaagde parelrand 835/000, Keur: Buitenlandse werken van beging 1900, rand heeft een oude reparatie ca. 31x19.5cm., Ca. 217gr., Cond.:G
Antieke Hollands zilveren gedenklepel bekroond met driemaster, 8535/000, Jaarletter: K: 1819, MT.: onduidelijk, L. 18cm., ca. 43gr. Cond.:U
Abraham Hulk Junior, olieverf op linnen, polderlandschap met koeien, knotwilgen, windmolen en dorp 77x51cm. Cond.: G
Twee delen oud Delfts keramiek; 1x 8-kantige knobbelvaas ca. 1930 27x13x13cm. en 1x fruitschaal Porseleyne fles (chip) 8xø23cm. Cond.: R-G
Evert Moll ( 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 30x40cm. Cond.: G
Groot antiek gegoten zandsteen tuinbeeld, voorstellend een Griekse godin met amfora en losse kelk, 19e eeuw. Lichte beschadigingen 161cm. Cond.: R-G
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.
Twee verrekijkers ca. 1900; 1x telescoop-verrekijker (Messing en hout) en 1x verrekijker (koper) 13-72cm. In goede originele staat
Vijf delen oud Deens Royal Copenhagen porselein; 1x schotel Tivoli Kopenhagen (chip), 1x schotel Börsen, 1x schotel met sneeuwklokjes (B&G), 1x schotel met gebouw (B&G, chip), 1x bordje 1878-1918 Danm...
Duitse Kathe Kruse pop, Jeanette 1981 in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G
Oude Duitse Rosenthal keramiek hengselschaal, gesigneerd Faber 2e helft 20e eeuw in goede staat met fruit- en vogeldecor 20x32x31cm.
Zakhorloge GG 585/000, met GG jasseroncollier. Fijn zakhorloge, ø 25 mm, met fraai bewerkte achterzijde met diamanten. Het horloge hangt aan een GG jasseroncollier, 2.7 mm. ca 20,2 gr
Horloge Ivens & Sohne met bruin leren band. Zilverkleurige horloge bezet met zirconia's op de plaat en in de lunette. ø 36 mm Nieuw
Armand Marseille pop, gemerkt Made in Germany 390 A5/0M. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine ogen en donkerbruin haar. Geleed lichaam (11 geledingen) met losse polsjes H.: 29-30cm.
Grote Jugendstil keramieken groen geglazuurde vaas met goudkleurig pauwendecor ca. 1900 en 1x majolica jardiniere ca. 1880 (haarscheuren en stukje gelijmd) 17-57cm. Cond.: R_G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Ottilie 1983 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Twee grote en twee kleine zilveren schaaltjes met parelmotief versierd, 835/000, 9.5x2 cm. en 2x4cm. ca. 133gr.
Ste 19e eeuwse tinnen maten, vermoedelijk Engeland (5 stuks) 6-18cm. Cond.: G