Messing inktpot ca. 1940 in amfora vorm met porseleinen inktpotje, in goede staat 16xø17cm.
Vroeg 19e eeuws houtgestoken altaarstuk uit een Duitse kerk (omgeving Wurzburg). Statie, met originele polychromie in goede staat 84x58x10cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuws houtgestoken altaarstuk uit een Duitse kerk (omgeving Wurzburg). Statie, met originele polychromie (verf laat gedeeltelijk los) 84x59x12cm. Cond.: R-G
Vroeg 19e eeuws houtgestoken altaarstuk uit een Duitse kerk (omgeving Wurzburg) met originele polychromie in goede staat 82x59x11cm.
Zeer groot 19e eeuws bronzen beeld van L. Gregoire, voorstellend twee geliefden in goede staat met mooie patina 60cm.
Groot bronzen figuur ca. 1880, voorstellend een violist. Gesigneerd Raingo Freres, in zeer goede staat H.: 57cm. (mooie patina)
Johan Sterenberg (St. Anne 1920 - 2002 Marum), bronzen damesportret van een jongen op marmeren sokkel (groene patina) 48x22x28cm. Cond.: G
Johan Sterenberg (St. Anne 1920 - 2002 Marum), bronzen portret van een vrouw op marmeren sokkel (groene patina) 43x22x17cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur ca. 1900 van T. Cartier (Thomas Francois Cartier 1879 - 1943), voorstellende twee herdershonden in zeer goede staat met mooie patina 40x41x21cm.
Grote bronzen 19e eeuwse figuur, voorstellend een houtklover "pro Vitibus, Salon des Beaux Arts" van F. Rolard (Francois Rolard 1842-1912), mooie patina 65cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1900, gesigneerd S. Kinsburger (Silvian Kinsburger 1855 - 1935). Voorstellend een meisje met druiven en wijnglas (marmeren sokkel is gelijmd). Brons is in goede staat met mooie pati...
Zware oude bronzen wandplaquette ca. 1930, figuraal en met tekst "Jacob en de engel". Verso een etiket Fri Heil (Nederlandse beeldhouwster 1892 - 1983 Oosterbeek "Fri-Heil-Verver") 26x18x7cm. Cond.: G
Tafellamp ca. 1910 in Art Nouveau stijl met vergulde bronzen voet, voorstellend 3 Griekse dames met glas-in-lood (Tiffany stijl) kap. Lamp is gemonteerd op eikenhouten voet 63xø39cm. Cond.: G
Twee bronzen beelden ca. 1870 van Greil (Charles); 1x Faunesse Dansante en 1x Faune Dansant 36-37cm. Cond.: G
Groot antiek gietijzeren figuur van een Arabier met korf. Bronskleurig gepatineerd in goede staat 45cm.
Chinees houtgestoken figuur 18e-19e eeuw met originele polychromie in goede originele staat 52,5cm.
Grote Art Deco schaal van zwart marmer met twee bronzen paarden en koperen applicatie, "Ehrenpreis des Vereins Verliner Molkbs E.V. zur 43e Matviehausstellung 1930" in goede staat 17xø30cm.
Bronzen 19e eeuws figuur van C. Marioton (Landius Marioton 1844 - 1919), voorstellend een boer met tamboerijn. Mooie patina in goede staat 44cm.
Bronzen plaquette Johans Sternberg (Sint Annen 10920 - 2002 Marum), voorstellend vrouwelijk naakt met mooie originele patina 29x27x4cm. Cond.: G
Decoratieve wit marmeren buste met zwart marmeren voet 20e eeuw. Bovenrand zwart marmer beschadigd, 39cm. Cond.: R-G
Vier Zuid Duitse 18e eeuwse barok kerkelijke wandconsoles met handgestoken heilige figuren en originele polychromie in goede originele staat 53-58cm.
Vier grote antieke gietijzeren kerkelijke figuren (wandapplicatie) 32-39cm. Cond.: R-G
Oude bronzen boedha 2e helft 20e eeuw in goede staat 30x15x11cm.
Groot antiek Jugendstil beeld, voorstellend een vrouw met twee geitjes. gemonteerd op marmeren voet. Gesigneerd Uriana (compositie metaal) 25x55x12cm. Cond.: G
Groot Frans compositie metalen figuur ca. 1880 met roodmarmeren voet. Gesigneerd August Moreau in zeer goede staat 70x33x29cm.
Bronsje van een jongen met hoed en rugzak 19e eeuw. Deel van een groter figuur H.: 7cm. Cond.: G
Twee compositie metalen figuren van man met hoorn en luisterende vrouw met korf. Bronskleurig gepatineerd en in goede staat 40-43cm.
Negen oude miniaturen van brons, gierijzer en tin uit een verzameling in goede staat 4,5x17cm.
J.M. Lambeaux (Joseph Marie Thomas Lambeaux 1852 - 1908), bronzen figuur met vrouwelijke erotische voorstelling (mooie originele patina) 7x11x5cm. Cond.: G
Twee metalen figuren ca. 1900 (met gietstempel Parijs), voorstellend meisjes op stoel (1 stukje van stoel is weg) 30-34cm. Cond.: R-G
Terracotta kunstwerk, voorstellend twee handen. Gesigneerd Incka Klinckhard 1922 Amsterdam H.: 21cm. Cond.: G
Gietijzeren gegoten beeld van een jachthond ca. 1900 in goede staat 16x30x7cm.
Decoratieve bronzen knielende dikkere vrouw 21e eeuw gemonteerd op marmeren voet, moderne vormgeving 20x29x17cm. Cond.: G
Bronzen plaquette ontworpen door Chris van der Hoef ( 1875 - 1933) te dateren 1924. Met opschrift "Annie van Ees, Boefje" (toneelstuk naar roman van M.J. Brusse o.a. in het museum Rotterdam) 6,1x4,1cm...
Oude Oosterse bronzen boedha figuur 20e eeuw in goede staat 21cm.
Twee bronzen danseressen 20e eeuw, gesigneerd GL. JR. Cohinet in goede staat H.: 46cm.
Twee 19e eeuwse vuurvergulde figuren op notenhouten sokkel ca. 1850; 1x zaaier (hoedje beschadigd, breuk) en 1x boerenvrouw met groente en kip (compositie metaal) 32cm. Cond.: R-G
Bronzen/verzilverde 19e eeuws beeld van Geomer met ivoren handen en gezicht, voorstellend een nachtwaker of mijnwerker in goede originele staat 37cm.
Art Deco figuur ca. 1920 op ovaal zwart marmeren voet, voorstellend 2 tortelduiven. Gemaakt van compositie metaal 25x15x10cm. Cond.: G
Bronzen buste ca. 1900, ongesigneerd en zonder sokkel 18x15x8cm. Cond.: G
Oud Frans gesigneerd bronzen beeld op marmeren voet ca. 1920, gesigneerd Cartinet, voorstellend een jongenman. Voet is los van het beeld 31cm. Cond.: R-G
Twee antieke dierenfiguren; 1x vergulde bronzen leeuw 19e eeuw en 1x jachthond ca. 1900 van compositie metaal 4-8cm. Cond.: G
Decoratief bronzen hangbuikzwijn op zwart marmeren voet 21e eeuw in goede staat 16x26x14cm.
Bronzen figuur, gesigneerd A. Maubach (adolphe Maubach), voorstellend een violiste met hoed. Gemonteerd op zwart marmeren voet met mooie patina en in goede staat 44,5cm.
Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Calinet. Voorstellend een halfnaakte dame in goede staat 41,5cm.
Twee decoratieve bronzen boekensteunen 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon met marmeren voet 24x17x10cm. Cond.: G