This website uses cookies

20. Aprilveiling 2014

Auction on Friday, April 11, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Aquamarijn collier
Result: 20 EUR

Aquamarijncollier met zilveren 925/000 karabijnsluiting. Aquamarijn nuggets, ø 13-8mm. Lengte 45 cm

Set zilver
Result: 20 EUR

Titanium set
Result: 15 EUR

Set bedeltjes zilver
Result: 15 EUR

Hanger rose
Result: 15 EUR

Hanger zilver rose verguld 925/000 met bruine zirconia's. Ronde hanger met een grote zirconia, ø 11 mm en een kleine zirconia, 4 mm. ca 5,1 gr