Bijzonder 18e eeuws reismes met getorste heft van walvis-baleinen. Zilveren monturen en gemerkt stalen lemmet (Sheffield), onbekende merken ca. 1790, 24,5cm.
Hanger GG/WG met saffier en briljant. Hanger in de vorm van een hart met een peervormig cabouchon geslepen saffier, 5x3 mm met daaromheen briljanten ca 0.30 crt W/SI-P. Lengte 29 mm ca 5.8 gr
Fijne boordknoopjes GG 750/000. Ronde gladde boordknoopjes, ø 11 mm, ca 2.9 gr
Horloge Omega seamaster. Chroom model, automatic, met zwart leren band.
Drie delig plated koffieset in empire stijl. 20e eeuw in goede staat. 16-23 cm Cond Goed
Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, religieuze voorstelling 60x48cm. Cond.: G
Russische School ca. 1950 (onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, Russisch landschap 29x40cm. Cond.: G
Werner Pottenstein (1938 Bayern - Duitse School), olieverf op paneel, landschap met hoenderhof 18x24cm. Cond.: G
Pendant Fritz Götz 1933 (Duitse School), olieverf op linnen, Duitse marine voorstellingen 53x26cm. Cond.: R-G