Set bestaande uit GG/WG 585/000, oorhangers, hanger en ring. Een grof bewerkte ronde schijf met daarvoor twee ovale ogen met daarin kleine diamanten. Totaal ca 17 gr. totaal ca 0.21 crt diamant.
Twee zilveren zoutvaatjes met opengewerkt motief en blauwglazen inzetbakjes, 800/000, ca. 25gr. 3xø4,5cm. Cond.: U
Zeven-delige manicure-set met parelmoer heften in 835/000 zilveren standaard op geslepen driehoekige voet, Birmingham anno 1922 en 1934
Zilveren klontjestang, gegoten met roosmotieven, 835/000 (Z1), ca. 45gr. 15x5cm. Cond.: U
Slavenband, goud op zilver, met diamanten. Brede ronde slavenband, ø 15 mm, met vogels, bezet met robijnen en ca 600 diamanten, antieke stijl met scharnier. ca 118 gr ø 55 mm
Ring WG 585/000 met stenen. Ring in Art Deco stijl met een hoogopstaande rij met 4 diamanten. ca 3.3 gr ø 66
Oorhangers, goud op zilver, met robijn, smaragd en briljant. Oorhangers, 58x29 mm met peervormige robijnen en smaragden versierd met ca 100 diamanten. ca 27 gr
Oorhangers, goud op zilver, antieke stijl met diamant smaragd en robijn. Oorhanger, 50x17 mm, met peervormige smaragden en robijnen versierd met 42 kleine diamanten. ca 19,8 gr
Granaatcollier, vermaakt tot 4 rijen armband met GG 585/000 sluiting met 4 granaten. En er is nog een rest stukje.
Collier, GG/WG/RG 750/000. Plat fijn GG schakel met in het midden een WG of RG blokje, om-en-om. Het blokje is gematteerd. Lengte 40 cm. ca 4,5 gr
Ring, GG 585/000, met ovale witte opaal. De ring heeft een bewerkte kop met geschulpte rand en bolletjes met daartussen de witte ovale opaal, 13,5x 6,8mm. ca 3,7 gr. ø 53
Ring GG 750/000, met camee. Ring met aan de bovenzijde een ovale camee, ø 9x11, met bewerkte zetrand en 3 getorste randen. ø 52 ca 7,4 gr
Langcollier met parels en blauw topaas. Aan het collier hangt een goud op zilveren hanger, 20x18, antieke stijl, met ca 60 diamanten. Aan deze hanger zitten 12 stukjes met topaaskralen. lengte 68 cm
Streekbroche, GG 585/000 met zilver, met diamant. Antieke streekbroche, 19e eeuw, ø 30 mm, met in het midden een diamant en in de rand diverse kleine diamanten. De broche is voorzien van een extra vei...
Ring GG/RG 585/000 met 4 briljanten. Klassieke ring met RG strikachtige bewerking aan de bovenzijde met hierin een GG balkje met 4 briljanten, totaal ca 0,12 crt. ca 3,9 gr ø 49
Unieke ring goud op zilver, antieke stijl met bloem. Grote ring met bloem, ø 32 mm. De bloem is bezet met ca 60 diamanten, bevestigd op een mooie ajour gezaagde band. ø 18,5 ca 27,3 gr
Zilveren wapenbordje met gecontourneerde rand, 835/000, ø 12cm., ca. 77gr., Cond.:U
Antiek kristallen parfumflacon met glazen stopje en Hollands gekeurde 14 karaats (585/000) gouden dop en kraag, H.: 8,5cm. Cond.: U
Mooi antiek zilveren doosje met de hand gegraveerd. Op het deksel bevindt zich een olifantje in reliëf en een gouden harp, Rusland (gehalte 84 zolotniks), ca. 69gr. 7,5x5,5x2cm. Cond.: U
Zilveren 835/000 kinderlepel met ovale bak ( om kinderen te dwingen rechtshandig te eten) steel met puntfilet, Zilverfabriek Voorschoten ca. 1940, L.12cm., Ca. 28gr.
Antieke handgemaakte zilveren sleef met ebbenhouten steel met ivoren knop, 835/000, vergulde binnenbak, begin 19e eeuw. L. 39cm., Cond.:U
Fraai geslepen kristallen koekschaal ø25cm., met ruit- en waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem, aan 835/000 gecontourneerd zilveren hengsel met florale graveringen, toegeschreven aan Fa. N.S.V...
Antiek broodmes met niëllo zilveren heft, 835/000, 18e eeuw. L.ca. 26cm.
Kleine Oosterse zilveren schenkkan, gehalte 925, in vitrine baklijst, 2e helft 20e eeuw. 42x35x7cm.
Slavenband, GG 585/000 met diamanten. Fijn slavenband, 3,5 mm, met een WG band met 12 briljanten, ca 0.18 crt. De armband is voorzien van een bakslot en heeft een veiligheid. ca 10,4 gr. ø 62x54mm
Kristallen schaal met carreslijpsel en gefacceteerde rand, met Hollands zilveren beugel, 835/000., Grootkeur. MT.: Jan de Groot, Rotterdam, ca. 1860, ø 22cm., Cond.:U
Schaartje met zilveren grepen met man- en vrouwfiguur, 925/000, L., 13cm., Cond.:U
Ronde gedreven en gegraveerde 835/000 zilveren brandewijnkom met platte oren van 2 gekroonde leeuwen, op ronde voet met oude keuren en oude belastingkeur. 4xø13cm., ca. 157gr.
Schildpaddoos met scharnierende deksel waarop zilveren florale applicatie. 17.5x12x4cm., Cond.:U
Collier van Carneoolkralen. Verlopend collier met mooie gefacetteerde carneoolkralen, 10-16 mm. Het collier is voorzien van een veeroog en een veiligheidsketting. Lengte 50 cm
Ring GG 585/000 met carneool. Ring met grote GG bloem met daarin 4 rond gefacetteerde en 4 peervormige Carneolen. Grootte kop van de ring ø 18,7. ca 4 gr, ø 57
Slavenband WG 585/000 met diamant. Fijn slavenband met krulversiering aan de bovenzijde met daarin 14 diamanten, totaal ca 0,21 crt. ca 13,4 gr ø 51x60 mm
Ring, GG 585/000, met ovale jade. Ring met in het midden een jade 24x12 mm. Om de jade zit een halve gladomzetting en aan de zijkant zitten bewerkingen met losse stukjes ca 8,7 gr. ø58
Oorknoppen, GG 585/000 met camee. Ovale oorknoppen, 11x8,5 mm, met camee. Om de zetrand zit een getorste rand. De camees zijn iets verschillend van elkaar. ca 2,8 gr
Armband GG 585/000 met schakels. Schakelarmband met plaatjes en opengewerkte schakels, om en om, verbonden met ogen. De armband is voorzien van een bakslot met veiligheden. Er zit slijtage in de armba...
Hanger GG 585/000 met blauw opaal. Geschulpte ovale hanger, 26x15 mm, met zeer fraaie blauwe opaal, 8x14mm. ca 2.3 gr
Collier, jadekralen met GG 585/000 sluiting. Collier bestaande uit 2 rijen jadekralen,. ø 7,5 mm, bevestigd aan een ovale organisch gevormde GG sluiting met briljant.Tussen de jadekralen zitten 30 GG ...
Armband Jade met GG 585/000 sluiting. Armband 4 rijen gefacteerde jadekralen, ø 8 mm, bevestigd aan een GG staafsluiting met zirconia's. Lengte 18,5 cm
Broche, GG 750/000 met smaragden. Organisch gevormde broche met soort blaadjes en takjes, bezet met 13 smaragden in chatons gezet, 61x29 mm. De broche is voorzien van extra veiligheidsspeldje. ca 11,5
Ring, GG 585/000 met granaat, jade, topaas en saffier. Ring bestaand uit 4 delen met slag. Elk deel is voorzien van een rij met edelstenen. Breedte ring 12 mm. ø 56 ca 9,4 gr
Ring GG 585/000, ovaal cabouchon geslepen lapis lazuli. Ring Royaal uitgevoerd, merk Charisma met brede zijstukken en Lapis Lazuli steen, ø 13x9mm. ca 5,7 gr. ø 54 Nieuw
Hollands zilveren rammelaar, ronde bel op steel met hangeroog en parelrand, 835/000. ca. 26gr., Cond.:G
Stel 18e eeuwse tafelmessen, lemmet gemerkt SHEMEL, aan zilveren heft met parelmoer en versierd met afbeelding van urnen met guirlandes en schelpvormig uit einde. MT.: onleesbaar.ca. 1780
Zevendelig tafelgarnituur in etui met zilveren heften, 800/000 L.: 13-16cm. Cond.: U
Junghans horloge, double, mechanisch. Model 70-er jaren. Het horloge is voorzien van een double rekband.
Lot zilver: Hollands zilveren bekertje van Kempen, 835/000 Jaarletter:O: 1949, zilveren kinderlepel 800/000 en een zilveren servetband 800/000, Totaal gewicht ca. 123gr., Beker hoogte 7cm., lepellengt...
Antiek Hollands zilveren kluwenmandje, ajourgezaagd, met hengsel, op voet, versierd met knerren, 2e gehalte 835/000, Jaarletter: Z: 1834, MT.: onduidelijk, ca. 40gr., 9x8x4cm., Cond.:U
Grote ovale zilveren hengselmand, ajourgezaagd, gegraveerd en met parelrand dun afgebiesd. Geheel staand op ajourgezaagde voet. Rusland (84 zilver) 875/000), ca. 1195gr. 37x27x14cm. Cond.: U