Antieke wit opaline glazen petroleumlamp (naderhand geëlectrificeerd) 50xø24cm. Cond.: R
Messing kraantjeskan ca. 1800 met dolfijnkop aan grip en hondenkop aan kraan 28x24x14cm. Cond.: G
Vier oude Art Deco/Jugendstil lampenvoeten ca. 1900-1930; 1x keramiek met bloemdecor, Jugendstil (monogram), 1x metaal Jugendstil ca. 1900, 1x terracotta Enterie Gouda ca. 1930 en 1x houten lamp Art D...
Jugendstil bouillour ca. 1900 van vernikkeld messing op glazen voet 32x22x21cm. Cond.: G
Twee beschilderde Jugendstil dienbladen van blik ca. 1910 in goede staat 23-37cm.
Drie oude doosjes 19e-20e eeuw: 1x koperen tabaksdoos 19e eeuw met locomotief gegraveerd, 1x Russische lakdoos 20e eeuw en 1x Japanse sigarenbeker met schildpad-effect (bakeliet?, haarscheur) 11-20cm....
Kleine oude Indonesische kris met houten schede en handvat (bewerkt) ca. 1950, 34cm. Cond.: G
Oude Oosterse priem/dolk van leder met hout. Intarsia van diverse houtsoorten 1e helft 20e eeuw L.: 40cm. Cond.: G
Vier oude tinnen figuren 20e eeuw (o.a. 3x napoleon Bonaparte) 6-10cm. Cond.: G
Vijf delen messing en tin 18e-19e eeuw; 2x tinnen borden London en monogram ø21cm. , 1x messing Jugendstil kandelaar ca. 1900 met bladmotief 8x17x13cm, 2x messing kandelaar ca. 1800 (beschadigd) 19x11...
Antiek emaille petroleumstel (3-delig), gemerkt Becam in zeer goede originele staat.
Vier delen oud Chinees lakwerk ca. 1930: 1x Speeldoos, 1x tablet, 1x doos en 1x kunstwerk in waaiervorm 17-42cm. Cond.: R
Roodkoperen met messing 19e eeuwse doofpot in goede originele staat 36x45xø31cm.
Oude lampenvoet en Oosterse vaas 20e eeuw (gegoten kunststof?), beeld heeft een scheur. 31-57cm. Cond.: R
Eikenhouten 19e eeuws haardscherm met gobelin en floraal decor in redelijke staat 114x63x30cm.
Koperen met messing doofpot, 19e eeuw in redelijk tot goede staat 39xø28cm.
Roodkoperen met messing 19e eeuwse doofpot. Hengsel beschadigd, verder in goede originele staat 40xø30cm. Cond.: R
Antiquarisch boek "Christen en Christennereis naar de eeuwigheid door Johannes Banyan met 100 platen en het portret van den schrijver" ca. 1900, 28x19x1,5cm. Cond.: R-G
Antiquarisch boek van de ANWB uit 1926 "Ons Eigen Land" 40x30x4,5cm. Cond.: R-G
Twee decoratieve gegoten kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw 35xø14cm. Cond.: G
Oude electrische plated samovaar 2e helft 20e eeuw met extra plated schaal in goede staat 45cm.
Oud miniatuur portret in notenhouten lijst met intarsia 20e eeuw 12,5x12,5cm. Cond.: G
Duits 19e eeuwse zijde kunstwerk met tekst "Maschine Fabrik Rüti vormals Caspar Horegger etc." 31,5x48cm. Cond.: G