Zilveren trekpotje met roomkannetje en suikerbakje, rondom bewerkt met bloemmotieven en medaillons. Voorzien van houten handgrepen. 800/000, MT: onleesbaar, totaalgewicht ca. 365gr. Theepot: 9xø11cm. ...
Russisch zilveren parfumflacon met uitdraaibare geurstift en cloisonne bewerking. Vuurverguld afgewerkt (klokvormig model). Zilvergehalte 88 Zolotniks 7,5xø3,5cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren tasbeugel met zilveren rokhaak, 835/000, MT: Willem Hendrik Tenkink Winterswijk 1778, ca. 260gr. 15cm. Cond.: U
Zilveren Russische jat uit 1878 bekroond met leeuw en versierd met bladmotief, cabouchon geslepen half-edelstenen, 84 zolotniks, 875/000, ca. 40gr. 31cm. Cond.: G
Oosters zilveren servies in metalen gedecoreerde reiskoffer bestaande uit: schenkkan, presenteerblad, suikerpot, 2 kop & schotels, suikerschep en 2 lepeltjes. Het geheel is bewerkt met Oriëntmotieven,...
Zilveren brandewijnschaal met 2 oren en geciseleerde bladmotieven. Voorzien van oud belastingstempel voor ongewaarborgd oud- en inlands zilver, ca. 121gr. ø16cm. Cond.: G
Djokja zilveren theeservies bestaande uit: 1x theekan, suiker- en melkkan, theezeef met houder, lepelvaas en extra vaasje (gedeukt) 800/000. Geheel staand op teakhouten dienblad. Totaal ca. 1099gr. Co...
Mooi zwaar massief zilveren inktstel, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. MT.: A.H., 84 zolotniks ( 875/000) zilver. 39x22x20 cm., Cond.:U
Zilveren Joodse ratel met lopende leeuw aan beide zijden met fraai bewerkte handgreep. Onbekend meesterteken, 925/000, ca. 61gr. 11x8cm.
Zilveren Jugendstil tafelstuk: rond tablet met gecontourneerde rand met fruitmotieven. Geheel gedragen door vrouwenfiguur, rustend op gegraveerd voetstuk op 4 poten. 925/000, MT: Hale, ca. 2950gr. 40x...
Hollands zilveren 835/000 miniatuur staand horloge, Grootkeur, Jaarletter: P: 1950, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven. H. 12cm. Glas ontbreekt
Prachtig zilveren theeservies met mooie bloemgravures en uitgewerkte bloemen op de deksels en bladversieringen aan de oren. Bestaande uit: theepot, melkkan en suikerpot. 835/000, MT: Fa. P. Hereens en...
Hollandse bijbel 19e eeuw met groot gouden bewerkt slot, door de Nederlandse bijbelcompagnie te Amsterdam, J. Brandt en Zoon te Haarlem 5x10x15,5cm. Cond.: G
Ring GG 585/000 met blauwlagensteen. Pinkring met in het midden een ovale blauw lagensteen, 11x8 mm, voorzien van een vrouwenwapen.ca 2.7 gr ø 48
Staafbroche GG 585/000 met 2 parels. Staafbroche gemaakt van een trouwring met aan een zijde 3 lagen. Op de broche zitten n2 cultive parels, ø 6 en 4 mm. Lengte 6,4 cm ca 6.8 gr
Munthanger/ broche GG 585/000 met tientje. Hanger/ broche met getorste rand met in het midden een GG tientje uit 1932. totaal ca 11.3 gr
Armband, GG 585/000 mat glimmend. Pennenarmband, breedte 10,3 mm, met gekretste bewerking.ca 35 gr, lengte 21cm Nieuw
Bolle zware GG585/000 ring, bovenaan ca. 12 mm breed met een inkeping waarin een briljant geslepen diamant zit van 0.12 crt. SI/W. ø 54, ca. 9,5 gr. Nieuw
Armband GG 585/000 met Alexandriet. Elegante armband met 3 grote alexandrieten, 17x13 mm, gezet in een bewerkte sierlijke rand, door ogen verbonden. 2 Tapslopende stukken GG zorgen voor een mooie over...
Ring GG 585/000 met grote diamant. Ring met aan de bovenzijde een opengewerkte bloem met daarin een briljant, ø 5.4 mm, gezet in een WG lage spiegelchaton. ca 4.3 gr ø 59
Elegante ring GG/WG 750/000 met briljanten. Solitairring met in het midden een briljant ca 0,48 crt, met aan weerszijden 5 kleine briljanten pave gezet in de band. ø 49 ca 4.4 gr
Collier van witte zuidzeeparels. Collier van 29 Zuidzeeparels, ø 12-15 mm, met iets een druppelvorm, van een mooie kwaliteit. lengte 42.5 cm ca 107.2 gr
Armband WG 585/000 volledig bezet met baquette geslepen diamanten. Strakke armband, breedte 9.4 mm, met golfmotief. Per schakel zijn in 2 horizontale en 1 verticale lijn diverse baquette geslepen diam...
Tennisarmband WG 585/000 met briljanten. Strakke WG armband, breedte 3.4 mm met om en om briljant en princes geslepen diamanten, totaal 56 ca 2.00 crt. De stenen zijn gezet in halve ronde of vierkante...