Zilveren wijnkan op onderschotel met bijzonder "biezenmanden" vlechtwerk. De onderschotel heeft een inzetstuk voor de4 kan en een gecontourneerde geschulpte rand, 835/000 ( z2), ca. 788gr. totaal. Sch...
Exclusieve grote sigarenkoker van zilver met vuurvergulde binnenzijde, buitenzijde versierd met cloisonne en bekroond met adelaar. 84 solotniks ( 875/000 zilver Rusland). Totaalgewicht 164gr., 19xø2.5...
Snoeren bloedkoraal. Drie snoeren met takjes bloedkoraal. Lengte 45 cm en 2x 50 cm.
Streng Akoya parels. Snoer bestaande uit grillig gevormde parels in diverse wittinten, ø 7-7.5 mm. Lengte 40.5
Broche, GG 585/000 met opalen. Rond bloemmodel, ø 26 mm, met in het midden een ronde witte opaal. Om de witte opaal zit een bewerkte rand met daarnaast peervormige randen met 6 kleine witte opalen. De...
Armband met zoetwaterparels en GG 585/000 slot met emaille. Armband met 3 rijen parels, ø5,5 mm, bevestigd aan GG platte sluiting met rood emaille bewerking. Lengte 18 cm
Collier van parels met GG 585/000 antieke sluiting met bloedkoraal. Collier bestaande uit 5 rijen zoetwaterparels, ø 6 mm, bevestigd aan grote antieke sluiting, ø 36 mm met filigrain en 25 bloedkorale...
Plaatarmband, GG 585/000, met gourmetschakel. Plaatarmband, zonder gravure, plaat 36x 6 mm, met gourmetschakelband, breedte 6 mm, met veeroog. lengte 20 cm ca 11 gr
Ring GG 750/000 met parel. Fantasie slagring, breedte 8,5 mm, met in het midden een cultive parel, ø 6 mm. ø 58 ca 2,8
Oorclips, GG 585/000 met parel. Bloemvormig, opengewerkte oorclip, ø 11,7 mm, met in het midden een parel, ø 7 mm. ca 5,7 gr
Ring GG 585/000 met opaal. Ring met in hte midden een ovale witte opaal, 16x7,5mm, gezet in een brede deels bewerkte rand. ca 3,7 gr, ø 55.
Ring GG 585/000 met camee. Fijne ring met in het midden een fraai uitgewerkte ovale camee, 12x8,5mm, met brede geschulpte rand en verhoogde stukken op de band. ca 3,5 gr ø 66 Nieuw
Bloedkoralencollier met antieke GG 585/000. Collier 3 rijen bloedkoraal , bolle staafjes, 5-9 mm, met antieke langwerpige sluiting met filigrainbewerking en gouden stukjes, 30x27mm. De koralen zitten ...
Parelcollier met GG 585/000 cameesluiting. Collier bestaande uit 4 rijen zoetwaterparels, ø 7 mm, met als sluiting een ovale camee in fraai bewerkte GG rand, 38x30mm. Lengte 40 cm
Snoer bloedkoralen takjes en een snoer verlopende gitkralen, wat beschadigd
5-Delig Hollands zilveren dienbestekje; vleesvorkje, zuurvorkje, botermesje, natfruitschep, sardienschepje. Allen met opengewerkte bloemmotieven, 835/000, MT: van Eldrik Zutphen, ca. 97gr. (samen) L.:...
Mooi groot tafelstuk bestaande uit zeer fraai bewerkte zilveren voet met acanthus-en druivenblad motieven, en gaaf geëtst kristallen opzetschaal( afneembaar). Buitenlands gekeurd. Zilver gewicht ca. 4...
Zilveren filigrain haarkam, bekroond met vergulde adelaar. Duitsland 19e eeuw. B12cm. H 15cm.
Kristallen inktstel met Holllands zilveren kragen en doppen, op houten basement rustend op 3 voetjes, compleet met thermometer en zilveren kroontjespen, 835/000. 18x14cm., Cond.:U
Zilveren gedreven ovale schaal rustend op 4 acanthusblad pootjes versierd met bloemmotieven, 925/000, ca. 332gr., 23x20x5.5cm., Cond.:U
Oorstekers peervorm GG 585/000 met rode steen en topaas. Peervormige oorknoppen , entourage model, met in het midden een peervormige rode steen. Om de rode steen zit een dubbele rand met witte topaas....
Zilveren filigrain Riksja met passagier, 800/000 Ca. 48gr., 8cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren tasbeugel aan ketting met oud-Hollands bewerkte voorstellingen, 2e gehalte Grootkeur, Jaarletter: K: 1920, MT.: J.Rikkoert, Schoonhoven, ca. 180gr., Beugelbreedte 20cm.Cond.:...
Fraai geslepen kristallen bonboniere, ca. 13.5cm., met divers slijpsel en geslepen ster op de bodem voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand (reparatie) Nederlands gekeurd ca. 1900.
Stel Engelse sterling zilveren strooiers op ronde voet, 925/000 ca. 38gr. (samen) 8,5xø3cm. Cond.: U
Twee vingerhoedjes, zilver 835/000. Een bewerkt met een bloemenrand en de andere met gegraveerde rand. Totaal ca 8,7 gr
Twee Hollands zilveren ovale zoutvaatjes op vier pootjes, versierd met ramskoppen en guirlandes. Blauw glazen inzetbakjes, zilvergewicht ca. 70gr. (samen) 6x4x4cm. Cond.: U
Collier met bloedkoraal en zoetwaterparel met groot antiek GG, 585/000, slot met bloedkoraal. Collier met 5 rijen met parels, ø 7,5 mm en bloedkoraal, ø7 mm, om en om bevestigd aan een grote ronde ant...
Streng Akoya parels met mooie kleur. Eindloos snoer parels, ø 7-7.3 mm. Lengte 90 cm. Nieuw
Hematiet collier met GG, 585/000 slot en 25 GG 585/000 bolletjes. Gefacetteerde hematietkralen ø 14 mm. met om en om een GG bolletje, ø 3 mm, en een bolsluiting ø 12 mm. Lengte 42 cm
Prachtig collier met grote turkooiskralen en zoetwaterparels, 2 om 1. ø turkoois 12mm en ø parel 13 mm. Aan het collier zit een GG, 585/000, bolsluiting. Lengte 40 cm.
Collier met bloedkoraal en parel met antieke GG 585/000 sluiting. Collier bestaande uit 3 rijen bloedkoraal, ø 6mm en 2 rijen zoetwaterparels, ø 6 mm, bevestigd aan een grote antieke sluiting met fili...
Hanger GG 585/000, met 7 bloedkoralen. Ovale rozet hanger met in het midden een ovale bloedkoraal en er omheen 6 wat kleinere ronde Bloedkoralen. Grootte 21x15mm. ca 2,2 gr
Creolen GG 585/000 met briljanten. Vierkante klapcreolen, Merk Quinn, met een lijntje met 3 briljanten. Grootte 11 mm. Breedte 6 mm. ca 8,7 gr Nieuw.
Ring GG, 585/000 met briljant saffier robijn en smaragd. Brede massieve ring, 6,2 mm, met navette geslepen saffier, princes geslepen robijnen een kleine briljant geslepen smaragd en diamant. ca 6,4 gr...
Bloedkoralen collier, 3 rijen met GG 585/000 sluiting. Kort collier met 3 rijen bloedkoralen, ø 3,6, met fijn antiek GG ovale sluiting met gravure, 14x10 mm, met eindstukken. Lengte 31 cm ca 25,7 gr
Ring GG/WG 585/000 met briljant. Royale massieve ring, merk A.S., met grote ronde WG cirkel met daarin een GG gladomzetting met een briljant 0.08 crt, vvs tw. ca 7,5 gr ø 55 Nieuw
Snoer bloedkoralen. Een collier bestaande uit tonvormige kralen verlopend in grootte, 7,5-15mm. ca 42 cm, ca 63 gr.
Bloedkoralen beeldje in de vorm van een boedha, 4x3 cm. ca 12.3 gr
Brede ring GG 585/000 met Saffier. Brede bolle ring, 7 mm, met daar bovenop een bolle dikke ovale zetting met een blauw saffier, 8x5,5 mm. ca 6 gr.ø 57
Antiek Hollands zilveren mosterdpotje op 3 pootjes, versierd met guirlandes en bewerkt scharnierend deksel. 835/000, grootkeur Arnhem (MT: van Eldik) 9xø5cm. Cond.: G
Zilveren zoutvaatje Rusland met vergulde binnenkant en cloisonne versiering rondom. 84 solotniks (875/000 zilver) Keuren: A.C. 1896, MC. 4xø7cm., Totaal gewicht ca. 93gr.
Broche zilver, 835/000 met bloedkoraal camee. Vroeg 19e eeuwse zilver broche, 42x53, met mooie bloedkoralen camee. Om de camee zit een rand met kleine bloedkoraaltjes en een rand met markesietsteentje...
Fraaie grote opengewerkte zilveren kom op voet met onderschotel, 900/000, schotel ø 30cm., kom ø 21cm., Totale hoogte 13cm., ca. 965 gr. samen. Cond.:U
Geslepen kristallen koekschaal ø 26cm., met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem, aan 835/000 zilveren hengsel met parelrand. MT.: P.J.Bierenbroodspot & J.P. v/d Starre, Amsterdam ca. 1908.
Zilveren bekertje op voet met bladmotief op voet en bekerrand, Wien 1819, Mt.Th.Silber. (Oostenrijks belastingstempel) 835/000, ca. 107gr. 11xø6cm. Cond.: U
Kristallen geëtste hoorn des overvloeds op zilveren voet, gemonteerd op houten basement rustend op 3 pootjes, 835/000. Hoorn ø 9x18cm., Cond.:G
Zeer fraai groot ovaal zilveren dienblad met 2 handgrepen. Het gehele drijfwerk bestaat uit florale motieven, putti's en cherubijnen. In het midden met afbeelding van de barmhartige samaritaan. ca. 15...